Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość karolllllllllla
hej mogę się dołączyć ja też biorę ślub 22.06.2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meena heaper- u nas tez jest polterabend :D i to mnie przeraża bo gości pewnie więcej będzie niż na weselu i wódki też pewnie pójdzie tyle co na wesele... :) ale to nic heheh damy radę :D mój M. z kumplem piwkuję, a ja byłam u brata i z nim piwko piłam i z bratową :) i usypiałam małego bąbla- chrześniaka :) teraz idę spać bo rano do pracy trzeba wstać :P a co do budowy to ja o tym nie myślę, bo czeka mnie mieszkanie z teściami :) więc tylko generalny remont i można sobie mieszkać :) póki co mnie to nie przeraża, a co będzie- to się okaże :D dobranoc! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZESPOL MAŁOPOLSKA
Zespół Kontakt pochodzi z okolic Bochni i zajmuje się oprawą muzyczną : -wesel -studniówek -festynów -imprez okolicznościowych Zespół składa się z 4 muzyków znakomicie znających się na rzeczy i posiadających duże doświadczenie mimo młodego wieku . Zapraszamy do KONTAKTU :) tel: 691 626 133 email: zeskontakt.123@interia.pl www.zespol-kontakt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retusz-foto@o2.pl
Jesteśmy studentami Kasia (Grafika, Fotografia), Marcin (Menedżer Kultury Mediów). Wspólnie tworzymy zespół który zajmuje się filmowaniem i fotografią okolicznościową. Reportaż foto-video ślubny obejmuje: przygotowania Pani Młodej, ceremonie zaślubin, przyjęcie weselne do oczepin, sesja plenerową w dowolnym terminie szczegóły są do indywidualnego ustalenia. Filmujemy kamerami DSLR - nagrywamy w rozdzielczości HD. Gwarantujemy pełne zaangażowanie, otwartość oraz profesjonalizm. W zależności od zapotrzebowania możemy zajęć się samym filmem lub filmowaniem i fotografią Twojej uroczystości. Zainteresowanych prosimy o kontakt, odpowiemy na wszelkie pytania. Mamy wolne terminy w 2012 konkurencyjna cena. Kontakt e-mail: fotografia.filmowanie@gmail.com http://www.fotografia-videofilmowanie.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szystkie PM :d he he u mnie tez jest polterabend jako tradycja ale ja z niej nie skorzystam bo po ppierwsze nie mam gdzie tego zrobic a po drugie koszt takiej zabawy jest podobny do kosztow wesela. a my robimy kawalerskie i panienskie dla tych co na weselu nie beda czyli naszych przyjaciol i znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A co to takiego polterabend?? Sorry może to głupie, ale ja nie wiem co to jest:-) Jestem z wlkp i może u nas tego nie ma albo inaczej się to nazywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam, że to jest typowo kaszubski zwyczaj :) Polterabend to tzw tłuczenie szkła ;) Goście weselni, sąsiedzi i przyjaciele przychodzą pod dom panny młodej dzień przed ślubem i tłuką szkło pod jej oknem. Na szczęście niby ;) Potem panna młoda zamiast relaksować się i odpocząć przed wielkim dniem musi ugościć, nakarmić i napoić masę ludzi, którzy narobili jej tego bałaganu ;) U mnie tego na pewno nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciele i znajomi przychodzą z wszystkim, to można potłuc i rozwalają to pod domem/klatką panny młodej... Czasem faktycznie przeradza się to w ciągnącą się do późnej nocy imprezę z alkoholem i tańcami, ale widziałam też skromniejsze i też bardzo wesołe wersje polterabend. Połączymy to z jakimś poczęstunkiem na pewno, ale nie sądzę, żeby koszty były jakieś przerażające... To głównie inicjatywa znajomych, przynajmniej w mojej okolicy tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas jest tak ze jak jest otwarty polterabend to cala wioska moze przyjsc. jak jest zamkniety to sa tylko zaproszeni goscie ale i tak jak ktos ma w rodzinie lub znajomych co lubia zjesc i wypic to trzeba sie wykosztowac. tak bynajmniej slyszalam. poza tym butelek sie raczej nie trzaska u nas, sa raczej rzucane : porcelana kapsle sloma lub siano papier toaletowy serpentyny i co jeszcze sie tylko da.... i potem para mloda musi to sprzatac a goscie to na nowo rozwalaja sa tance i konkursy jak ktos zna i ciagnie sie to do bialego rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas rzuca się butelkami i wszystkim co jest szklane:-) Co region to obyczaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to wesoło macie dziewczyny z taką dodatkową imprezą :) U nas nie ma tego zwyczaju. Myślałam, że tylko na Kaszubach jest to rzucanie butelkami ale widać nie tylko tam:) Znajomi rodziców mieszkają nad morzem i właśnie kiedy ich córka wychodziła za mąż to zabijali dechami okna przed tą imprezą:) U Was też tak groźnie może być?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystkie osoby, które mogą wpaść na taki pomysł, poinformuję o moim zdaniu na ten temat :P Mój narzeczony to stary kaszub, niech sobie goście idą do niego, a ja będę w tym czasie spać z odmładzającą maseczką na twarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma na szczęście tego tłuczenia szkła :) My mamy wybrany projekt, zamierzamy go kupić za 2miesiące http://www.z500.pl/projekt/Z203,Parterowy-dom-z-duzym-garazem-od-frontu-na-dwa-samochody-Obszerny-taras-od-ogrodu.html Ja się Wam chyba nie pochwaliłam, że w czerwcu obroniłam się na 4 :D Dziewczyny za 30 dni biorę ślub !!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D chyba zaczynam się trochę stresować.Ale masakra będzie dzień przed nawet nie chcę myśleć pewnie nic nie zjem - zawsze tak mam jak się stresuję. w ogóle miałam pytać czy u was też jest "epidemia ciąż" - bo co kilka dni się dowiaduję że ktoś jest w ciąży wszędzie dziewczyny z brzuchami kurcze to to wiosenne przesilenie tak zadziałało czy co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polter to kaszubski zwyczaj , tak :) a że my oboje to typowi kaszubi (kaszubowie?) jesteśmy :D to będzie polterabend jak cholera! :P U nas jest też tłuczenie szkła i wszystkiego co da się zbić :D u nas będzie jeszcze raz tyle osób co na weselu ;/ Epidemia ciąż :D mam nadzieje, że w tym roku mnie to nie spodka ale pod koniec przyszłego -czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaa! Dziewczyny z tymi trzaskaniami to na prawdę urwanie głowy może być. Chyba cieszę się, że mnie to nie dotyczy ;) Projekt domu świetny! W takim mogłabym mieszkać :D Chociaż ja zakochuję się w co drugim projekcie :P Obrony gratuluję! I zazdroszczę tego, że masz już spokojną głowę :) Mój G obronił się dziś na 5... kujon :P 30 dni to brzmi miło :) nie stresuj się! będzie pięknie :))) Co do ciążowych epidemii to u mnie też "plaga" :P Gdzie by nie spojrzeć to ciężarówka! Trzeba mocno uważać żeby się nie zarazić ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki;) Ja mieszkam na Warmii i u mnie również jest zwyczaj "tłuczenia butelek ''w przed dzień wesele;). Mój przyszły mąż już nie może sie doczekać naszego wesela...zresztą ja również ehhh jak tu przyspieszyć czas;D????? Co do epidemii...nie wiem ale ostatnio również widzę same brzuszki.. piękne są..:) Mi sie już włączyła ta lampka i już bym mogła mieć dzidzie ale oczywiście nie zrezygnuję z pracy.Za to po ślubie do dzieła;)Oboje nie możemy sie doczekać naszego potomstwa;) jak widzę takie malutkie rączki i stópki.. ahhhhhh mmmmmmmmmm:):) P.S. godzinę temu wróciłam z pracy i zamiast iść spać to ja jeszcze siedzę w netku. ehhh Kolorowych Kobitki . Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D u mnie tez epidemia :D owszem ja takze bym juz chciala miec taki brzusio ale jeszcze do wesela chcialabym wytrzymac... poza tym co chwile mama mi mowi ze znajome ktore sa 2 -3 lata mlodsze to juz sa w ciazy i te z mojego wiku tez jedna nawet blizniki bedzie miala ahhhh .... :D Amelka gratuluje obrony :d faktycznie teraz nerwowka ci sie zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki:-) Jak dobrze, że dziś piątek. Jutro mam wolne i nie muszę iść do pracy. Pojedziemy do tej naszej orkiestry jutro (70km w jedną stronę :/). Co do obrony to ja miałam ją w marcu tego roku i dostałam 4.5. Ogólny wynik studiów to 4.5:-) Z zawodu jestem inżynierem, a poza tym skończyłam technikum ekonomiczne. Ja nie robię na pewno tej "butelkowej" imprezy! Nigdy w życiu. Moi sąsiedzi zaraz dzwoniliby na policję, że zakłócamy ciszę nocną:-) Oj ludzie to są okropnie niekiedy. Co do ciąży to ja jestem zapobiegawcza i we wtorek byłam u gina sprawdzić czy wszystko jest ok i wracam do tabletek anty. Projekt domku cudowny! A cena? Prawie 3000zł? Masakra. Kurde gdybym miała działkę... Może mi się poszczęści i też pobudujemy się gdzieś na obrzeżu miasta... echh!! Jutro lecę wysłać lotka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucywebb
po relacjach znajomych z ich przygotowań do ślubu, jaki to był dla nich koszmar i udręka załatwiać wszystko samemu, ktoś z rodziny mi podsunął pomysł żeby iść do konsultantki ślubnej. Kurcze! Super się wszystkim zajęła! pomogła wybrać salę, zespół, fotografa i doradziła co i jak (gdyby nie ona, to np zapomnielibyśmy z mężem dowodów osobistych na ślub! no kto o tym pamięta w takim dniu!) ja miałam święty spokój i naprawdę bawiłam się na własnym weselu bardzo polecam, gdyby ktoś szukał: Agaya zrobmywesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh moi pewnie by nie zadzwonili na policję, mam fajnych sąsiadów i pewnie by się przyłączyli. Ale mieszkam w bloku i gdzie bym miała to zorganizować, na parkingu? I don't think so :P Lipcowa, ja odstawiam tabletki za dwa miesiące ;) Chcielibyśmy dzieciątko robić od razu po ślubie, ale z drugiej strony fajnie byłoby znaleźć jakąś pracę po studiach. Chociaż w Norwegii jest taki system, że nie musiałabym koniecznie pracować, żeby być zadowoloną :) A jakie becikowe!! Tylko dzieci rodzić ;P Dodam, że ślub biorę około 2miesięcy przed obroną mgr ;) Miejmy nadzieję, że dam sobie radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałabym mieć dziecko tuż po ślubie, ale mój narzeczony twierdzi że chce się nacieszyć małżeństwem i wspólnym życiem a potem dziecko. Wszystko wyjdzie "w praniu" oczywiście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dzieci to moj narzeczony proponowal mi 1,5 roku przed slubem zeby zrobic dzidziusia (a to bylo zaraz po tym jak jego siostra urodzila, wyszlismy od niej tylko ze szpitala i on juz by tez mogl miec) wiec po slubie napewno wezmiemy sie do dzialania, ja jestem sceptycznie nastwiona do dzieci wg bardzo nie lubie szpitali i boje sie bolu, ale z drugiej strony w tym roku koncze 25 lat i nie ma sensu odkladac tej decyzji na jeszcze pozniej.. Moja psiapsiola urodzila miesiac temu i naprawde rozczula mnie widok takiego dzidziusia ktory sobie cos tam jeczy itd narzeczony sie cieszy ze instynkt mi sie budzi :) A tak wogole to za rowne 9 miesiecy bedziemy slubowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do tematu dzieci i anykoncepcji to zastanawiam sie kiedy plasterki odstawic, mysle isc do gina chyba pod koniec roku i tak wlasnie pogadac co i jak jakies badania ewentualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kochane;) Dziś poświeciłam dzień na szukaniu zaproszeń i wiecie co znalazłam!!!!!! To czego szukałam znalazłam ale jestem szczęśliwa http://decorisus.pl/p/7/64/1072/Zaproszenia%20%C5%9Blubne_rulon_1/ru/z.html wizualnie na tak aczkolwiek wnętrze zdecydowanie inne;) Co o tym sądzicie;)? Byliśmy tydzień temu u znajomych na weekend i tak sie złożyło ze przyjechali ich znajomi z zaproszeniem na wesele tegoroczne. I wiecie co jak wzięłam do reki to zaproszenie to po prostu ja osobiści nigdy bym czegoś takiego nie dała...Chyba robili sami...brzydko przyklejone ozdoby, pomarszczone ...jedno wielkie NIE. A wiadomo zaproszenie to wizytówka wesele. A ja bym chciała mieć zaproszenia,winetki, i zawieszki na wódkę mieć w tym samym modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×