Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Pomarańczunia Ja po prostu bardzo szybko piszę. :))) Nie zajmuje mi to wiele czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia tez dzis zjadła truskawę. Drugi raz. Klaudyna, jesli wcześniej jej nic nie było, to pewnie teraz za dużo ich zjadła. Moja panna zjadła jakieś 170 ml kaszki i poprawiłam jogurtem.... Blackflower, Euvax B jest refundowany i chyba wszędzie nim szczepią. Ja nie rozumiem dlaczego nigdzie nie mówią rodzicom, że można zrobić odpłatnie szcepienie Engerixem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka_
tak sobie mow tak sobie tlumacz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów ten histeryczny śmiech... Mhmmm... To taki tik nerwowy, czy klawiatura Ci się przycina? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewa co do łososia i innych ryb morskich to się z Tobą zgadzam bo też badalam i wiem co jest. Dlatego ją polecam ryby rzeczne na początek a głównie pstraga bo on w potokach żyje a tam jest czystą woda. Mój mały już też jadł truskawki, poziomki, maliny a arbuza nie lubi. Wczoraj dostał zoltko i dzisjaj go wysypalo więc na razie się wstrzymuje co do napialu to ją jeszcze poczekam z podawaniem do ok 8-9 miesiaca. Podaje tylko jogurciki z nestle, one nie muszą stać w lodówce ponieważ są pakowane w specjalne opakowania z polimerow i specjalnej atmosferze a nie dlatego że mają konserwanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik No wlasnie pierwszy raz taka akcja. A już jadla same truskawki i z jogurtem też i było ok. Jutro dostanie banana- bo dawno nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna Kupiłaś fotelik w końcu? Ja dalej w czarnej dupie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarka, ja też daję te jogurty. Wydaje mi się, że lepsze niż danonki, bakusie etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, zwlaszcza, ze ta engerix to tylko 35 zl kosztuje. Mi odrazu powiedzieli, ze mam wybor. Najwyrazniej wynika to z niedbalstwa lekarzy. Ewa, moj babel to nigdy o jedzeniu nie zapomina ;)) wczoraj zjadl wieczorem tylko 40 ml...prawie zasypiac zaczal i nagle sobie przypomnial, ze przeciez nie zjadl!! ;)) Klaudia, ja tez daje malemu troszke truskawek od czasu do czasu i zyje ;)) A my w sobote na mazury uderzamy :) i jaka piekna pogode dostajemy w gratisie haaa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia Szymkowi często się nie zdarza, ale parę razy już się zdarzyło. Dzisiaj przez ten montaż szafy mieliśmy wszystkie posiłki i drzemki porozwalane i poprzesuwane... Pewnie dlatego tak wyszło. Dziś pierwszy słoiczek 190g poszedł z połówką żółtka i to o 15:30. Pewnie dlatego się o kaszce ukochanej zapomniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro jesteśmy przy diecie, to ja niedługo wprowadzam kiełki i ziarna oraj inne oleje zimnotłoczone. Na razie tylko oliwy z oliwek używałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zazdroszczę tych Mazur! Ja już żyję tylko myślą o P. urlopie. Byle do sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Nie obraź się, ale tak na dzień dzisiejszy, to ile Tosia ma kalendarzowo, a ile tak, jak lekarze liczą? W sensie czasem mi ciężko ogarnąć do jakich niemowląt ją odnosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa jutro jadę bo mąż robi sobie wolne zabieramy małego na przymiarke ale chyba zdecyduje się na maxi cosi priori chyba że sprzedawca znowu mi namiesza bo tam mają ok 50 modeli więc jest w czym wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna Taaaaaaaaaaaa... 50 modeli to w całej mojej mieścinie by nie nazbierał we wszystkich sklepach. Żenuła. Tylko i wyłącznie wyprawa do większego miasta mnie ratuje. Tak, jak Hasanka radziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój chłop bidny od godziny u zębodłuba! Miałam odpoczywać, ale jakoś mi nie idzie... Kawę niepotrzebnie po 17:00 wypiłam. Delikatna, ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazury ponoc fajne, ale sie boje troche owadow i kleszczy :/ Mi tam kawka nawet na wieczor wypita w spaniu nie przeszkadza ;) ja sie relaksuje wlasnie przy redssie żurawinie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia ma 9,5 mies kalendarzowo. Wieku korygowanego ma 6,5 . Jej rozwój psychofizyczny jest oceniany według wieku korygowanego (tak skrajny wcześniak różnicę w wieku nadrabia kilka lat ), natomiast je wszystko, co 9 miesięczne dziecko może jeść. W kwestii diety miałam zalecenie nie korygowania jej wieku. Jej organizm domagał się innych rzeczy niż mleko. Anemię wcześniaczą pożegnaliśmy ostatecznie po wprowadzeniu mięcha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, każdy wcześniak to bardzo indywidualny przypadek:) Waga piórkowa, wzrost spory, zębów cztery i piaty w drodze..wszystko w cały świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Tosia jest Tosia i punktów odniesienia brak! :))) I tej wersji będę się trzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah kolejna naiwna !!! Dayjel nikt cie nie ma ochoty czytac!!! kolko wzajemnej adoracji cie zlewa czy ty tego nie widzisz???!!!!!!! hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Ile czasu Tosi wychodziły te 2 dolne zęby? Chodzi mi o to, ile było naprawdę ciężko? Bo widzę, że u Szymka się temat rozwija z dnia na dzień. Szczególnie wieczorami mu dokucza ząbkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja zmykam. Od 5 na nogach jestem, a Baska razem że mna- bo się zaczelam wiercic po chalupie i się zbudzila wiec jutro moze być powtorka z rozrywki. Milego wieczorku a i pewnie z rana bede miala co czytac do kawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......................... No i sprawa się rypła..... ..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a ile u Tosi ząbków ? ma górne jedyny ;) Dziewczyny macie już górne jednynki ? jak długo wychodzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to juz qrwa jakies przegiecie jest!! I wez blondynce daj ustawic haslo :( A ja sie glupia zastanawiam co zle wpisuje ze wejsc nie moge! Ty POMARANCZOWA wez zatruwaj zycie komus innemu bo juz sie zrobilo malo smiesznie. I patrz lepiej na siebie, albo zacznij zyc swoim zyciem bo takie akcje to psychopaci maja. Tyle w temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się laski zdziwią, co tu jutro wejdą. Porobiło się. Jeden jest aspekt pozytywny całej sytuacji: mamy o czym pytlować przez tydzień Laski! :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam już isc, ale no jakoś mnie ta sprawa troche poirytowala A jak już jestem to zapytam czy ktoras podawala kaszke bobovity dla malego brzuszka 7 zboz że sliwka? Bo taka dzisiaj kupilam. Już z glutenem ale w sumie po dzisiejszej akcji nie wiem czy smakowala, bo wyladowala na dywanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×