Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

czasu? Tego to masz sporo chyba....właśnie widziałam temat że cię kobietki podrywaja widzę że z patrzenia na charakter patrzysz na buzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się te babki nie podobają to chyba po prostu podszywy ;] czas to jedno a kasa też bardzo by się przydała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie... Nie chce narzekac, wiec nie powiem nic o moim samopoczuciu :D Jestem juz w Hiszpanii, wiec przynajmniej w koncu sie wyspie :) U mnie chmury i chlodno, mam nadzieje ze sie niedlugo poprawi. No i mam troche wolnego, dlatego zaczynam planowac przyjazd do Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mimo burz od rana jest 25stopni......oj czyli coś nadal nie tak:( uśmiechnij się:):):):):):):):):) czyli nareszcie odwiedzisz miejsce urodzenia:) i może Adama:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zimniej niz u ciebie - 21 stopni :O No cos nie tak, ale nie ma co sie nad tym rozwodzic. :D Miejsce urodzenia niekoniecznie, ale powiedzmy ze miejsce gdzie sie wychowywalam. ;) A z Adamem, to mi nie po drodze, no ale moze gdzies na niego wpadne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21stopni to rzeczywiście prawie mróz:p:p dziwię się że jeszcze Ci coś nie odmarzło:p to świetnie że masz wolne:)odpoczniesz troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosatalam zabrana na przymusowy obiad 😭 Nie, zimno nie jest, ale mogloby byc cieplej :D 21 to nie 40 stopni, a do takiej pogody jestem przyzwyczajona. Nie wiem, czy odpoczne, moj urlop to zwykle ciagla podroz. Ale wolne zawsze sie przyda, cieszy mnie perspektywa wizyty w Polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko, nie ma sie z czego cieszyc, caly czas mi zoladek do gardla podchodzil. Ja z salatka na talerzu, a dookola same steki, kielbasy, istna rzeznia. 😭 Levvi - zly dzien, powiadasz? A to czemu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nueve -> trochę sek... ruchu i nie będzie problemu z jedzeniem ;] brzydko u mnie leje prawie cały dzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×