Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość ARIUS -oprawa muzyczna
Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych tj. wesela, studniówki, bankiety, dancingi, zabawy. Zespół Muzyczny ARIUS świetnie sprawdzi się na każdej imprezie. Oferujemy nie tylko oprawę muzyczną ale również prowadzimy różnego rodzaju konkursy i zabawy. Nasz szeroki i ciągle uaktualniany repertuar dostosowywany jest dla wszystkich osób w różnym wieku, tak aby każdy mógł się świetnie bawić do białego rana. Zapraszamy do zapoznania się z naszą konkurencyjną ofertą. http://zespolarius.dbv.pl/news.php http://www.planujemywesele.pl/22001-zespol-muzyczny-arius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpiaca-bordo
Hej, moze ktos doradzi, sale mam bordowa, jaki kolor dodatkow pasuje do tego noeszczesnego koloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpiaca-bordo
mi bardziej chodzi o dodatki np bukiet itp, najbardziej podoba mi sie fiolet ale nie wiem jak bedzie pozniej to wszystko wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Lipcowa. my płacimy 163zl/os, ale w tej cenie mamy już tort od Sowy, ciasto, napoje i płonące szynki w zasadzie to musimy tylko alkohol kupić. Też chcieliśmy w Liliowym ale nie było terminu, a my z różnych względów nie mogliśmy przebierać w terminach :) Zastanawialiśmy się jeszcze nad Hubertusem i Osińcem. A ile Wy płacicie w Liliowym Stawie? Co do zielonej fabryki, to nie wiem dokładnie ile ten wystrój kosztuje bo wybrałam go po prostu ze zdjęć. Z panią Pełczyńską tylko mailowałam i napisała mi, że wystrój kościoła zaczyna się od 500zł. Ale co najważniejsze dziewczyny WYBRAŁAM SUKNIĘ!!! Jestem w niej zakochana prawie tak jak w narzeczonym :) Oczywiście jest zupelnie inna niż ta którą planowałam, ale jak ją przymierzyłam to nie było odwrotu. Będę szyć na miarę z wypożyczeniem, czyli oddam ją po weselu. A jak tam Wasze przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sala weselna kwiaty
a jaki kolor kwiatow dac do sali kremowo-brazowej a stoly i pokrowce biale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! My płacimy 175zł za osobę w cenie mamy wszystko oprócz tortu i alkoholu:-) Myślę że będziemy zadowoleni. Zastanawiam się nad ubiorem kościoła... Kurde to wszystko wiąże się z ogromnymi kosztami niestety. adzikk--> a masz jakieś foto swojej sukienki? Gdzie ją kupiłaś? Ja swoją mam zamówioną w Elizabeth. Będzie nowa, dopasowywana do mnie a po ślubie mam możliwość oddania jej do salonu za 30% ceny. Ale może uda mi się ją sprzedać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Lipcowa. nie mam niestety zdjęcia bo generalnie to jest suknia złożona z trzech:) To znaczy pomysły ściągnięte. Bedzie biała, fason w literę A cała w koronce, plecy koronkowe i szerokie ramiączka też z koronki. Szyję suknię w Bojanicach. Też mam możliwość zostawienia jej, ale nie sądzę żeby udało mi się ją sprzedać więc na razie jestem zdecydowana na oddanie. Do sukni będzie długi welon. Przymiarkę mam dopiero pod koniec sierpnia niestety, to Ty już zdążysz wyjść za mąż:) Swoją drogą ciekawe czy się znamy :) Gniezno nie jest takie duże. A Ty na któą suknię z Elizabeth się zdecydowałaś? Co do wesela to też mam nadzieję, że będziemy zadowoleni bo jednak Leo Libra opinie ma różne, ale kurcze sala bankietowa jest piękna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adzikk ja też chciałam szyć suknię w Bojanicach:-) :-) Ale niestety nie miałabym czasu na dojazdy tam. Elizabeth model 2584:-) kolekcja 2013. Fason syrena, z koronkowymi plecami i szerokimi ramiączkami. Cała z koronki:-) Może się znamy. A z którego rocznika jesteś?:-) Ja 88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Lipcowa. Ja mieszkam w Łodzi z narzeczonym więc ja to dopiero mam dojazd do Bojanic :) ale byłam we wtorek wybrac suknię, a pierwszą przymiarke mam dopiero 24 sierpnia więc nie muszę tam za często jeżdzić. Wiem co to za sukienka, naprawdę piękna, moja będzie podobna. Góra właściwie taka sama, tylko krój w literę A i koronki na plecach będzie trochę więcej. Ile kosztowała Cię ta suknia jeśli mogę zapytać? Ja jestem rok starsza od Ciebie-87. Dziewczyny, a co z nazwiskami? Przyjmujecie nazwisko męża, zostawiacie swoje czy może dwa? Ja nie mogę się wciąż zdecydować czy dwa czy tylko męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszt tej sukienki to 3800zł. Dla mnie sporo, no ale nie mogłam sobie odmówić. To tylko raz w życiu... :-) Ja mam problem z nazwiskiem właśnie. Swoje plus jego to dałoby 16 liter i jeszcze imię. Razem 21:-) Poza tym nie mam na swoim koncie jakiś wielkich osiągnięć naukowych itp., które byłby nierozerwalnie kojarzone z moim nazwiskiem panieńskim. To właśnie skłania mnie do przyjęcia nazwiska męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Lipcowa - śliczna suknia :) Co do nazwiska, to jestem bardzo przywiązana do swojego, więc postanowiłam dołączyć. Brzmi ładnie, mimo że to 20 liter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil1
adzikkk wspominałaś że planujesz tylko zakupić alkohol na wesele - odezwij się na maila, przedstawię Ci coś wyjątkowego w cenach gdzie nie znajdziesz w markecie, pozdrawiam Oczywiście wszystkich chętnych zakupami alkoholu - wódki, win itp. zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! alexisesa --> dziękuję! A Ty masz jakieś osiągnięcia które są związane z Twoim nazwiskiem? Czy kierujesz się tylko przywiązaniem? Ja również jestem bardzo przywiązana do mojego nazwiska... Tylko że wszyscy mi tłumaczą że naukowcem, lekarzem, prawnikiem, pisarką, artystką nie jestem i powinnam przejąć nazwisko męża. Ech już sama nie wiem co mam zrobić z tym nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo moje imię ma 8 liter, do tego moje nazwisko 5 i narzeczonego 13, to razem 26 więc sporo. Ja osiągnięć naukowych szczególnych nie mam, tyle, że dyplom magistra mam na panieńskie nazwisko. Ja bardzo lubię swoje nazwisko, ale już sama nie wiem co robić. Mnie z kolei rodzina i znajomi namawiają na dwa, bo akurat ładnie razem brzmią, a ja nie wiem czy to nie za dużo będzie. .Lipcowa. faktycznie sporo za sukienkę, ale ona jest taka piekna, że warto :) Mnie szycie wynosi 1500zl, ale muszę ją oddać po ślubie, do tego 200zł za długi welon, czyli będzie 1700, krótki welon taki do tańczenia na sali dostanę gratis. A kwiaty już wiesz z której kwiaciarni bierzesz? Ja na razie jestem zdecydowana na zieloną fabrykę, ale jeszcze tyle czasu że to się może zmienić. A jutro odbieramy obrączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my kwiaty zamówimy z zielonej fabryki:-) Tylko jeszcze nie wiem co z ubiorem kościoła... Chciałabym zaoszczędzić:-P Ja też jestem po studiach, ale i tak nie wiem co z tym moim nazwiskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak oddam suknię po ślubie to dostanę 1140zł. Czyli suknia wyniesie mnie 2660zł. No i welon muszę kupić. O wiele tańsze są np na allegro niż w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co do nazwiska to kierujcie się tylko swoimi poglądami na ten temat. Nie mam żadnych większych osiągnięć naukowych, nie licząc magistra, ale nie wykluczam, że kiedyś mieć będę. Zawsze podobały mi się łączone nazwiska. Nikogo się w tej kwestii nie radziłam, a jedynie poinformowałam, że chcę mieć dwa. Moje życie, mój wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja chyba będę miała dwa nazwiska:-) Ewentualne dzieci będą miały nazwisko po mężu i już. Trzeba mieć w nosie opinie innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Lipcowa. a zapytaj w kosciele czy nie ma jeszcze jednego ślubu w tym dniu albo dzień wczesniej. Wtedy można podzielić koszty ubioru kościoła. My ślubujemy w pazdzierniku więc pewnie będzie ciężko znaleźć inną parę, co miałaby slub w piątek bo akurat w tym kościele robią tylko jeden ślub dziennie, no a w sobotę to my mamy. Mi tez jest szkoda kasy na ubiór kościoła, bo to w zasadzie tylko na godzinę. W ogóle, nie ukrywam, że staram się zaoszczędzić gdzie się da :) Na razie udało mi się na samochodzie i obrączkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adzikkk, ja myślę tak samo. Na początku nie wyobrażałam sobie kościoła bez tych wszystkich pięknych kwiatów, a teraz, kiedy kolejny tysiąc wydany, to już mi tak bardzo na tym nie zależy. Kościoły i tak są piękne same w sobie i bogate. Tak więc ja chyba zrezygnuję ze wszelkich dekoracji kościoła, ewentualnie wypożyczę pokrowce na krzesła jeśli będą brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zapytam czy jest jeszcze jeden ślub. Chociaż jakoś w to wątpię, bo to będzie piątek... Jak pójdziemy do księdza to zapytamy też czy oni jakoś ubierają kościół, wiem że zawsze rozkładają czerwony dywan, ewentualnie kupimy kwiaty do ołtarza i ubierzemy krzesła i klęczniki. Żadnych świeczników, wstążek itp. To tylko na 45 min. A będziecie miały kamerzystę? My tylko fotografa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Długo się wahaliśmy, ale jednak wzięliśmy. Zaważył argument, że kiedyś możemy żałować ;) Poza tym ten nasz filmuje lustrzanką, nie tak jak kiedyś wielką kamerą, tak więc mamy nadzieję, że nie będzie tak mocno spinał gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy kamerzystę z tego samego powodu:) u nas filmuje tą dużą kamerą niestety, ale widziałam film kręcony lustrzanką i był bardzo fajnie zrobiony. Fotografa mamy w kosciele i plener, bez wesela. .Lipcowa. orientujesz się w cenach bukietów ślubnych w zielonej fabryce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia jakie ceny ma zielona fabryka. Dopiero tam pójdziemy dowiedzieć się. Nawet nie wiem jaki mam mieć bukiet. Nie wiem jaki kolor na sali... Nic nie wiem:-) :-) My tylko zdjęcia będziemy mieli. Film na płycie może się zepsuć czy coś... Z wieloma parami rozmawiałam i każdy mówi że i tak filmu nie oglądają albo że płyta się zepsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×