Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość Monikabzz
Ja właśnie szukam złotnika we Wrocławiu... mamy złoto od rodziców,więc zdecydowaliśmy sie na przetopienie :) tylko jak na razie, to znalazłam złotnika, ktory chce za min 700zł zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajona
A na Podkarpaciu gdzie mogę kupić suknię? gdzie jest duzy wybór i stosunkowo niedrogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak rzucę trochę luźniejszym tematem - zauważyłyście, że z rzeczy ślubnych istnieje WSZYSTKO? Przeglądałam ostatnio na allegro ślubne rękawiczki i znalazłam ślubne mufki. Takie ocieplacze na ręce, oczywiście białe, puchowe, zakładane przez głowę. Najpierw mnie ro rozśmieszyło, a potem zaczęłam się zastanawiać, jak się tego w ogóle używa :-) Są też ślubne wachlarze, wieszaki, zdobione pokrowce na suknię, a nawet grawery na breloczkach do kluczy. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sukni - myślałam, że wybrałam już swoją, ale teraz już nie wiem. Muszę z przyjaciółką zrobić akcję suknia i w końcu podjąć jakąś decyzję. Zostały 3miesiące do ślubu, cholera! Jutro studiówka :P Z nowości u mnie, to pochwalę się, że mój narzeczony zrobił mi prezent i podpisał umowę z kwartetem smyczkowym, który oprawi Mszę!! Strasznie się cieszę !!!! :) A co do podróży poślubnej, to w lipcu pojedziemy tylko do Londynu i parę miejsc w Szkocji, a pod koniec roku jedziemy do naszej przyjaciółki w USA. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meena_Harper- masz rację jest wszystko, na allegro szczególnie. Ale to dobrze, bo można kupić wiele rzeczy bez wychodzenia z domu. Ja trochę żałuję, że mam ślub w maju i nie mogę założyć futerkowej etoli i np. mufki. Strasznie mi się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meena_Harper- masz rację jest wszystko, na allegro szczególnie. Ale to dobrze, bo można kupić wiele rzeczy bez wychodzenia z domu. Ja trochę żałuję, że mam ślub w maju i nie mogę założyć futerkowej etoli i np. mufki. Strasznie mi się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meena_Harper- masz rację jest wszystko, na allegro szczególnie. Ale to dobrze, bo można kupić wiele rzeczy bez wychodzenia z domu. Ja trochę żałuję, że mam ślub w maju i nie mogę założyć futerkowej etoli i np. mufki. Strasznie mi się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miłej zabawy:) ale swoją studniówkę masz?? Ehhh, ja mojej już prawie nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
adzikkk - mi się wydaje, że źle zrozumiałaś molekularną;P 100dniówkę czyli 100 dni do ślubu jeśli dobrze rozumiem:) Nie wydaje mi się żeby dziewczyna w liceum wychodziła za mąż ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maragretta88
My mamy ślub we wrześniu, jeszcze nie mam sukni ( Mój Z.ma garnitur i wszystkie dodatki, a ja nic,i nawet nie wiem jaką chcę.Co do obrączek to tak jak Wiola - będziemy mieli z Apartu, to też pomysł mojego Z. bo tam kupował mi pierścionek zaręczynowy.Wczoraj zaczęliśmy wysyłkę zaproszeń, trochę wcześnie ale sporo osób z rodzinki lubi wszystko wcześniej planować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maragretta88
My mamy ślub we wrześniu, jeszcze nie mam sukni ( Mój Z.ma garnitur i wszystkie dodatki, a ja nic,i nawet nie wiem jaką chcę.Co do obrączek to tak jak Wiola - będziemy mieli z Apartu, to też pomysł mojego Z. bo tam kupował mi pierścionek zaręczynowy.Wczoraj zaczęliśmy wysyłkę zaproszeń, trochę wcześnie ale sporo osób z rodzinki lubi wszystko wcześniej planować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, no faktycznie, zaćmienie umysłu z tą studniówką :) Wszystko przez to, że teraz okres studniówkowy, a ja jestem nanuczycielką i część moich ucznów ma teraz studniówki :) Sorry za pomyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
ja też nie mam jeszcze sukni a mój narzeczony też nie ma garnituru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no tak, chodziło mi o 100 dni do ślubu :P Ale bawiłam się dzisiaj świetnie, więc tak czy siak, dziękuję :D Wstąpię jutro do Elizabeth na jakąś burzę mózgów. Muszę popracować nad swoją decyzją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Mój ukochany też Twierdzi, że ma jeszcze tyle czasu na wybór garnituru, że łohoho ;P Ja myślę, że 3 miesiące przed spokojnie wystarczy ;) Ajjj lubie go w garniturze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikabzz
Cześć dziewczyny :) Mój J. też chce kupić 2 miesiące wcześniej garnitur :) A powiedzcie mi, wybraliście już piosenkę na pierwszy taniec?:) My myślimy nad - "Przetańczyć z Tobą chcę" lub "Tylko w Twoich dłoniach " Eleni. Musimy pomyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikabzz
Cześć dziewczyny :) Mój J. też chce kupić 2 miesiące wcześniej garnitur :) A powiedzcie mi, wybraliście już piosenkę na pierwszy taniec?:) My myślimy nad - "Przetańczyć z Tobą chcę" lub "Tylko w Twoich dłoniach " Eleni. Musimy pomyśleć :) 03.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość photocorner
Witam, Wszystkich poszukujących fotografa zapraszam www.photocorner.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli któraś z Was planuje ślub w woj. lubelskim, to polecam facebook.com/tanislublubelskie Można skorzystać z promocji i zorganizować wesele trochę taniej. Ja skorzystałam, więc polecam innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panny młode które organizują ślub w 2013:) mi jescze zostało troche czasu bo ślub jest 3 sierpnia ale jak pomyśle sobie o wszytkich przygotowaniach to juz zżeraja mnie nerwy... powiedzcie dziewczyny macie juz załatwoine dni skupienia itd??? wie moze któraś z Was ile wcześniej można to załatwić?? macie jakies pomysły na swój ślubny bukiet?? czekam na zdjecia bo ja jestem troche niezdecydowana. pozdrawaim wszytskie przyszłe panny młode a szcególnie te które planuja ślub w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikabzz mamy slub tego samego dnia:) powiedz mi jak ida przygotowania?? suknia juz jest?? wybrałas jakis kolor przewodni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikabzz- 03.08.2013
Gusia223- tak, mamy tego samego dnia! :) Jeśli chodzi o przygotowania, to mamy już fotografa, zespół :) Właśnie wróciłam z nauk przedmałżeńskich, co tydzień po 45minut do marca jakoś. Jeśli chodzi o suknie, już mam :) Kiedyś tutaj wklejałam linka ale mogę Ci wysłać na emaila np :) Co do koloru, nie mam jakiegoś pomysłu,bukiet mniej więcej wybrałam ale to się jeszcze może zmienić ;) Piosenka , słowa bardzo ładne,więc na pierwszy taniec super :) Ja na razie mam dużo obowiązków, praca, studia, w maju lub czerwcu obrona, także ślubem zajmuję się w wolnej chwili :D Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikabzz- 03.08.2013
Gusia223- tak, mamy tego samego dnia! :) Jeśli chodzi o przygotowania, to mamy już fotografa, zespół :) Właśnie wróciłam z nauk przedmałżeńskich, co tydzień po 45minut do marca jakoś. Jeśli chodzi o suknie, już mam :) Kiedyś tutaj wklejałam linka ale mogę Ci wysłać na emaila np :) Co do koloru, nie mam jakiegoś pomysłu,bukiet mniej więcej wybrałam ale to się jeszcze może zmienić ;) Piosenka , słowa bardzo ładne,więc na pierwszy taniec super :) Ja na razie mam dużo obowiązków, praca, studia, w maju lub czerwcu obrona, także ślubem zajmuję się w wolnej chwili :D Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę ;) Na wejściu muszę przyznać, że piosenka na pierwszy taniec mi się kompletnie nie podoba, w ogóle Boys i te klimaty mi nie odpowiadają ;) Ja dziś zostałam pomierzona i moja suknia od jutra będzie się szyć!!! Heh mam 2miesiące, żeby kupić bieliznę i buty, bo wtedy mam przymiarkę. O ja cieee za 95dni o tej porze będę żoną!! Panią Żoną!!! Hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikabzz- 03.08.2013
molekularna :) rzeczywiście już będziesz Żoną! ale fajnie :) a Ty jaką suknię wybrałaś? :) ślub tuż, tuż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku miałam mieć inną suknię, już właściwie byłam pewna, ale w ostatniej chwili zmieniłam model :P Moja suknia jest bardzo skromna, z tiulu, dekolt w serduszko, gorset z takimi delikatnymi pliskami, a dół gładki w literkę A. Jest śliczna :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×