Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość www,arecnowak.pl- dj-e z klasą
Witam serdecznie, Jeśli nadal szuka ciePanstwo super dj-a, nagłośnienia lub dekoracji świetlnej na swoje przyjęcie bez wahania proszę telefonu 608-330-869 by omówić szczegóły lub napisać arek.nowak@poczta.fm. Doświadczenie od 14 lat Pozdrawiam Arec Nowak Light&Sound. W WW arecnowak .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziewesele
www,arecnowak.pl- dj-e zklasą zapraszam więc do dodania swojej oferty do serwisu http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ na 2-miesięczny okres bezpłatny, niezobowiązujący do dalszej współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka N
Wszystkich szukających fotografa na ślub zapraszam na moje portfolio www.fotoklaser.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERISAA
Witam wszystkie przyszłe Panie Młode właśnie trafiłam na ten wątek i mam nadzieję że mi pomożecie sprawa wygląda następująco ślub prawdopodobnie już 13/10/2012 więc za chwilę haha a tak jakoś nas naszło i salę prawie mamy ale proszę o pomoc chodzi o orkiestrę - śląsk jakieś namiary później fotograf - może któraś z Was również ma kogoś do polecenia następnie co z alkoholem lepiej kupić samemu czy zdać się na menu z alkoholem i tak musimy go kupić na koronę na jakieś zabawy oraz na rozdanie gościom po przyjęciu błagam o pomoc staram się to ogarnąć ale obecnie chyba mam olbrzymiego stracha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERISAA
aa i co z suknią może też polecicie mi jakieś salony na śląsku :) pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na jakąś odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erisaa - jeżeli by Cię interesowały okolice Krakowa to mam kilka namiarów na fotografa i orkiestrę tylko niewiem jak lokalizacja od krk.. :) a do ślubu juz niedaleko :) jeżeli chodzi o alkohol to polecam załatwic sobie to z jakąś hurtownią bo sale maja naliczone wysokie marże nawet 10zł więcej za butelkę.... tak więc nie bedzie Ci się to opłacało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja niestety nie pomogę ... jestem od środy w domku miałam drogę z przebojami.... autko nam siadło i niestety musieliśmy szukać lawety gdyż pan z assistance pomoc (pozdrawiam tegoż pana) : po 1. po podaniu dokładnych danych gdzie się znajdujemy nie umiał nas znaleźć po 2. mimo że mieliśmy ten pakiet wykupiony zaśpiewał nam 5000 zł (!!!!) za odholowanie po 3. musielibyśmy czekać do 8 rano następnego dnia aż wielmożny pan skontaktuje się z ubezpieczycielem po 4. po 2 godzinach od zgłoszenia szkody ten pan dalej nas szukał i znaleźć na mapie nie umiał... po 5. mój brat znalazł znajomego który po nas przyjedzie z lawetą w ciągu jednego telefonu (!!!) i po niecałych 8 godzinach byliśmy uratowani :D Teraz autko stoi u mechanika wiec wszystko co było nazbierane na zaliczki alkohol obrączki poszło się j....ć :( laweta 3000 zł naprawa 2 tys.. zostało mi już niewiele kasy a to jeszcze trzeba do końca kwietnia żyć :( jestem rozgoryczona... zgłosiliśmy tą sprawę do ubezpieczyciela i teraz będziemy czekać na zwrot kosztów naprawy i odholowania pod dom... Dziewczyny a miało być tak pięknie... Dziś idę do księdza :) termin zamówić :) ależ się rozpisałam :) przepraszam ale teraz mi trochę lepiej :) czekam na moją żabcię :) niestety nie mam go teraz non stop :( ale dajemy radę :) buziaki :* nie wiem czy do świąt tutaj będę zaglądać więc dziewczynki "Malutki baranek ma złote różki, pilnuje pisanek na trawce z rzeżuszki, gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja i beczy cicho wesołego alleluja!" "Pomaleńku przez podwórze idą sobie dzieci kurze. W kropki, w ciapki, malowanki, bo to miały być pisanki. Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Wielkiej Nocy." I MOKREGO ŚMINGUSA DYNGUSA :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona_mojego_narz
Jak mnie wkurzają te negatywne komentarze tutaj! Sami pewnie nie myślą o ślubie, bo i jak, jak nie ma z kim? okropieństwo, ludzie- wyluzujcie! W ciąży nie jestem, dzieciaka nie mam, gdzie ma mi się spieszyć? Chcemy sami sfinansować ślub (oszczędności i kredyt, ale nie brać od nikogo), dlateog planujemy wcześniej, na spokojnie. A poza tym, prawda jest taka, że dobre firmy i usługodawcy są rezerwowani dużo wcześniej... Szukałam własnie sukienek na 2013 i wogóle mnie nie dziwi, że juz są: http://www.zankyou.pl/p/suknie-slubne-2013-zapowiedz-trendow-slubnych-na-2013-rok . Ja chciałabym strasznie ślub w stylu Vintage jak moi rodzice mieli (choc oni mi się dziwią). No ale zobaczymy. A jakie Wy macie pomysły? Planujecie coś specjalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy slub w sierpniu
2013 ,załatwiony lokal ,fotograf ,wideokamerzysta ,limuzyna ,kosciol W tym lokalu nie było juz wolnych sobót mamy wesele dwudniowe niedziela ,poniedzialek . Nie chcielismy w przypadkowej knajpie ,mamy ponad 160 gosci . Sala miala byc ekskluzywna i pomiescic taka ilosc gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy slub w sierpniu
zapomniałam o zespole :) wszyscy zaliczkowani ,spisane umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malapannamloda, no to faktycznie niewesoło... Ale nie martw się, pieniążki zawsze dadzą się zorganizować ;) Ja sobie siedzę aktualnie w Norwegii u mojego Narzeczonego ;) Robimy pierwsze kroki jako wspólnie mieszkająca para - narobiliśmy zakupów w Ikei, mamy własne talerze i chlebak patelnię i nawet pościel :P Mieliśmy ogromną radochę kupując to wszystko :P Wracam do Polski zaraz po Wielkanocy :) Wesołych Świąt :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka_;*
Dziewczyny chcę przygotować jakąś potrawę na święta do Mamy i nie mam pojęcia co mam zrobić. Proszę napiszcie co się robi u Was w domach na święta:) Co do przygotowań ślubnych stoimy w miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
A ja szukam kamerzysty i fotografa oraz fajnego zespołu,polecicie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka, ja będę robiła białą kiełbasę zapiekaną w sosie serowym z porami i pomidorami - coś pysznego :) Jeśli chcesz, mogę podać Ci przepis :) Dorociczka - ja niezmiennie polecam www.oscar-studio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molekularna, a mogłabyś powiedzieć ile płacicie im, tzn oscar studio, co w tym macie i ile km dojezdzaja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płacimy w sumie 3150zł. W cenie mamy film w trzech kopiach na DVD i czwarta na Blu Ray. Film będzie trwał około 70-80min i będzie zmontowany z przygotowań, samej mszy, życzeń i wesela do oczepin (droższa wersja jest jeszcze z nagraniami z pleneru). Do tego dają teledysk i ładne opakowania ze zdjęciami od fotografa ;) W tej cenie dojeżdżają w Poznania do Trójmiasta. Bez dojazdu taki pakiet kosztuje chyba 2900 zł :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dee Jay Arec Nowak
Z okazji świat wielkanocnych dużo zdrowia, szczęścia i spokoju w przygotowaniach do tego wielkiego dnia jakim jest Wasz ślub życzy firma Arec Nowak dj-e dekoracje swietlne, naglosnienie i obsługa imprez Teł 608-330-869

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molekularna,a czy fotografa też będziecie mieli na swoim weselu? czy tylko kamera? my chcielibyśmy się zmieścić z fotografem i kamerzystą w 3500zł ale jak na Was patrzę to niewiem czy damy radę ;) a wogóle to dziewczyny: Wesołego Alleluja! :P smacznego jajka, bogatego zająca, mokrego dyngusa :) i wogóle wszystkiego NAJ NAJ i Wesołych Świąt! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotograf też będzie. Szczerze to też nie sądziłam, że tyle wydamy na film, ale chyba warto :) mam nadzieję, że warto :P Wesołych Świąt :) Spełnienia marzeń!!! Za rok o tej porze już będziemy robić ostatnie panieńskie kroki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicoleea
Ja długo szukałam fotografa na mój ślub i powiem że nie było łatwo. To czy zdjęcia są ładne to chyba kwestia gustu z pewnością mi podobają się zdjęcia robione z zaskoczenia bo faktycznie prezentują tą atmosferę mojemu tacie z kolei podoba się jak to określa "nowoczesna obróbka graficzna" - uważa ze w 21 wieku to podstawa :) Ja wybrałam studio neston do zdjęć bo jako jedyna firma (przynajmniej w gronie moich poszukiwań) oferowała nawet niską cenę ale przede wszystkim to że jak nie spodobają mi się zdjęcia to nic nie zapłacę, przyznam że się bałam bo jednak dla mnie 1800 zł to było dużo. Nie mniej jednak zdjęcia są ładne i nie żałuję wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki :) ja w srode jade na poszukiwania sukni slubnej :) mamy juz zespol, fotografa i sale jeszcze tylko zaliczki i wsio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Dzięki Molekularna ,ale ja szukam ze Śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erisaa
haloo moje drogie a ktoś poleci mi jakiś zespół ze śląska czy okolic błagam o jakieś namiary pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
ja słyszałam o IMPULS z Rybnika i Party Brothers chyba z Katowic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×