Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmmmmm???????????

chce sie oswaidczyc a nie mam kasy

Polecane posty

Gość cici33
do autora ten pierwszy mi sie bardziej podoba, poza tym jesli nie masz pieniedzy na zloty np z bialego zlota ja bym kupila taki jak pokazales , zareczyny to nie kwota za jaka sie kupuje pierscionek, jest on tylko symbolem, wazne czy szczerze sie kochacie , zlosliwymi komentarzami sie nie przejmuj , powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gala- nie chodzi mi o weselicho, jak dla mnie cala afera z jakimikolwiek slubami to jakas paranoja. Chodzi o to ze skoro teraz nie chce mu sie wydawac kasy albo go nie stac to jak wyobraza sobie zycie "na swoim", tez bedzie sknera i sempem czy nagle pierdyknie glowna w lotto? Po co sie zareczc skoro nie ma na to kasy. Zareczyny i slub to popisowa dla znajomych, jezeli sie kochaja takimi jakimi sa to to nie musza sie obraczkowac ale skoro juz musza to przynajmniej z klasa. Poza tym zloty pierscionek to inwestycja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm???????????
mam 20 lat. Nie moge zarobic kilka stowek, bo i tak pracuje po 10 godzin dziennie. Zarabiam 1300zl i trzymam sie tej pracy jak moge, bo nigdzie innej nie znajde i tak bylem bez pracy. Madralo nie mam babci nie mam matki. Z domu dziecka wyszedlem dwa lata temu i radze sobie jak moge. Nie mam kasy. Ale mam serce. To juz nawet zony nie mozna miec jako zwykly szary czlowiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebit
"Ja jej moge udowodnic swoja milosc tym, ze ja kocham tym jak ja traktuje, co dla niej robi" - super ile dla niej robisz!!! Łaskawca. Nie jesteś w stanie zaoszczędzić przez parę miesięcy na fajkach czy piwie i wolisz dać jej na zaręczyny byle barachło, tylko dlatgo, bo TANIE. Nikt nie mówi, że musi to być kilka tys. złotych, ale srebrny pierścionek na zaręczyny - to wieśniactwo. Naprawdę lepiej zrobić miły wieczór przy świecach, z kwiatami - ale bez pierścionka. Tylko nie kupuj sztucznych kwiatów, mimo że tanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebit
Zwykły szary człowiek powinien mieć jednak trochę rozumu - nie dałbyś jej na urodziny uroczego kompletu ścierek do podłogi, mam nadzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm???????????
cebit milosc to szacunek, troska. Wiesz ja jej zapewniam wszystko co moge kocham, wspieram, pracuje zeby miala co jesc i w co sie ubrac. I moim zdaniem to jest duuzo duzo wiecej i lepsze odowodnienie milosci niz pierscionek nawet za kilka tysiecy. Nie znasz zycia widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKIE NIEKTORE Z WAS SA PUSTE I POWALONE. CHLOPIE KUP TEN DRUGI , MOIM ZDANIEM JEST FAJNIEJSZY :) , lej cieplym moczem na te posrane materialistki , nie jedna z nich w zamian za diament dostanie po kilku latach od slubu po ryju od ukochanego. Wazne zebyscie byli szczesliwi a to jak mocno Ja kochasz wiesz tylko Ty i nie musisz sie z tego tutaj spowiadac. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalitka
wiec ta.... dziewczyny sa romantyxczkami i niestety porównuja co dostaly one i koleżanki wiadomo ze bedzie sie cieszyc ale jak wyskoczyc ze srebrnym pierscionkiemto..noo nie milo jej bedzie.... ja sama wybralam sobie piekny za 300 zl z groszami....nie rób jej tego ..zareczcie sie pozniej...jak sie zareczycie to bedzie musiala go pokazac każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz111
Jasli taka sytacja jak piszesz to kup symbolicznie ten srebny ale zaznacz odrazu ze to czasowy i kiedys go zamienisz na inny drozszy i taki jak bedzie chciala bo najchetniej obsypalbys ja zlotem. Doceni slowa i oczywiscie nie zapomnij nawet po latach dotrzymac slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensitive23
A ja odpowiem tak: pierscioneczek sam w sobie jest sliczny,malutki delikatny tylko czy on wystarczy na cale zycie.... ja was rozumiem bardzo dokladnie szacunek do siebie i zycie w rodzinie pelnej milosci jest najwazniejsze.Jesli uwazasz ze nie urazisz swojej wybranki tympierscionkiem to nie zracaj uwagi na nikogo tylko go kup i sie oswiadczaj.Jak dla mnie mimo tego ze jest srebrny to jest poprostu sliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebit
Do NIE WIERZE - "z czasem jak sie dorobicie mozesz go wymienić" - super! Dziewczyna ma sama zarobić, żeby kupić sobie pierścionek zaręczynowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalitka
wiec zaoszczedzcie troche na ciuchach przez 2 ms..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm???????????
Zyc bedziemy dalej tak jak zyjemy. Tylko jako maz i zona. Do tej pory nam sie nie przelewalo wiec i po slubie zapewne nie bedzie, ale sie pobierzemy, a to jest dla nas wazne zwienczenie naszej milosci. Jestesmy wierzacy i pierscionek to tylko symbol, a wazna jest przysiega i blogoslawienstwo boga. Myslicie strasznie plytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwionasmutna
to nie jest zadne wytlumaczenie, ze jestes z domu dziecka, ze zarabiasz tyle a tyle ze to ze tamto...! a wiec, masz 20 lat sory ale na zloty pierscionek ze szlachrtnym kamieniem mozesz zarobic!!! jest cala masa takich , dam byle jakis przyklad http://wkruk.pl/product-pol-2314778-PIERSCIONEK.html za 400 zl to tak duzo ??? nie byles wstanie odlozyc chociaz z pensji 50 zl miesiecznie??? tylko szit z alegro? facet ma byc zaradny, miloscia nie wyzyjesz, a 4 stowy na piersconek to malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na prawde NIE WIERZE , diamenty , zloto , tylko po to zeby pochwalic sie kolezankom w pracy. Chlopak wyraznie pytal ktory wybrac a nie za ile. Wspomnial ze oboje sa z domu dziecka , jak widze nie macie pojecia jakie wartosci maja dzieci bez rodzin. ZENUA. JAk pisalam wczesniej ten drugi jest ladniejszy moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nie podoba heeh nie musi być drogi ale wysil się i znajdź coś ładnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebit
"cebit milosc to szacunek, troska. Wiesz ja jej zapewniam wszystko co moge kocham, wspieram, pracuje zeby miala co jesc i w co sie ubrac. I moim zdaniem to jest duuzo duzo wiecej i lepsze odowodnienie milosci niz pierscionek nawet za kilka tysiecy. Nie znasz zycia widac" - PISZĘ CI DURNIU, ZE PO CHOLERĘ WTEDY PIERŚCIONEK!!!!! Nie zamierzasz się żenić od razu, prawda? Pierścionek zaręczynowy to WYJĄTKOWA rzecz. Lepiej poczekać, niz spieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm???????????
a ty myslisz, ze ciuchow to my sobie cale szafy kupujemy>? ze codziennie po sklepach lazimy i z torbami do domu przychodzimy pelnymi nowych ciuchow? ja od kilku lat chodze w tych samych butach, bez kurtki na zime. Cala pensja idzie w mieszkanie chociaz to mamy. Pierscionek nie musi byc na cale zycie. To obraczki beda na cale zycie i obydwoje bedziemy je nosili. To na nie wole odlozyc wiecej pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm???????????
cebit po to zeby chociaz byl jakis symboliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyslij wypowiedz
Ja nie jestem materialistką, i sama nie oczekiwałabym na pierścionek za kilka tys- bo to przesada dla kogoś kto nie ma kasy. Ale kilkaset zl uzbierasz. I tym lepiej, ze bedziesz oszczedzac, sprzedaz co sie da , pokazesz ze Ci zależy. Moj kolega sprzedał drogi telefon, by kupić dziewcyznie pierścionek, bo gówniarz był i nie miał kasy. Ale się postarał i zacisnął zęby a nie skąpił. Za 30zl to mozesz jej pierscionek na walentynki dać, a nei zareczynowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm???????????
" nie wierze" dziekuje za normalna odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jestesmy wierzacy i pierscionek to tylko symbol, a wazna jest przysiega i blogoslawienstwo boga. Myslicie strasznie plytko." Nie no w takim wypadku nie mam wiecej pytan, nie zapomnijcie jeszcze szybciutko postarac sie odzidziusia bo to po bozemu, bedzie bieda ale sie pomodlicie i bozia zesle moze cos z nieba... :/ Przepraszam, ale nie kumam tego swiata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalitka
wlasnie ze kobieta nosi i obraczke i pierscionek cale zycie..... on ją utrzymuje wiec tez nie jest fajnie za 1200 zl 2 os utrzymac...ale lepiej poczekaj troche....ja tez nie mam drogiego a sama wybralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm???????????
"wyslij wypowiedz" wiesz taki wypasiony telefon to tez trzeba najpierw miec za co kupic. A nie kazdy dostaje drogie prezenty od rodzicow. Nam nikt nigdy nic nie zaoferowal. I ja nie mowie, ze to ze jestesmy z domu dziecka czyni nas biednymi. Tylko to, ze mowicie popros babcie, a ja babci nie mam. Nie mam rodziny wiec sam musze liczyc na siebie. Wiem juz ktory kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak o to chłopak, który chciał się poradzić w sprawie kupna pierścionka został zlinczowany za to, że nie jest bogaty i nie stać go na brylant. Żeby być razem i wziąć ślub wcale nie trzeba być bogatym. Jeśli tak by każdy myślał byłoby o połowę mniej małżeństw. On zarabia 1300 zł, Ona może tez pracuje albo będzie to robić. Nie muszą zarabiać po 5000 zł żeby być razem :( Poza tym na uj Jej pierścionek za 5000 zł?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrakuda..
no to jak cie n ie stac na pierscionek zareczynowy to za co zrobicie weselicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebit
PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY JEST NA CAŁE ŻYCIE. Daje się go w szczególnych okolicznosciach i potem przekazuje dzieciom - to nie jest tylko kawałek złota. A ty zamierzasz kupić srebrny chłam i wmawiać jej że to platyna... Pogięlo cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm???????????
barrakuda a pomyslalas o tym ze nie kazdy robi weselicho? ja np. nie mialbym nawet kogo zaprosic na to weselicho. Nie robimy weselicha jak to okreslilas tylko bierzemy slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz111
Tak-ten drugi ladniejszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalitka
hmm a moze potrzebujecie jakichs ciuszkow?? jaczesto robie zakupy z bracmi i czesto oddajemy ubrania naprawde fajne i oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×