Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ewa, tlumaczyc? z czegos czego nie zrobilam? z kogos trzeba bylo zrobic kretyna i padlo na mnie :( Haslo mam, mialam takie jak login :( a na to czy wierzycie czy nie to juz wplywu nie mam. Jak mnie nie chcecie tutaj to po prostu sie juz nie bede odzywac. Bylo mi tutaj dobrze, ale jesli faktycznie twierdzicie ze jestem zdolna do takich kretynskich akcji to nie bede sie narzucac :( ...nie pisalabym do Ciebie sms-a Ewa gdybym miala jakis problem z Twoja osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor KOCHANIENKIE!!! to ja wasza Marnotrawna...pisze z niedaleka ...z najpiekniejszego kraju na swiecie...POLSKI!!!!! NAdrabialam przez godzine co pisalyscie....lojezu...KWESTIE PAPANIA( jedzonka byly szeroko" dotkniete""" wiec dodam tylko ,ze Lajla w 5 dni...zdazyla zjesc / rosol, chleb,kurczaczka z kasza,truskawki, maliny ...I wszystko jest super...MALO TEGO ODKAD PRZESZLYSMY NA NORMALNE" mleczko od 6 mca...mala pierdziołkuje MOZE raz dziennie;) przy srutkaniu;) BIEDRONIA;))))))))) Dobra od POCZATKU.... Samolot MIAL 3 h late...wiec koczowalismy 6 h na lotnisku...braklo mi mleka wiec Pani w sklepie zrobila mi mus z truskawek I banana...mala zajadala sie na maxa I tak do tej pory zajada, placzu bylo duzo gdyz spedzilismy extra 2 godziny w SAMOLOCIE duzszno zero klimatyzacji...echhhhhhh byla tragedia...Moj powiedzial ,ze NIGDY wiecej woli samochodem! Poniedzialek zaliczylam poprawke makijazu per. Po dwunastu zastrzykach zniecz naciekowego USTA do dzis mialam jak Pamela I do tego fioletowe! Kuz...a jak BOLALO !!!!!! Menu wybrane,stroj kupiony...roż z kremem polaczenie;) ajjjjj zapomnialam ...zrobilam SOBIE uwagaaaaaaaaa pieprzyk;) teraz jezdem KROPEK heh. Cukierki kpilismy dzis ...butelki procentowe I bezprocentowe zamowione;) jutro przymiarka garniakow ( bo Moj maz niestety ni emoze kupic gotowych) Co ja JESZCZE mialam napisac...tesknilam za Wami!!!!!!!!! Ale jak weszlam I zaczynam czytac te pomaranczowe bzdety to mnie krew zalewa!!!! Powiem szczerze,ze cos mi w TYM wszystkim nie pasuje...nie jest mozliwoscia aby tylko jedna osoba podszywala sie pod te pomaranczowe gwiazdorstwo...cos jest nie tak I smierdzi szajsem....mam nadzieje , ze sprawa sie rypnie...predzej czy pozniej...czekam... Buziaki sle...moje Mamuchny I ucalujecie swoje pociechy od Ciotki SYLWKI KTORA ...ZNOW SIE PASIE HAHAHAHA ALE JEM ALE JEM...PYSZNOSCI POLSKIE PAPANKO;););); woooowwww yuuuuupppi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor KOCHANIENKIE!!! to ja wasza Marnotrawna...pisze z niedaleka ...z najpiekniejszego kraju na swiecie...POLSKI!!!!! NAdrabialam przez godzine co pisalyscie....lojezu...KWESTIE PAPANIA( jedzonka byly szeroko" dotkniete""" wiec dodam tylko ,ze Lajla w 5 dni...zdazyla zjesc / rosol, chleb,kurczaczka z kasza,truskawki, maliny ...I wszystko jest super...MALO TEGO ODKAD PRZESZLYSMY NA NORMALNE" mleczko od 6 mca...mala pierdziołkuje MOZE raz dziennie;) przy srutkaniu;) BIEDRONIA;))))))))) Dobra od POCZATKU.... Samolot MIAL 3 h late...wiec koczowalismy 6 h na lotnisku...braklo mi mleka wiec Pani w sklepie zrobila mi mus z truskawek I banana...mala zajadala sie na maxa I tak do tej pory zajada, placzu bylo duzo gdyz spedzilismy extra 2 godziny w SAMOLOCIE duzszno zero klimatyzacji...echhhhhhh byla tragedia...Moj powiedzial ,ze NIGDY wiecej woli samochodem! Poniedzialek zaliczylam poprawke makijazu per. Po dwunastu zastrzykach zniecz naciekowego USTA do dzis mialam jak Pamela I do tego fioletowe! Kuz...a jak BOLALO !!!!!! Menu wybrane,stroj kupiony...roż z kremem polaczenie;) ajjjjj zapomnialam ...zrobilam SOBIE uwagaaaaaaaaa pieprzyk;) teraz jezdem KROPEK heh. Cukierki kpilismy dzis ...butelki procentowe I bezprocentowe zamowione;) jutro przymiarka garniakow ( bo Moj maz niestety ni emoze kupic gotowych) Co ja JESZCZE mialam napisac...tesknilam za Wami!!!!!!!!! Ale jak weszlam I zaczynam czytac te pomaranczowe bzdety to mnie krew zalewa!!!! Powiem szczerze,ze cos mi w TYM wszystkim nie pasuje...nie jest mozliwoscia aby tylko jedna osoba podszywala sie pod te pomaranczowe gwiazdorstwo...cos jest nie tak I smierdzi szajsem....mam nadzieje , ze sprawa sie rypnie...predzej czy pozniej...czekam... Buziaki sle...moje Mamuchny I ucalujecie swoje pociechy od Ciotki SYLWKI KTORA ...ZNOW SIE PASIE HAHAHAHA ALE JEM ALE JEM...PYSZNOSCI POLSKIE PAPANKO;););); woooowwww yuuuuupppi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, tlumaczyc? z czegos czego nie zrobilam? z kogos trzeba bylo zrobic kretyna i padlo na mnie :( Haslo mam, mialam takie jak login :( a na to czy wierzycie czy nie to juz wplywu nie mam. Jak mnie nie chcecie tutaj to po prostu sie juz nie bede odzywac. Bylo mi tutaj dobrze, ale jesli faktycznie twierdzicie ze jestem zdolna do takich kretynskich akcji to nie bede sie narzucac :( ...nie pisalabym do Ciebie sms-a Ewa gdybym miala jakis problem z Twoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, tlumaczyc? z czegos czego nie zrobilam? z kogos trzeba bylo zrobic kretyna i padlo na mnie :( Haslo mam, mialam takie jak login :( a na to czy wierzycie czy nie to juz wplywu nie mam. Jak mnie nie chcecie tutaj to po prostu sie juz nie bede odzywac. Bylo mi tutaj dobrze, ale jesli faktycznie twierdzicie ze jestem zdolna do takich kretynskich akcji to nie bede sie narzucac :( ...nie pisalabym do Ciebie sms-a Ewa gdybym miala jakis problem z Twoja osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor KOCHANIENKIE!!! to ja wasza Marnotrawna...pisze z niedaleka ...z najpiekniejszego kraju na swiecie...POLSKI!!!!! NAdrabialam przez godzine co pisalyscie....lojezu...KWESTIE PAPANIA( jedzonka byly szeroko" dotkniete""" wiec dodam tylko ,ze Lajla w 5 dni...zdazyla zjesc / rosol, chleb,kurczaczka z kasza,truskawki, maliny ...I wszystko jest super...MALO TEGO ODKAD PRZESZLYSMY NA NORMALNE" mleczko od 6 mca...mala pierdziołkuje MOZE raz dziennie;) przy srutkaniu;) BIEDRONIA;))))))))) Dobra od POCZATKU.... Samolot MIAL 3 h late...wiec koczowalismy 6 h na lotnisku...braklo mi mleka wiec Pani w sklepie zrobila mi mus z truskawek I banana...mala zajadala sie na maxa I tak do tej pory zajada, placzu bylo duzo gdyz spedzilismy extra 2 godziny w SAMOLOCIE duzszno zero klimatyzacji...echhhhhhh byla tragedia...Moj powiedzial ,ze NIGDY wiecej woli samochodem! Poniedzialek zaliczylam poprawke makijazu per. Po dwunastu zastrzykach zniecz naciekowego USTA do dzis mialam jak Pamela I do tego fioletowe! Kuz...a jak BOLALO !!!!!! Menu wybrane,stroj kupiony...roż z kremem polaczenie;) ajjjjj zapomnialam ...zrobilam SOBIE uwagaaaaaaaaa pieprzyk;) teraz jezdem KROPEK heh. Cukierki kpilismy dzis ...butelki procentowe I bezprocentowe zamowione;) jutro przymiarka garniakow ( bo Moj maz niestety ni emoze kupic gotowych) Co ja JESZCZE mialam napisac...tesknilam za Wami!!!!!!!!! Ale jak weszlam I zaczynam czytac te pomaranczowe bzdety to mnie krew zalewa!!!! Powiem szczerze,ze cos mi w TYM wszystkim nie pasuje...nie jest mozliwoscia aby tylko jedna osoba podszywala sie pod te pomaranczowe gwiazdorstwo...cos jest nie tak I smierdzi szajsem....mam nadzieje , ze sprawa sie rypnie...predzej czy pozniej...czekam... Buziaki sle...moje Mamuchny I ucalujecie swoje pociechy od Ciotki SYLWKI KTORA ...ZNOW SIE PASIE HAHAHAHA ALE JEM ALE JEM...PYSZNOSCI POLSKIE PAPANKO;););); woooowwww yuuuuupppi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata, przykro mi ze tak wyszlo:( jednak nawet jak sie nie zgadzalas z Ewa, z nami tomoglas napisac to z czarnego nicku... Chcialabym wierzyc ze ktos wlamal sie Tobie na konto ale dziwnym trafem ten ktos pisal na forum kilka minut przed Toba?to nielogiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielogiczne dla mnie jest to ze jak chcialam cos napisac to juz nie moglam wejsc ze swojego loginu bo sie haslo nie zgadza. Nie naleze do osob ktore kogos obrazaja ze wzgledu opinie ktore moge odbiegac od moich. Kazdy ma swoje zycie i swoj mozg zeby z niego korzystac. Ja powiedzialam swoje. Nie czuje sie winna, jedynie swojej naiwnosci. widze, ze Wy juz swoje powiedzialyscie rowniez. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor KOCHANIENKIE!!! to ja wasza Marnotrawna...pisze z niedaleka ...z najpiekniejszego kraju na swiecie...POLSKI!!!!! NAdrabialam przez godzine co pisalyscie....lojezu...KWESTIE PAPANIA( jedzonka byly szeroko" dotkniete""" wiec dodam tylko ,ze Lajla w 5 dni...zdazyla zjesc / rosol, chleb,kurczaczka z kasza,truskawki, maliny ...I wszystko jest super...MALO TEGO ODKAD PRZESZLYSMY NA NORMALNE" mleczko od 6 mca...mala pierdziołkuje MOZE raz dziennie;) przy srutkaniu;) BIEDRONIA;))))))))) Dobra od POCZATKU.... Samolot MIAL 3 h late...wiec koczowalismy 6 h na lotnisku...braklo mi mleka wiec Pani w sklepie zrobila mi mus z truskawek I banana...mala zajadala sie na maxa I tak do tej pory zajada, placzu bylo duzo gdyz spedzilismy extra 2 godziny w SAMOLOCIE duzszno zero klimatyzacji...echhhhhhh byla tragedia...Moj powiedzial ,ze NIGDY wiecej woli samochodem! Poniedzialek zaliczylam poprawke makijazu per. Po dwunastu zastrzykach zniecz naciekowego USTA do dzis mialam jak Pamela I do tego fioletowe! Kuz...a jak BOLALO !!!!!! Menu wybrane,stroj kupiony...roż z kremem polaczenie;) ajjjjj zapomnialam ...zrobilam SOBIE uwagaaaaaaaaa pieprzyk;) teraz jezdem KROPEK heh. Cukierki kpilismy dzis ...butelki procentowe I bezprocentowe zamowione;) jutro przymiarka garniakow ( bo Moj maz niestety ni emoze kupic gotowych) Co ja JESZCZE mialam napisac...tesknilam za Wami!!!!!!!!! Ale jak weszlam I zaczynam czytac te pomaranczowe bzdety to mnie krew zalewa!!!! Powiem szczerze,ze cos mi w TYM wszystkim nie pasuje...nie jest mozliwoscia aby tylko jedna osoba podszywala sie pod te pomaranczowe gwiazdorstwo...cos jest nie tak I smierdzi szajsem....mam nadzieje , ze sprawa sie rypnie...predzej czy pozniej...czekam... Buziaki sle...moje Mamuchny I ucalujecie swoje pociechy od Ciotki SYLWKI KTORA ...ZNOW SIE PASIE HAHAHAHA ALE JEM ALE JEM...PYSZNOSCI POLSKIE PAPANKO;););); woooowwww yuuuuupppi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Poszłam... Nakarmiłam... Pomyślałam... I zaczynam jednak rozważać dokładnie to, co pisze Renia. Reniu przepraszam Cię za brzydkie określenie. Za szybko i w nerwach. Niepotrzebnie. Nie gniewaj się na mnie. Jeśli Renata miała faktycznie login i hasło to samo - to ma sens. Pomarańcza może być do tego stopnia zdesperowana, że może próbować wszystkie nasze nicki w ten sposób... Pomarańcza szczekała, pojawiła się Renata, pomarańcza swoim zwyczajem chciała sprawdzić - a może się uda, no i się udało. Pomarańczowe ataki na mnie pojawiły się dużo wcześniej niż Renia do nas dołączyła. Zostawmy sprawę do jutra i nie mówmy ostatniego słowa. Renata nie gniewaj się za działania na NK i FB. To tylko prewencja. Intuicja mówi mi, że jednak dałyśmy się wszystkie wkręcić komuś o jeszcze bardziej zwichrowanej psychice niż można przypuszczać. Zgadzam się też z Sylwią, że coś mi tu śmierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata, dlaczego nie dalas nam znac na facebooku lub mailu ze nie mzoesz wejsc na kafe i ktos pisze z Twego nicku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno pierwsza myśl jest zawsze najlepsza, a moją pierwszą myślą, co do tożsamości pomarańczy nigdy nie była Renia. Chyba wylałyśmy dziecko z kąpielą, a chwast dalej rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWA...JAK DOSKONALE WIESZ...I MOJA MYSL JEST INNA...I MIMO WCINEK INNYCH POMARANCZ...JA ZAWSZE BEDE OBSTAWIAC KOGOS INNEGO...( styl pisania MIMO pewnych modyfikacji ten Sam.) uwazam ,ze to nie Renata...ot to moje zdanie...aha...I chyba nie bylaby na tyle glupia...ze tak nagle sie " niby" pomylila...TA POMARANCZKA JEST BARDZO CWANA....powiem tak...mysle ,ze WIEM kto jest ktora pomaranczka...jednej sie nawet wcale nie dziwie...a drugiej...ECH zalosna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Zgadzam się z Tobą jednak. Ty masz oko i masz serce. Jak będziesz miała chwilę czasu to pogadajmy na ten temat na priv. Może we dwie coś uradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal, pisalam, poszlam zrobic mleko. Wrocilam i zonk. Fakt nie pomyslalam zeby inna droga dac znac ze cos nie gra. Zobaczylam co zobaczylam i odrazu sie zarejestrowalam pod obecnym loginem....z innym haslem. Ewa, ja wszystko rozumiem. Sama bym pewnie tak samo zareagowala. Powiedzialam co mialam do powiedzenia. Zrobicie jak bedziecie uwazaly. Mimo wszystko milego wieczoru. I wam i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu tak atakujecie te
czemu tak atakujecie te pomarancze?? nie sadzicie ze one maja racje co do ewy i innych?? nie sadzicie ze przyklaskujecie ewie z uprzejmosci zeby wlasnie jakies syfy z waszej strony nie wyszly?? tylko wszystko ladnie pieknie polubowanie zalatwiacie. przytakujecie sobie itd. takie to nieszczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu tak atakujecie te
no i ewa teraz sledztwo bedzie robic zalosne to poprostu. ewa trzeba przyjac moze w koncu to ze jestes jaka jestes i zwijac manatki stad. mysle osobiscie ze jestes bardzo nielubiana osoba przez otoczenie a bycie tutaj cie w jakis sposob dowartosciowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he... Strach zajrzał do pupci szanownej pańci? Ewa nie ma zamiaru opuszczać tematu, który sama założyła Kochanieńka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wichuura
Przepraszam. Wiem, że teraz macie inny problem, ale... Pisałam, że mój Synuś mówi "NIE" butelce...spróbowałam tego co mi zaproponowałyście i wniosek jest następujący. to nie butelka jest przyczyną tylko mleko modyfikowane. Moje dziecko cycowe w swojej życiowej karierze parę razy piło już to mleko i było si, a teraz bunt. Nawet na śpiocha jak poczuł smak mm to pluł i wrzeszczał. Młody opróżnia piersi przeważnie dwie na jedno posiedzenie lub robi sobie niewielki odstęp czasowy więc o ściągnięciu nie ma mowy bo zabraknie dla niego oj biedne wtedy moje uszy....Coś jednak muszę wymyśleć. W celu odciągnięcia Was od nieprzyjemnej dla Was sprawy, żeby odświeżyć myśli, ochłonąć doradźcie co mam zrobić, żeby polubił mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wichura a kiedy to mleko było otwarte? wiem,że głupie pytanie...ale jesli to nowe mleko to mogło byc opakowanie uszkodzone...ja tak raz miałam z bebilonem comfort....była gdzies jakas dziurka i sie mleko zepsuło...zmieniłam puszke i ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wichuura
To jest świeżo otwarte. Poprzednie wyrzuciłam bo stwierdziłam, że za długo było otwarte. Też podaje bebilon, dziurki nie zauważyłam. po czym poznałaś, że jest z nim coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia Przepraszam za zbyt szybką reakcję i kompletnie nie trafioną. Dobrej nocki dla Ciebie i Małego. Buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala wypluwała i chciałam zobaczyc co jest nie tak...a tam normalnie posmak jakbym rure lizała...wiem,że BC dziwnie smakował ale nie az tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az jestem ciekawa... ide w końcu spac...jutro cały dzien u rodziców i chyba zostane sobie u nich na noc:) dobranoc i miłego dnia bo nie wiem czy sie pojawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamusie :) jestem nie wyspana Julka budziła się często z płaczem swędzą ją krostki :/ wyszły nowe pójdę spać jak dziewczynki zasną w południe Zaraz przyjdzie na zastrzyk Amelka jeszcze śpi będziemy musieli ją obudzić jak wczoraj :( Renia ja chcę Ci wierzyć i mam nadzieję że to nie ty pisałaś tylko jakaś menda się podszywa Prawda i tak wyjdzie jeśli to któraś z Nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaze13
Czesc. O widze że nie jestem sama taki ranny ptaszek. Paulina Biedne te Twoje corcie, a Ty razem z nimi:( Baska od 6 szaleje. Cala noc przespala bez jedzenia. Po tych wymiotach już nic nie podalam, bo się nie upominala, zasnela bezproblemu. Obudzila się i o 6.30 podalam już mleko. Teraz lezy i krzyczy, a myslalam że moze jeszcze się uda na godz ale nie ma szans, dziecko wstalo, maatka też musi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Dziewczyny:) Żeby człowiek spokojnie komputera wyłączyć nie mógł bo takie dzieją się cyrki..... Ewa - Jednak u nas też bąki Małego prześladują:( Myślę, że to dlatego, że je jak mały wyrapek. Szczególnie kaszkę wieczorną. Póki co jak Mały zaczyna popłakiwać po zaśnięciu to kładę go na brzuszek i bąk za bąkiem idzie. Dziś będę dawać mu koperek cały dzień.. Moje zdanie co do pomarańczy jest takie, mimo tłumaczeń Reni, nie wydaje mi się, że ktoś może być na tyle zdesperowany by próbować wpisywać hasła każdej, i drugie pytanie, dlaczego wybrałby ją akurat? Jakoś mało to mącące wg mnie bo Renia nie odzywa się aż tyle. Natomiast treść wypowiedzi mogła świadczyć, że to ona zdecydowanie. Ale uważam jak Sylwia H, że mamy dwa podszywki pod orange. Style wypowiedzi o tym świadczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×