Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

Levvi, Levvi, ruchu to ja mam duzo na co dzien :D Tyle ze nie jadam miesa, a tam to mieso praktycznie latalo po stole. Ale przezylam :classic_cool: U mnie tez pogoda taka nie bardzo, chmury, za cieplo tez nie jest. :O Jakies plany na dzisiaj masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktajl 🖐️ Noo, cos dlugo tutaj nie bywalas, trzeba sie poprawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapracowanas? :D Ja teraz mam wolne, troche sie poobijam. Zreszta, tutaj u mnie panuje przekonanie, ze wszystko mozna zrobic jutro. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - przekonanie fajne tylko w niektorych sytuacjach. Gorzej, jesli potrzebujesz czegos na wczoraj, a slyszysz "manana", co zreszta nie zawsze oznacza jutro, a raczej niedaleka przyszlosc. :D No i to spoznianie sie, ktorego nauczylam sie w Hiszpanii. Cos pieknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to mnie rozbawilo:) ciężki dzień miałam 3dni temu:p a dzisaj poprostu jakos tamta rozmowa z tobą mnie źle nastawiła ale cóż widocznie mamy różnie poglądy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz trzeba po prostu akceptować że ktoś ma różne poglądy. ja mam to do siebie że na siłę nie narzucam swoich co najwyżej próbuje przekonać a jak się to nie uda to akceptuje że ktoś ma inne poglądy niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tym co pisałeś na tamtym topiku trochę mnie zraziłeś.....:o widocznie zbyt wiele filmików wiadomej treści widziałeś:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - Gdyby to sie tak dalo. Na ogol moja praca jest taka, ze nie moge sobie pozwolic na zadne "jutro". Ale kiedy mam wolne, to zachowuje sie typowo - moge zrobic wszystko jutro, po co sie dzisiaj przemeczac, wole isc na obiad :D kontrabasik - Witaj kochana :) Co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie i nigdy tego nie zrobię! A zraziłeś mnie tym że to w ogóle normalne dla ciebie..... Jak już mówiłam czekam aż wiesz co zrobisz i powiesz czy ci było dobrze.....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ to jest normalne. tylko co innego akceptować że inni to robią a co innego samemu to zrobić ;) jak się znajdzie taka co będzie chciała to ze mną zrobić to się przekonamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko z ojcem, to ja juz sie boje o czym wy gadaliscie :D Ty przedstaw swoja wersje, ona przedstawi swoja i nkit sie bedzie gniewal :D Jakby co, wina bedzie na mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło o seks analny ;] dla niej to obrzydliwość i w ogóle nie może sprawiać przyjemności, a ja twierdze że to może być przyjemne niemniej jeśli kobieta nie będzie chciała tego rodzaju seksu to jaj nie będę do tego zmuszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, to nie ma sie o co spierac, kazdy lubi cos innego. Nie zmienia to jednak faktu, ze stanelabym po stronie Sabiny, mnie tam takie cos nie jara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×