Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dcvdfvdfsv

Wargi jak na filmie

Polecane posty

Gość dcvdfvdfsv

Co myśicie o tych wargach sromowych? w ostatnich 15 sekundach filmiku. Mam takie właśnie, tylko jeszzce troszke większą łechtaczkę. Zawsze mialam kompleksy na ich punkcie. i szczerze to dalej mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykly typ
ale onaa jest słodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcvdfvdfsv
podnoszę... Może jakieś opinie chłopaków?? czy minetka sprawialaby wam przyemnosc czy wrecz przeciwnie??:( pytam, bo z chłopakiem dochodzimy do takich etapow, że on zaczyna tego chciec a mi na samą mysl sie robi słabo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cipkolizacz
Lamusy cipke sliczna w sam raz do lizania.Pomagac sobie paluszkami i bedzie cala mokra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samara666
Też mam bardzo podobną. Mój facet absolutnie nie narzeka. Ja za nią nie przepadam, chociaż już aż tak bardzo się tym nie przejmuję odkąd jestem ze swoim chłopakiem i wiem, że go pociągam. W każdym razie jak widzę takie wargi na filmach to nawet wydają mi się one fajne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalneto jest
Z radochą stwierdzam, że w większości filmów x pojawiają się teraz własnie motylki. Wreszcie normalnością wieje, bo takie ma większość. Kiedys o tym nie mówiono, bo były wszystkie zarośnięte, a teraz się goli to się przygląda. Normalną masz nie panikuj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitek12
jezeli o mnie chodzi to jest to moj ideal. jezeli faktycznie takie mas to sa absolutnie boskie. mozemy o nich porozmawiac jak chcesz: GG 34563347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bv vb
ale to ladowanie wibratora w doope obrzydliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×