Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość maryland_
Cześć Kochane :)) Widzę, że przygotowania wrą, topik robi się coraz bardziej ekscytujący i realistyczny :)) U mnie też już niewiele czasu do kwietnia, każde spojrzenie w kalendarz skutkuje paniką, że nie wyrobię z niczym ;p Ostatnio zakupiliśmy garnitur dla narzeczonego no i muszę powiedzieć, że ponownie się w nim zakochałam jak zobaczyłam go w garniaku ;D ;D Garnitur jest prześliczny! :)) Teraz będziemy oboje polować na buty. Największy problem mamy co zrobić z pierwszym tańcem, jak go zaaranżować, czy na spokojnie, czy układ, czy na spontana co wyjdzie... Ahhh... będzie tego brakowało za rok, jak już wszystkie emocje, przeprowadzki itd oklapną i przyjdzie rutyna ;p Wtedy chyba zabierzemy się za prokreację ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Aha no i Dziubrun gratulacjeeee!!!! :) Zazdraszczam!! Niech ten 1cm rośnie zdrowo i wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he marydand_ bylam w grudniu na weselu u przyjaciol i oni w miesiac nauczyli sie zajebistego tanca :_) najpierw spokojna muzyka Kiljanskiego a w polowie odliczanie od 10 i Party Rock LIMFAO!!! wyszlo pieknie!!! pokazali ze 1 taniec moze byc wesoly i szybki :) ja takze zakochalam sie w Akiedy mial weselny garnitur ubrany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja mam we wtorek pierwszą wizytę u krawcowej i nie bardzo wiem jak to wygląda. Nie mam sprecyzowane czego dokładnie chcę więc chyba ona mi pokaże jakieś modele, prawda? Zastanawiam się nad połączeniem tych dwóch sukien: Góra od tej: http://www.elizabethpassion.com/kolekcje/new-collection-2013/e-2584t dół od tej: http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Verise,Mikaella,Vienna-Cotte-by-Verise-Pure,item,2700.html bez tego kwiata z boku. Niestety mam dość obfite biodra więc suknie typu rybka odpadaja. Ale nie wiem czy połączenie tych dwóch sukienek będzie dobrze wyglądało. Doradzicie? Diubrun serdecznie gratuluję! Zdrówka życzę i mało stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moje butki ślubne http://www.ebay.co.uk/itm/New-Womens-Purple-Satin-Heels-Ladies-Wedding-Bridal-Court-Shoes-Size-3-4-5-6-7-8-/170987060032?_trksid=p2047675.m1850&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D11%26meid%3D5586763617452137001%26pid%3D100011%26prg%3D1005%26rk%3D1%26sd%3D170976166405%26 ale muszę się zaopatrzyć w jeszcze jedne z niższym obcasem na zmianę. 05.10.2013r Nasz Dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubrun serdecznie gratuluję ;) Aż nie wiesz jak Ci zazdroszczę hehe My najważniejsze sprawy mamy załatwione. Wczoraj zamówiłam suknię z salonu, wpłaciłam zaliczkę i w kwietniu mam pierwszą przymiarkę - ciekawe jak to będzie, bo niestety albo stety mam trochę ciała, ale właścicielka salonu bardzo ładną suknię wybrała mi do mojej figury :) Ślub mam w październiku, a już teraz jak coś załatwiam czuję mały stres, a co dopiero będzie później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, będę szukać butów na niskim obcasie. Na przymiarkę wzięłam zwykłe czółenka i zapowiedziałam krawcowej, że obcas nie będzie wyższy. Macie może jakieś sprawdzone sklepy albo linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkeigo najlepszgo z okazji walentynek i duzo dużo miłoścu Wam życze dziwczynki:)malapannamloda dobrze zrobiłas jak sie zle czułas. mi też sie podoba ta Twoja suknia jest super prosta ale ma cos w sobie. ja mam swoja w całkiem innym stylu.. tzn z falbankami. ma któras z Was suknie z falbankami?? ja w swojej czuje sie suuper i mysle ze zmieniac nie bede tylko boje sie zeby mi ja dobrze dpasowały bo mam dekold w serduszku i nie chciałabym zeby mi "zlatywała" przez ten jedyny i dzień i noc oczywiscie:P omoja jest bardzo podobna do tej tylko tak jak mówie dekold w serduszko. http://allegro.pl/suknia-slubna-36-38-bialasposabella-welon-bolerko-i2989056131.html. co myslicie dziwczynki?? podoba sie Wam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bucików to ja już swoje mam zamawiałam na internecie oto link do stronki http://www.bialebuty.com.pl/. i jestem bardzo zadowolona chociaz sie obawiałam bo buty pierwszy raz w życiu kupowałam nie mierząc ich. a to są moje buciki dokłądnie takei mam http://www.bialebuty.com.pl/pl/p/A-1503-spotnb-rozne-ozdoby-ATLAS-zielone-jabluszko-obcas-od-2-mm-/3652. wysokosc obcasa dobierałam sobie sama. Meena_Harper tu mozesz obcas sobie ustalić jaki chcesz. ja tez wysokich nie chciałam i mam 3cm. bo w obcasach rzadko chodze. adzikkk Ty też masz śliczne buciki:) ja też myślałam o tym kolorze ale zreygnowałam:) i co d tego bedizesz miec jeszce po kolor bukiet?? cos jescze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj link sie nie da otworzyc o tu daje linka praktycznei oidentyczna jak ta http://www.planowaniewesela.pl/komis-slubny/suknie-slubne/swietokrzyskie/ostrowiec-swietokrzyski/323-suknia-slubna-ms-moda-india tylko dekold w serduszko i bez tych srebrnych naszywek na gorsecei sukni.. bedzie naszywka na wysokosci bioder tak pod ukos taka biało-srebrna taśma. i jak podoba Wam sie?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję dziekuję;;);) Jeśli o buty chodzi to ja kupiłam swoje tutaj ,bałam sie bo jednak to bez przymiarki itp ale byłam mile zaskoczona bo są ładniejsze niż na zdjęciu;) można zmieniać ozdoby ,obcasy, butki są mięciutkie;) Profesjonalna i miła obsługa, http://allegro.pl/sklep/12163956_raj-dla-stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia223- do tych fioletowych butow bede miala: bukiet, kwiatka we włosach, makijaż i moze jakis fioletowy akcent na paznokciach. Zastanawialam sie nad biżuterią, ale narzeczony stwierdził, że to za dużo i chyba ma rację. A tak bedziemy miec ubrany kosció:) http://www.zielonafabryka.pl/galeria/zobacz/329.html Nawiasem mówiąc to zauważyłam że te krzesła są wypożyczone z sali w której mamy wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja niestety nie mam czym się pochwalić, bo mam ślub później od Was i nawet jeszcze sukni nie wybrałam. Czytam jednak skrzętnie co piszecie i tak się zastanawiam: czy jak zmienicie butki na niższe w trakcie wesela, to suknia nie zacznie Wam się snuć po podłodze, albo wręcz nie będziecie jej przydeptywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzyłam suknię z obiema parami butów i jest ok. Suknia jest rozłożysta więc przy kilko centymetrowej różnicy obuwia nic nie widać, na pewno nie ciągnie się po ziemi. Poza tym mam halkę na której opiera się suknia i zależy czy podciągnę ją wyżej, czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adzikkk ja też bede miec cos we włosach seledynowego, bukiet seledynowy no ibuciki:) myslałam własnie zeby jescze cos na paznokciach dac seeldynowego oczywiscie cos bardzo delikatnego ale to sie okaże :P ja mysle ze wytrzymam w moich kilku cm obcasach i nie bede musiec zmieniac na nizsze:) dziewczyny mam do Was pytanie nie była może któras z Was na slubie gdzie kolorem przewodnim był kolor zielony??? jezeli tak to piszcie bo moze cos jeszce odglądne od kogoś :P szukałąm w necie ale cięzko jest cos znalezc... dziwczyny której macie ślub??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety moje wesele bedzie pierwsze kolorowe więc nie miałam co odpatrzeć od innych. Nie wiem nawet czy takie złamanie tradycji będzie dobrze przyjęte, ale moim najbliższym się podobają moje pomysły. U mnie fiolet jest ze względu na kolorystykę sali, bo podoba mi się też połączenie bieli z takim malinowym różem, ale salę mam po części fioletową więc nie chciałam mieszac kolorów za dużo. Ślub mamy na 16.30. Co do seledynowego to raz widzialam na zdjęciach jak dziewczyna miala seledynowe buty i sukienka byla z seledynowym satynowym pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ja mam slub o 11 :D chyba najpredzej z nas wszystkich :) ale pomijajac ten fakt musze wam cos opowiedziec :) rozpisze sie troche ale nie zrazajcie sie tym :) ogolnie moja paczka znajomych sklada sie z 2 par naszych najblizszych przyjaciol i 3 osob zwyklych znajomych. tak wiec pierwsza para przyjaciol powiedziala nam ze chca zorganizowac w sobote impreze pozegnalna dla tej drugiej pary ktora za kilka dni wraca do Pl. tych 3 znajomych tez zostali poinformowani i zaczelismy przygotowania. w sobote o 19 poszlismy w umowione miejsce i okazalo sie ze to nas wkrecono!!! :) ci przyjaciele wkrecili nas :D no ale okazalo sie ze jednego wieczoru zrobiono 2 imprezy ( ta pozegnalna i paniensko-kawalerskie) jejku bylam w takim szoku bo przewodnia impreza byla ta nasza i dostalismy z A. kilka superowych prezentow. Erotycznych musze dodac :) domyslalam sie z reszta ze cos beda kombinowac ale nie myslalam ze tak wczesnie :P i potem wyszlo na jaw ze ci co zjezdzaja chcieli bardzo byc na tej imprezie dlatego byla taka konspiracja ci wiedzieli o tym a my nie wiedzielismy o tamtym :P :D to sie nazywa PRZYJAZN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas szybko sie zaczyna i szybko konczy :) najczesciej o 2 w nocy jest juz po imprezie. u nas to normalne. potem od 13 do 18 poprawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adzikkk a no mas zracje jak masz fioletowe sciany wswoim weslenym lokalu to nie ma co przesadzać z innymi kolorami. mi tez bardzo podoba sie pudrowy róz ale kompletnie nie pasuje do mojego lokalu... malapannamloda ślub o 11.30 w Twojej porze roku tzn w kwietniu to dobry pomysł bo pzreciez dzień jescze wtedy nie jest tak długi... apoza tym jezlei u Was wesle kończy sie przewaznie koło 2 w nocy todobrze ze macie slub tak wczesniej. jakby któras z dzwieczynym była juz na takim ślubie co seledyn był kolorem przewodnim to dajcie znać i piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
gusia223 jak szukasz jakiś inspiracji do stworzenia wesela w kolorze seledynowym to ja osobiście polecam http://www.bridelle.pl/ :) sama często tam zaglądam, pomysłów jest mega dużo :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metisse
Sprzedam śliczną sukienkę szytą na rozmiar 36/38, krój "A" - princeska, klasyczna, b.elegancka, bez falban, w kolorze b. delikatnego ecru, z salonu elizabeth passion w Gdyni. Jest to model z kolekcji na rok 2013 (E-2545T). Link do zdjęć i dokładniejszego opisu: http://ogloszenia.trojmiasto.pl/suknie-slubne/suknia-slubna-elizabeth-passion-36-38-ecru-princeska-e-2545t-kolekcja-2013-ogl6181207.html Zainteresowane Panie proszę o kontakt mailowy: metyska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil1
Witam dla wszystkich zainteresowanych, alkoholem i drink barem na wesele. Co do drink baru, możecie zrobić sobie sami bez jakiegoś barmana, listę przydatnych trunków dla zainteresowanych przesyłam na maila wraz z wyliczeniem kosztów - pracuję w branży alkoholi mocnych i win, nie jest to żadna hurtownia ale salon specjalistyczny w branży alkoholowej, więc bez obaw alkohol w przystępnych cenach i jakościowo bardzo dobry. Przykładowa lista zakupów na 200 osób: tak jak wspomniałem osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z....
malapannamloda --> tak się składa że jestem z Gniezna, gdzie produkowane są buty Witt. Widziałam że wyżej wkleiłaś linka tego producenta. Buty ma bardzo dobrej jakości. Ja niestety kupiłam gdzieś indziej buty i bardzo żałuję:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexus
Zespół muzyczny Nexus Bardzo dużo dobrej muzyki za bardzo rozsądną cenę ! Gramy wesela, zabawy, bale studniówkowe, sylwestrowe, pikniki plenerowe oraz imprezy integracyjne i promocyjne dla firm. Nasze atuty: * - doskonała jakość dźwięku, * - bardzo szeroki i zróżnicowany repertuar polski i światowy, na bieżąco uaktualniany o wszelkie hity i przeboje , * - indywidualne podejście do każdej imprezy, każdego wesela, * - profesjonalne, nowoczesne oświetlenie sceny i sali z efektami, * - "prowadzenie imprezy" w sposób humorystyczny, kreatywny, pełny energii i podtrzymujący ciągły kontakt z gośćmi, * - elastyczność w działaniu i dostosowanie do potrzeb klientów i gości, * - własny transport, w czasie imprezy prowadzimy: * - zabawy i konkursy oczepinowe, * - wiele zabaw, tańców i gier muzycznych integrujących dla gości * - biesiadę na żywo przy stołach z akompaniamentem gitary i akordeonu i ze śpiewnikami, * - karaoke, * - na życzenie Pary Młodej "robimy" utwór na pierwszy taniec. Na wesela w maju 300zł RABATU więcej o nas i demo na www.nexus.o12.pl tel.693203864,603664464,gg:2354532 zapraszamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×