Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość ja też na 2013
rok juz mam pierscioneczek i bedzie slubiczek i weselinko juz sie doczekac nie umiem ohhh kolezanki mi beda zazdrscily wy mi takze bo nie macie takiego pierscionka jak ja z brylantem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny, te które chcą z nami pisać niech się zaczernia i będzie po sprawie i bez głupich tekstów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też na 2013
a co zazdrościsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a czego tu zazdroscic???? jest przeciez wiele dziewczyn co dostaly taki pierscionek :) a Dojrzalym Paniom gratuluje wpiepszania sie w nasze mlodziencze aczkolwiek sprawy :) ja nie wiem jak mozna sie z nas wysmiewac??? niektorzy ludzie zalosni sa.... :( u mnie stoi w miejscu mam nadzieje ze do wrzesnia szybko zleci.... wlasnie mi powiedziano ze nastepne znajome wyszly za maz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malapannamloda - a Wy zaczynacie załatwianie od września tak ? a macie już cokolwiek załatwione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.... wszystko zaczniemy od wrzesnia :( jeszcze nie mamy nic :( jak na razie to moge tylko poplanowac co bym chciala jak gdzie i na co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość where are you
majka89, czosnek, malapannamloda, gdzie jestescie ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... nie weszlam krytykowac bo nie lubie... mysle ze dobrze robicie ze spokojnym zalatwianiem wszytskiego. tym bardziej ze duzo spraw jest na glowie panny mlodej ;p a wy przynajmniej bedziecie spokojne i zrobicie tak jak w waszych marzeniach. choc uwierzcie ze da sie duzo szybciej.. moje zareczyny byly w maju 2009, slub planowalismy na listopad 2010. jednak rodzice przekonali nas ze lepiej latem wiec data zblizyla sie do sieprnia 2010. nie mielismy problemow z niczym. moze wynika to z tego ze mieszkam gdzies gdzie nie ma wielkich problemow z salami, fotografem byl przyjaciel meza, itd... itd w kazdym razie tez wszystko sie udalo :) bralam slub gdy mialam niecale 23 lata.... teraz mam niecale 24 a w sierpniu juz bedzie pierwsza rocznica :) zycze wam aby ten dzien byl wesoly i pogodny :* pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziękujemy za miłe słowa :) wiesz póki co rozglądamy się, porównujemy, interesujemy się aby, móc wybrać wszytsko co nam odpowiada :) a że jest to dwa lata wcześniej, takie czasy. moja sala była zajęta od maja do wrzesnia 2012. a ja chcialam w maju albo wrzesniu. niestety brak miejsc,. a nie chcialam brac czegos co jest po to tylko aby brac slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakże mi przykro, że masz z tym problem :) hehe. nie wszyscy, jak pewnie Ty, muszą organizować wesele w miesiąc bo trzeba. :P :P nikt nie każe Ci tu wchodzić. doświadczona, dorosła, najmądrzejsza kobieto. a i jescze idealna. masakra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tylko pojeby... ty jestes pojebem skoro wchodzisz na ten temat a ciebie on nie dotyczy!!! i gowno cie to interesuje co ja, my robimy ze swoim zyciem!!!!! aha skoro 22 letnie i starsze dziewczyny sa dla ciebie dziecmi to co powiesz o malolatach 15, 16 lat ktore sie hajtaja bo wpadly????? takie osoby krytykuj a nie nas, dziewczyny ktore w wiekszosci maja stalych dlugoletnich facetow!!!!!! poza tym w tych latach byl wyz demograficzny wiec chyba mamy prawo myslec o starzejacych sie osobach w naszym spoleczenstwie i planowac chocby to wesele i dzieci!!!!!! dziewczyny moze przestanmy reagowac na PANIE DOSWIADCZONE i IDEALNE W KAZDYM CALU KTORE NAJPRAWDOPODOBNIEJ HAJTALY SIE TYLKO DLATEGO BO WPADLY ALBO SA TAK BRZYDKIE ZE MUSIALY ZASTAWIA SIDLA NA PIERWSZEGO LEPSZEGO!!!!!! BUAHAHAHAHAHAHAH :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, też tak uważam, od dziś ZERO reakcji na te idealne pomarańcze. :P tak będzie najlepiej. :) a gdzie się podział czosnek ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem :) wywialo ja gdzies albo juz predzej stwierdzila ze nie warto pisac :D i co tam u ciebie majka89 ?? jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie okej. My też tak się zbieramy żeby w końcu jechać wszystko zaklepać, a jakoś nie możemy się zebrać :P ale teraz myślę, że już pójdzie z górki, bo skończyłam wczoraj szkołę i mam wakację, więc więcej wolnego czasu :) pogoda u nas taka sobie, niby ciepło, ale jakoś tak deszczowo. kiepskie póki co to lato. Wróciłam z pracy i czekam na mojego mena i popijam herbatkę ziołową. :P a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kandydata na męża macie?
Śpieszcie się bo nie zdążycie go znaleźć. ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co..... zbywam was.... zal.pl Majka89 to gicior... ja wczoraj nie mialam czasu pisac. :( jak to za granica bywa, przyjechalam z pracy poszlam z moim kochanym na zakupy zrobilam obiad i poszlam spac wykonczona. dzisiaj mam wolne :) cale szczescie bo musze troche odpoczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A te zakupy robiłaś na wesele?
Pewnie welon, gajerek dla chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) a jak Wam układają się relacje z teściami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah67
Witam Ja również chyba wezmę ślub w 2013 roku, chciałam bardzo 24 sierpnia 2012 roku ale chyba nie uzbieramy pieniędzy do tego czasu. Wszystko opłacamy sami nie chcemy brać od Rodziców. A i w grę nie wchodzą restaurację bo byłam na kilku weselach i na naszym terenie w restauracjach jest mało jedzenia, określone godziny do której mają być poprawiny. Więc stawiam na sale i wynajęte kucharki, i jeśli ktoś będzie miał ochotę na 3 kotlety schabowe to wiadomo, że nie braknie :). Zastanawiam się nad salą w mojej miejscowości i o 55km dalszej ale z noclegiem na miejscu. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczerniła się chociaż jeszcze nie dostałam Waszego pozwolenia do przyjęcia do grona "planujących". Z moją Teściową dogaduje się i jest ok, mój Teść niestety rok temu zmarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy :) my byliśmy salę oglądać i wstępnie zaklepać ale nie mamy jeszcze zaliczki wpłacone. chcemy 31 sierpień. wybieramy się i wybieramy ale jakoś nie było jeszcze czasu. w tym albo przyszłym tygodniu zaczniemy załatwiania na dobre :) ja również będę miała salę i kucharki bo wychodzi taniej i - jak mówisz - niczego nie zabraknie. mamy salę ok 45 km od kościoła, są noclegi ale nie dla wszystkich bo jest chyba 30-40 miejsc noclegowych a gości będzie 140 :) ale dla tych którzy mają najdalej będą. mi z teściami układa też się dobrze :) musze się z nimi dogadywać będziemy tam mieszkać. tzn teściowie na dole a my u góry. spokojni starsi ludzie, mam nadzieję że już tak pozostanie, że będę się z nimi dogadywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka89.
jesteście popierdolonymi kurwami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z pozostałymi gośćmi? chyba jakiś transport bus albo autobus? A jakie koszta wynajęcia sali bo moja w przyszłym roku ta dalsza to 2tys a na 2013 jeszcze nie wiedzą, ta na miejscu to 200zl doba w tym roku. Kucharki jeszcze nie wiem ale ceny u nas to od 1800 do 2500 w tym roku. W tym roku chciałbym odbębnić nauki kościelne żeby już chociaż to było z głowy. Fajnie, że są takie osoby, które jak ja planują ślub w 2013 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze majka89 ze teraz na ciebie siadly te przyglupy..... ja jeszcze tylko miesiac i tez bede zalatwiac :) sarah67 a ty z jakiego regionu jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×