Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

źle? To niedobrze, natomiast wyśle Ci troche pozytywnej energii, tak byś choć sie uśmiechnęła :) ale ok, nie ruszamy sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Robercie:) czemu u Ciebie ciągle pada a u mnie skwar?:o Neueve nie przeceniam tylko doceniam i warto żebyś też doceniła:) Adam-chyba Ci się energia wypaliła:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - to do roboty sie brac :classic_cool: Ale nie, ja sie niedlugo wybieram do Polski, jak bedziesz mial szczecie to mnie gdzies spotkasz :D Bo zanosi sie na to, ze prawie cala Polske zjezdze. :D Plum - dziekuje :) Sprawe moznaby ruszyc, ale raczej nie ma sensu. Ja zawsze sie w cos wpakuje i tak to potem jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrabasiku jeszcze nie pada u mnie, ale robi sie coraz ciemniej i zaczyna mocno wiać więc pewnie zaniedlugo zacznie, a przyda sie bo duszno okrutnie i ledwo mozna oddychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko, na co dzien, to ze mnie jest wielka optymistka, teraz jest wyjatkowa sytuacja. :D Ja sie doceniam, naprawde. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - ty i te twoje gory... :D Na pewno bede w Poznaniu, Lodzi i Belchatowie, a dalej to nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze że się doceniasz Olga:) i wiecie co myślę że dobrze by wam zrobiło spotkanie znacz Tobie i Adamowi bo byś mu trochę energi wstrzeliła:) Plum zazdroszczę Ci tej burzy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum_Plum -> szukam tylko że u mnie bezrobocie 18%... ale może wypali z tym sklepem internetowym brata i będzie się dobrze kręcił to będę robił za obsługę sklepu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko, poplakalam sie ze smiechu. :D :D :D Levvi to by ze spotkania ze mna calo nie wyszedl, a potem by mial taka zryta psychike, ze hoho. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - ze mna to nigdy nic nie wiadomo. Kiedys mialam jechac do Warszawy, a wyladowalam w Moskwie, wiec nie wykluczam, ze gdzies w gorach sie nie pojawie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - Czemu? Ano po prostu. :D Podejrzewam, ze bym cie upila, naopowiadala glupich historii z mojego zycia, wnerwialabym cie papierosami, przedstawila swoj swiatopoglad i stalbys sie innym czlowiekiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum - jak sie wybiore do Kedzierzyna, to moze wpadne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nueve -> innym powiadasz. skąd wiesz czy innym :P a może to ja bym ciebie zmienił? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko, to jeszcze nic. :D Pamietam jak wrocilam z tej Moskwy, z nowo poznanym chlopakiem i powiedzialam mamie, ze zostanie u nas przez tydzien na wakacje. :D A gdzie mieszkasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co mama na to? Moi rodzice by się ucieszyli bo są prorosyjscy:):) ja między sochaczewem a płockiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie byłem zapalić, ale zgadzam sie, papierosy to fatalny nałóg, za cholere nie potrafie rzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - duzo juz przezylam i mnie to nie zmienilo, no ale moze... ;) Tylko zastanawia mnie jak mialbys mnie zmienic. Mialabym stac sie spokojna i cicha? :D kontrabasik - papierosy sa mi potrzebne do odstresowania sie. :D Poza tym, nie pale tak duzo. Jak przez pare dni nie mam papierosow, to na glowe nie dostaje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik - mama szczegolnie zadowolona nie byla. :D Ja mialam wtedy 16 lat, a ten chlopak byl juz na studiach, gdzies na 3-4 roku. Poza tym, nagadalam jej troche glupot, no i kobieta prawie zeszla na zawal. :D Skonczylo sie na tym, ze dala chlopakowi pieniadze na hotel i tyle go widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nueve -> biorąc pod uwagę mój fetysz to pewnie zagłaskałbym ciebie tak żebyś się stała, przynajmniej na pewien czas, potulna jak kotka którą się pieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lohohol, fetysz? :D Czyli rude wlosy, tak? Jesli tak, to musze cie rozczarowac, bo chwilowo jestem szatynka. No i z tym glaskaniem, to raczej bym sie nie dala. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×