Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Rozesłaliśmy narazie zaproszenia do gości z zagranicy i ze Śląska. W przyszłym tygodniu też część rozwieziemy, jak mój narzeczony przyleci do PL. Generalnie będziemy to robić tak na raty, całość będzie rozdana tak do końca stycznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam wspaniałą wiadomość! Znalazłam suknię... Przymierzyłam ich chyba ze trzydzieści, wiedziałam mniej więcej, o co mi chodzi i w czym dobrze wyglądam, ale w każdej chciałam coś zmienić, poprawić... A teraz jestem pewna, że to ta, jest idealna. Nie zamówiłam jej jeszcze - najpierw moja mama musi znaleźć czas, żeby przyjechać tam, gdzie mieszkam (200 km) i ocenić obiektywnym okiem, ale jestem pewna, że jej się spodoba:) Oczywiście nie mogłam w salonie zrobić zdjęcia, w internecie też jej nie ma, bo to autorski, oryginalny projekt krawcowej salonu. Jest cudna. Trochę droga, ale wszystkie koronkowe suknie mają wysokie ceny. Dziewczyny, trzymajcie kciuki, żeby mama przyjechała jak najszybciej :P Nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to uczucie!:) Ja już nie mogę się doczekać dnia ślubu;D Całymi dniami chodzie i sie uśmiecham sama do siebie ze już znalazłam;) We czwartek jadę składać zamówienie;D Brdzie dobrze;) Cieszę się ze i Ty znalazłaś Tą w której chcesz ślubować;)Powodzenia;) Aaaaa jeszcze ....znalazłam TORT!!! Nigdzie takiego jeszcze nie widziałam i to będzie jedna z atrakcji wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubrun - To opisz co to za nieziemskie ciacho? Zazdroszczę Wam, że już macie wybrane sukienki. Ja swoją wybiorę dopiero w grudniu, gdy będę w Polsce. Za to wybrałam już buty. Bardzo podobają mi się takie ozdabiane cyrkoniami, jednak nigdzie ni mogłam znaleźć takich beżowo - fioletowych. W końcu znalazłam dziewczynę, która ręcznie ozdabia buty. Wypatrzyłam beżowe czółenka i ona naklei mi na nie 3000 cyrkonii w kolorach: ametystowym, fioletowym i srebrnych. Już się nie mogę doczekać, aż je zobaczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wooooow nieziemskie butki;) Wiesz mój torcik jest jak dla mnie mega bo składa sie z częsci pana młodego i panny młodej;) oto on;) co innego coś, ciekawego i coś czego nigdzie nie spotkałam;) http://zszywka.pl/p/pp-1652858.html Po za tym polecam te stronę zszywka.pl jest genialna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona25
Witam serdeczne ja też pochwalę się, będę miała sukienkę Vanessa z kolekcji Royal Splendor można ją zobaczyć tu: http://www.sukniesplendor.pl/kolekcja.html pierwsze zdjęcie Może poradzicie mi jaką wybrać fryzurę i biżuterię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weselniczka 21.09.2013 : Co do tortu to tak chce mieć taki ale co do ceny jeszcze sie nie pytałam.... mam u siebie cukiernię co pieką wszystko co sobie zamarzysz;) Kochane! Właśnie wróciłam z salonu....zamówienie złożone w lutym pierwsza przymiarka. Musiałam zmienić haft bo identycznego nie mieli i teraz się tym bardzo martwię jak to będzie wyglądało ponieważ wybrałam bogatszy ehh....do lutego z tuzin jajek zniosę. Muszę mieć już buty do lutego...i gdzie ja znajdę balerinki wymarzone( ...) Teraz to ja dopiero jestem kłębkiem nerwów...(Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa) ilona25 Suknia bardzo ładna;) Co do doradzenia Ci to lepiej wywołaj zdjęcie sukni i idz z nim do Jubilera tam Ci na pewno doradzą najlepiej. Moim zdaniem. Co do fryzury to proponowałabym Ci coś spokojnego jakiegoś koka z tyłu jeśli pozwala Ci na to długość włosów. Moja fryzjerka już doradziła i wymyśliła 2 fryzury, biżuterie już też znalazłam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona25 - a ile kosztuje ta suknia? Z tego co widzę to mają modele pościągane z kolekcji znanych marek. Ale to dobrze, będą tańsi :p Dziubrun -czyżbyś miała ten sam problem co ja, czyli wzrost? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wzrost. ;/ I szukam teraz butów...ale wiesz co już wymyśliłam co zrobię. Kupie skórzane proste balerinki i przykleję identyczny haft jak na sukni do butów u mojego byłego szefa który jest szewcem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubrun, bardzo fajny pomysł z tymi butami! Jak szukałam kamerzysty i przeglądałam portfolio z filmami to widziałam jedną Młodą w balerinach. Ona miała takie zwykłe, bez zdobień i jakoś to nie pasowało do tej całej ślubnej oprawy i wyglądało tak jakby zapomniała butów założyć. Ale na innymi filmie Młoda miała całkiem płaskie buty z paskiem z perełek wokół kostki i efekt był już zupełnie inny, na plus oczywiście. Tak więc fajny pomysł na zdobienie, to jest bardzo ważne przy płaskich butach. Ja znalazłam taki sklep http://www.bialebuty.com.pl/index.html Nie lubię zamawiać butów przez internet, ale można je tu samemu zaprojektować. Z resztą nie ma co się tymi butami za bardzo przejmować, bo i tak je rzadko widać :p Ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to się do prostych sukienek i syrenek podoba zestaw: długie kolczyki + bransoletka, bez naszyjnika. Z tym, że ona jest z połyskującego materiału, więc ja bym uważała, żeby się za bardzo nie błyszczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie żebym jak choinka nie wyglądała ;) suknia w rzeczywistości jest bledsza ale na aparat może reaguje świeceniem ;) na szyję chciałam coś prostego, z jakąś łezką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarenka_m Śliczną masz tę suknię, niby prosta, ale ten błysk nadaje jej szyku. Jeśli chodzi o biżuterię to moim zdaniem fajnie wyglądałyby takie kolczyki http://allegro.pl/swarovski-twist-18-kolczyki-srebro-925-sztyfty-oz-i2782496033.html i do tego pasujący wisiorek na łańcuszku. Swoją drogą to i fryzura modelki jest ładna, bo eksponuje dekolt i szyję, a przy tym właśnie odsłania kolczyki :) Oglądając zdjęcia ślubne innych par zauważyłam, że niektóre Panny przesadzają, nie dość, że suknia wytworna, bogato zdobiona to jeszcze komplet biżuterii, jak z Dynastii, welon, diadem, rękawiczki i burza loków, trochę jak z tych cygańskich wesel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymarzyłam sobie taką stylizację: suknia biała, koronkowa, dziewczęca, krój pomiędzy rybką a literą A, długi welon, bukiet - kaskada, a biżuteria? Nie mam jeszcze pomysłu. Może perły? Jakbyście to widziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podobają mi się sukienki z asymetrycznymi elementami, więc ja jestem na tak :) Do tego dół będzie pięknie poruszać się razem z Tobą w tańcu. Tylko dekolt jak dla mnie mógłby być prosty, nie podobają mi się serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat ta suknię wczoraj mierzyłam.Tylko górę miała nie gładką a plisowaną. Jest piękna ale mi nie pasowała;) I była bez kwiatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weselniczka - Ja akurat jestem z tych piersiastych i chcę dekoltem w serduszko ładnie podkreślić biust :) Dziubrun - Ta sukienka ma plisowaną górę, tylko może na zdjęciach tak tego nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzikkk
Witam wszystkich serdecznie:) Postanowiłam dołączyć jeśli mnie przyjmiecie :) Ślub biorę 5.10.2013r, nie przeczytałam wszystkich wątków, ale to chyba najpóźniej na forum i nie ukrywam, że obawiam się o pogodę, chociaz w tym roku październik był ładny. Mamy juz sporo załątwione (tak mi się wydaję) jest sala, dj, kamera i fotograf. Pozdrawiam i będę tu zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Dziewczyny jestem taka szczęśliwa dzisiaj zaklepałam moją suknię! ;D oprócz mamy zabrałam też świadkową aby jej ją pokazać i zmierzyć dla wszystkiego coś jeszcze, ale jak tylko włożyłam mojego Clamora to znowu się zakochałam i wiedziałam że nie ma co się zastanawiać ;) Suknia na moedlce i manekinie szału nie robi a na mnie bajka (wcale się nie chwaląc), tak idealnie podkreśla moją figurę cudoooo.. Już jak pierwszy raz ją mierzyłam, wiedziałam, że to ta ale wolałam ochłonąć i jeszcze raz przyjść;) dla przypomnienia wklejam link http://www.google.pl/imgres?hl=pl&client=firefox-a&hs=h6H&sa=X&tbo=d&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1360&bih=596&tbm=isch&tbnid=1L_SZS34dmhcSM:&imgrefurl=http://www.bestbridalprices.com/san-patrick-wedding-dresses-style-clamor-p-67634.html&docid=3CeHw8eqbZbw2M&imgurl=http://www.bestbridalprices.com/images/sanpatrick/2011/large/Clamor.jpg&w=1500&h=2000&ei=SKSvUPuaM5S3hAe4loHQDg&zoom=1&iact=hc&vpx=4&vpy=7&dur=523&hovh=259&hovw=194&tx=68&ty=96&sig=108977946066570206216&page=1&tbnh=142&tbnw=111&start=0&ndsp=27&ved=1t:429,r:0,s:0,i:84 W dodatku kolejne 2 wiadomości. Przed ślubem chciałam trochę schudnąć a przynajmniej zrzucić jakieś 6cm w talii, ale okazało się że rozmiar który mierzyłam (i który i tak trzeba zmniejszyć w bioderkach) to najmniejszy dostępy czyli 32, a Pani w salonie powiedziała że jak schudnę będzie brzydko bo teraz figura prezentuje się idealnie - zatem obejdzie się bez diety ;D W dodatku zadeklarowałam że w ciągu miesiąca dopłacę resztę kwoty za suknię i dostałam 20% rabatu i zamiast 5500zł zapłacę 4400zł;D Ponadto jakiś czas temu wygrałam w loterii na urodziny Carrefoura bon jubilerski do Apartu na 300zł więc kolczyki na ślub będę miała za darmo;P Ale się rozpisałam.... ale wybaczcie jestem taka podekscytowana ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia przepiękna;) Cieszę się że i Ty znalazłaś tą swoją wymarzoną;) Same dobre wiadomości;) Co do figury to ja akurat mam w drugą stronę i dobrze jak bym do 5 kg przytyła , wiec ja ruszam w drugą stronę -stronę tycia;D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adzikkk - Witam Cię serdecznie, im nas więcej tym lepiej. Doradzamy sobie w kwestii samego wesela i dodatków, a kolejna opinia też się przyda :) annielica - Ty to prawdziwa szczęściara jesteś. Zazdroszczę bonu do Apartu, sama jeszcze nie wybrałam biżuterii, choć wiem, że będzie to coś z kryształami swarovskiego w odcieniach fioletu :) Dziubrun - ja przytyłam 10 kg na pierwszym roku studiów... piłam piwko i podjadałam wieczorami po dyskotekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Dziubrun - jeśli chcesz przytyć to polecam dietę makaronową czyli dużo włoskiego żarcia - makarony z śmietanowymi sosami (carbonara np), lasagne itp. ani się nie obejrzysz a kilka kilo będziesz miała do przodu ;P i słodycze oczywiście ;) alexisesa - fakt miałam farta z tym bonem zwłaszcza, że nigdy w życiu nic nie wygrałam;P I też chciałabym kolczyki z odcieniem fioletu (ametyst na przykład) ale takie jakie są w aparcie w tym kolorze są poza moim zasięgiem finansowym:( Pewnie wezmę jakieś wiszące srebrne z cyrkoniami, bo chciałabym jakoś wykorzystać tego bona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×