Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

Matko z ojcem, przed chwila prawie dostalam zawalu. :O Siedze sobie na kanapie i nagle ktos mnie lapie za reke. Juz chcialam mu walnac butelka po winie, kiedy uslyszalam "Nie szalej, mam dla ciebie kolacje". Kiedys naprawde nie wyrobie nerwowo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale robilam sangrie, wiec przelalam do dzbanka. A ze ja ogolnie jestem troche balaganiara, to tej butelki z pokoju nie wynioslam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :D Muzyke mam wlaczona, a i ta menda sie skradala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano mam. Nigdy jeszcze nie mialam wrazenia, ze mieszkam sama (chociaz mieszkam) :D Tyle, ze to ze mnie robi okropnego lenia. Przyzwyczailam sie, ze woza mnie do pracy albo przynosza kolacje. Juz sie boje, ze kiedys sie skonczy, bo nie wiem jak ja bede sobie radzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam drzwi zakluczone, zreszta tutaj raczej nie ma zlodziei. Na szczescie, bo z moim ogarnieciem, to byloby roznie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik - To teraz tylko pantenol i trzeba czekac az przejdzie :) Ja jestem codziennie wysmarowana kremem z filtrem, inaczej bym chyba nie przezyla. Levvi - czemu lepsza? :) Ja uwielbiam jasna karnacje. A do tego piegi... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, zapomnialam. W Valencii dzis ladnie, cieplo, tylko teraz troche chmur przyszlo. Ale ogolnie pogoda dopisuje. :) A u was jak z pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam jasna karnacje niezaleznie od koloru wlosow. Mnie niestety natura troche piegow poskapila. 😭 Mam praktycznie kilkanascie, nic wielkiego. No i jeszcze bladosc mnie opuscila, mimo tych wszystkich filtrow, i tak sie opalam. Jak wyjezdzalam z Barcelony to tez troche padalo, na szczescie Valencia dzis pogodna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, gdziez tam, Levvi, po calym. Chociaz chcialabym, nawet bardzo :D kontrabasik 🖐️ Co tam u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodziewalam sie, ze po wakacjach bede miala duzo do nadrabiania, wiec postanowilam sie odezwac wczesniej, a tu prosze. Noo, rozczarowaliscie mnie. :D Plum - cos mi sie kojarzy, ze twoja dziewczyna te egzaminy zdala. Przekaz jej spoznione gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam Neueve żyjesz?:) nie masz zaległości bo mnie nie lubią to nie piszą jak Cię tu nie ma:-p jak tam odwiedziny Polski już niedługo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje, jakos leci. ;) A co u ciebie? Och, przesadzasz, gdziezby mieli nie pisac, bo mnie nie ma. Moze sie po prostu na urlopy porozjezdzali wszyscy. :) Do Polski niebawem sie wybieram, ale szczerze mowiac, dokladnie jeszcze nie wiem kiedy. :D Wrocilam z jednych wakacji, pojechalam na drugie i jakos ta Polska na razie zeszla na dalszy plan. Ale przyjade na pewno, nie moge sobie odpuscic. Dawno juz Polski nie widzialam, no i przygotowania na Euro tez sobie poogladam. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum - tak wpadam, tylko jak juz wczesniej pisalam nie wiem jeszcze kiedy, ani na jak dlugo. To znaczy, pewne jest to, ze w lipcu, bo w czerwcu juz nie zdaze. Ach, bardzo dziekuje za zaproszenie. ;) Tylko nie jestem pewna, czy uda mi sie skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygotowania do euro chcesz oglądać?? To dobre:p przyszłam się z wami pożegnać bo raczej już nie będę pisać. Życzę wszystkim michych chwil w życiu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×