Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

hejka ja tez bym sie nie zastanawiaa :D tylko zrobilabym cywilny tylko najblizsza rodzina i swiadkowie :D co tam w ogole u was? ja w sobote znow mialam sprzeczke z A ale juz w niedziele wszystko bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaa91
Ojj coś cichutko w nas :) A u mnie w sumie wszystko stoi w miejscu... Jedyne co, to w zeszłym tygodniu podpisaliśmy umowę z fotografem. Teraz szukamy orkiestry... nadal :) Jeszcze wódeczkę będzie trzeba kupić i do księdza iść i chyba wszystko jak na ten rok :) Chyba, że jednak coś się zmieni. Malapannamloda- ja ze swoim ciągle mamy jakieś sprzeczki, chociaż przyznam, że od jakiegoś czasu jest ich o wiele mniej :) Ale to jest pewnie spowodowane tym, że mało się widujemy przez moją pracę. Jak ja jestem w domu, to on jest w pracy, a jak wracam to on już śpi bo na rano idzie... W sumie w tygodniu to może ze 2 dni się widzimy tak dłużej :( No ale takie życie ... A co tam dziewczyny u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) co tam? U nas wszystko po staremu, póki co nie idziemy do przodu :) teraz chcemy zrobić jeszcze Poradnie Rodzinną i nauki mamy z głowy. A tak to po staremu, pogoda u nasz taka w kit. Olcia, kłótniami nie ma się co przejmować, są w każdym związku. My też się kłócimy ale najczęściej o pierdoły ;) Takie poważne kłótnie to były u nas... jedna. :) i to po roku bycia razem, było źle ale daliśmy radę :) a reszta to same pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas co chwile o cos idzie... :D ale najlepsze sa pojednania potem :P poza tym u mnie tez w miejscu stoi... Jestem ciekawajak tam szycie mjej sukni... aaaa i w lipcu znow jade do Polski !!!! :D na 5 dni tylko ale zawsze to cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8lat, wow :) Gratulacje :) A ja wczoraj dowiedziałam się, że zdałam wszystkie egzaminy i mam już wakacje!!! Nie mogę się doczekać wyjazdu do Norwegii :) Moj prawiemąż przylatuje za tydzień a za dwa tygodnie wylatujemy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) moje gratulacje :) oj to pewnie strasznie sie cieszysz ze wreszcie zobaczysz swojego :) czekam na wiadomosc jakim krajem jest norwegia :P my zastanawiamy sie cznie wybrc sie do niemmiec i tam nie sprobowac szczescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmopolitycznie się zrobiło, Holandia, Niemcy, Norwegia... A ja marzę o wyjeździe nad Bałtyk, K. mi obiecał... Obym tylko przebrnęła przez tę sesję :-) Zaczęłam myśleć o sukni i chciałabym czegoś oryginalnego. Nie przymierzałam jeszcze żadnej, ale podobają mi się takie w stylu vintage, długości 3/4... Tylko nie wiem, jak to na mnie będzie wyglądać - jestem raczej niska :( A Wy jakie macie pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się dowiadywałam ile trzeba czekać na suknie którą sie szyje od początku swoja wymarzoną.... Pół roku ! Więc muszę już powoli zacząć szukać. Ja chce ogólnie górę bardzo ozdobną a dół prosty model litery''A'' Mam zapisane zdjęcia kilku modeli-wydrukuję i będę kombinowała by to jakoś połączyć w jedną moją wymarzoną;D również suknie na poprawiny będę miała górę ozdobną a dół prosty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D co u was slychac? troche cicho sie zrobilo :P to chyba przez EURO :D u mnie bez zmian :D w lipcu na 3-dniowym urlopie ede kupowac alkohol i napoje gazwane :) Do boju Polsko!!!! :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) my też jeszcze w czerwcu kupujemy alko tylko spdza mi sen z powiek marka wódki nie mam pojecia jaką wybrać a mój narzeczony twierdzi ze to wszystko jedno.. może wy mi cos doradzicie? Co do sukni to nic sie u mnie nie zmieniło dalej nie mam zielonego pojęcia i zadnej koncepcji... :) eh czekam na venę :D teraz żyjemy w oczekiwaniu na jutrzejszy mecz :D trzymamy kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) My się jednaj nie zdecydowaliśmy na ślub w tym roku, za późno na wszystko a tak na ostatnią chwilę latać i załatwiać to bez sensu więc wszystko odbędzie się zgodnie z planem 10.08.2013 :D Co do Euro ja nie jestem jakimś zapalonym kibicem ale mecze w których gra Polska oglądam jak jestem w domu. Co do sukni to ze względu na to, że robimy tylko przyjęcie ja chciałabym mieć krótką sukienkę ślubną ale szczerze to nie znalazłam jeszcze takiej która by mnie "powaliła" także zobaczymy mam nadzieję, że coś znajdę. Co do reszty nie załatwiliśmy nic od momentu kiedy zadecydowaliśmy, że nie robimy wesela tylko przyjęcie to daliśmy sobie spokój i nie załatwiamy nic. Mam nadzieję, że już będzie ciepło bo ta pogoda się tak zmienia, że wykończyć się można. Miłego tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to odliczmy do naszego slubu pozostalo 10 miesiecy :) mam nadzieje ze bedzie lepsza pogoda niz ,strasznie pada u nas ehh.. juz dwie osoby mi mowily zeby juz sie rozgladac za sunia slubna massakra! mi sie wydaje ze tak po wakacjach dopiero mozna zacac chodzic po sklepach chyba jestem przerazona tym wszystkim.. Nie bylismy jeszcze u ksiedza wogole zarezerwowac terminu w zasadzie mysle ze nie bedzie z tym problemu ale chyba byla bym troszke spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka_:* - natknęłam się na ładną krótką sukienkę tylko nie wiem czego szukasz dokładnie :) http://emmimariage.pl/kolekcja2012-25/25.html jak znajdziesz jakiś ładny wzór to podeślij link .. :) taka sobie jaaa - z ksiedzem masz jeszcze czas ale jak ma Cię to dręczyć to moze lepiej juz miec to z głowy? :) My dzis idziemy przymierzać obrączki już mamy wypatrzony wzór juz sie nie moge doczekac :D:D Pozdrawiam i życze pogody której u mnie również brak.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze mamy czas nawet duzo czasu ale kolejna rzecz byla by odchaczona a biorac pod uwage to ze niektore pary chodza rezerwowac termin 1,5 roku przed planowanym slubem to my jestesmy w tyle hehe i dlatego pewnie mnie to tak meczy ;p w sumie wy tez z obraczkami macie czas wydaje mi sie ze na takie rzeczy wogole za wczesnie .... ale podobno mine szybko.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chodzi o to, że są to rzeczy, które można kupić wcześniej i już za rok finansowo będzie lżej :) to tak jak u Ciebie z księdzem i spokojem:) w listopadzie zaczne się rozglądac za sukienką tak bym chciała nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę... o ile się nie pozabijamy przed lipcem 2013 :D Życzę cierpliwości i pogody ( nie tylko ducha) :) wszystkim przyszłym Pannom Młodym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
Szukasz DJ WODZIREJA NA WESELE zapraszam na www.djraff.pl oraz www.djwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaa91
Hej Dziewczyny :) U nas kolejny kroczek do przodu :) Dzisiaj jedziemy zaklepać orkiestrę :) Rozmawiałam z kuzynką, która brała ślub w zeszłym roku i szczerze mówiąc to mnie nastraszyła. Powiedziała, że oni rok wcześniej kupili obrączki, a wódkę jeszcze wcześniej. I że około 10 miesięcy przed ślubem mieli już wszystko pozałatwiane. Dosłownie WSZYSTKO... Maskara . Nam jeszcze tyle rzeczy zostało do załatwienia... Ale damy radę :) A mam do Was pytanie, jaką wódkę kupujecie? I gdzie ? W hurtowni będzie taniej, czy np w Makro? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj arec nowak polecam
Polecam www.arecnowak.pl. Kilkuletni wykładowca z dj promotion. Płyty oryginalne bez problemu z ZAiKS. Zadzwoń i sprawdz 608-330-869

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://szykielegancja.hord.pl/index.php?id=306 http://szykielegancja.hord.pl/index.php?id=307 http://szykielegancja.hord.pl/index.php?id=308 http://szykielegancja.hord.pl/index.php?id=310 http://szykielegancja.hord.pl/index.php?id=313 http://szykielegancja.hord.pl/index.php?id=348 Ola przejzalam ta stronke ktora tu dalas i te suknie nawet mi sie podobaja ;) a Wam ktora sie najbardziej podoba? sorki za brak polskih znakow, ale zalalam ostatnio laptopa piwem i nie dziala mi: prawy shift, enter, alt, i trzeia literka alfabetu ;) masakra :P a na tej stronie ladne sukienki sa, podoba mi sie jeszze kilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w końcu ładnie słoneczko świeci za oknem oby tak dalej :) U nas wszystko idzie do przodu, zapisaliśmy się na lipiec na kurs przedmałżeński :D przymierzalismy obrączki i chyba juz wybraliśmy wzór :) olciaaa91 - my tez juz planujemy zakupić wódkę do końca nasteonego tygodnia. nie mam karty makro tylko selgros i jest taniej napewno o kilka zł. (zależy od marki) my planujemy albo selgros albo hurtownię w której pracuje znajomy tylko czekamy juz kilka dni na cennik i sie nie możemy doczekać... jeżeli chodzi o rodzaj wódki to też nie mam pojęcia dręczy mnie to trochę ja bym chciała białą żubrówkę, ale moja mam twierdzi że to gorsza wódka... wiec odpada, upierają sie przy wyborowej a znowu ja nie przepadam.. :D teraz upatrzyłam smirnoffa ale to zależy ile będzie kosztował ... majka89 - wszystkie sukienki są bardzo ładne, najbardziej mi się podobaja wzory 1103 i 1106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, za rok o tej porze będę już mężatką:) u nas niestety nie ma nauk w wakacje, więc zaczniemy dopiero we wrześniu. Dziewczyny, a czy ksiądz wspomina Wam coś o dłuższych naukach, które miały wejść? co do wódki to my kupiliśmy już Pana Tadeusza. Zamówiliśmy bezpośrednio od producenta, wyszło niewiele ponad 19 zł za butelkę, a wódka nie jest najgorsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, dawno nie pisałam :) Co do wódki to my będziemy mieć wyborową. My też tak robimy, że kupujemy co jakiś czas takie drobne rzeczy, żeby potem nie musieć kupować wszystkiego na raz. Mamy np. buty dla mnie, spinki do mankietów, ozdoby na auto, a po weekendzie kupimy koszule dla narzeczonego. Następne w kolejności będą kupione soki i wódka. Jutro mój narzeczony przylatuje do PL :) Spędzimy razem trochę czasu tutaj, pozałatwiamy sprawy, a w czwartek lecimy razem do Norwegii i będziemy mieszkać tam przez 3miesiące, aż do października (wtedy wracam na uczelnię-ostatni rok yyyeeeeaaaaaaahhh). Nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy którąs z Was dziewczyny, szuka jeszcze fotografa slubnego na ten lub przyszły rok?;) jesli tak to napiszcie do mnie : marsza.chojnacka@op.pl i może się dogadamy;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×