Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

no właśnie a ona mi chyba aby najlepiej coś urwała za to że chciałbym tego spróbować (o ile dziewczyna by też chciała) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tam, bez przesady. Ludzie roznych rzeczy probuja, nie ma co sie spinac. Mnie nikt do lozka nie zaglada, ja nikomu tym bardziej, wiec niech kazdy robi co chce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zwyczajnie takie ma do tego podejscie. Ja po prostu naleze do otwartych osob, sama wielu rzeczy w zyciu sprobowalam i chyba nieduzo mnie dziwi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naskoczyłam? I jaki on? Ja jestem ona. On ci nie powiedział wszystkiego dlaczego nie wkleiłeś linku? Ja nie mogę bo pracuje na tel i nie mogę wklejać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg niego kobieta może czerpać przyjemność z tego jak sobie rozepcha odbyt wibratorami różnych rozmiarów i to w ogóle nie boli kobietę. A jak się zapytałam czy chciałby mieć w tym miejscu wsadznnego kija obwodzie 14cm czy mu by było dobrze to zamilkł taką prawda że kobiety są do tego zmuszane. Tak więc mam nadzieję że zapomnimy o tamtej rozmowie prawda Adam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko, jak juz mowilam, ja stanelabym po twojej stronie, ale na moje nie ma co sie tak denerwowac. Kazdy robi to co lubi i uwaza za odpowiednie. Punkt widzenia kobiety i mezczyzny z pewnoscia bardzo rozni sie w tej sytuacji, wiec do porozumienia raczej nikt tu nie dojdzie. Co do zmuszania kobiet, to dla mnie to idiotyczne, nikt nie ma prawa nikogo do niczego zmuszac. A teraz koniec tego tematu :D Znalazlam w szafie wino. Szykuje mi sie piekny wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmuszane? jak sie godza wbrew sobie to "maja za swoje" bo mysla ze je facet rzuci jak odmowia. a jak faktycznie rzoci to biedziec czy facetowi bardziel zalezy na ich ciele czy na nich (na marginesie dlatego uwazam ze kobiety powinny mowic ze seks dopiero po slubie aby sprawdzic faceta na cym mu bardziej zalezy) a co do wkladania mi to czemu by nie tylko moze od razu 14 cm srednicy ;) (choc w sumie... ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrabasikk
winko?:) ja też chcę.:):) ale ja wolę białe a pewnie masz czerwone:p a ja mam tylko piwo.....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - prosze cie, dajmy juz spokoj, bo sie pograzasz :D kontrabasik - Mam i biale, i czerwone, ale pewnie skusze sie na czerwone i pierdzielne sobie sangrie. :D Podejrzewam, ze niedlugo ktos do mnie przyjdzie, bo to byloby wrecz niespotykane, zebym mogla przesiedziec wieczor sama, a jak na razie to mam zamiar robic nic :classic_cool: A ty jakie masz plany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrabasikk
bo ja chcę być Tobą jesteś taka milutka i wszyscy Cie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi, u mnie to nienormalne, bo do obiadu - wino, do kolacji - wino. :D Duzo tutaj tego wina pijemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pograzac? wyrazam tylko swoje poglady a to ze rozne od innych wcle nie zaczy ze jestem kims gorszym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie zaraz ugotuje ryż do kurczaka i nie wiem co dalej:pu mnie w domu nawet piwa nie ma jest tylko dżin ale nie lubię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedzialam, ze jestes kims gorszym. Chodzilo mi o to, ze nie dojdziesz do porozumienia z Sabina, wiec tej rozmowie trzeba jak najszybciej zaprzestac, bo nie ma sensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jest inny klimat to wina dużo się pije:) a tam też dzieci jak w grecji dostają do szkoły rozcięczond wino?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik - jak mi nikt nic nie przyniesie do jedzenia, to na kolacje bede miala truskawki. :D Za ginem tez szczegolnie nie przepadam, jak juz to male ilosci w drinkach. Levvi - przetlumacz to calej hiszpanskiej populacji (nie bede wspominala o Portugalczykach czy Wlochach, chociaz oni tez troche tego wina pija). :classic_cool: Do aa sie na razie nie wybieram, a i watroba jeszcze zyje, wiec jest w porzadku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Anglii 2 dziecko mopic alkohol w domu jesli rodzice mu pozwola. a 13 latek mopic dowoli o ile kupi sobie sam tylko ze w anglii nikt nieletniemu nie sprzeda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik - do szkoly raczej nie, ale ogolnie w restauracji zamawia sie rocienczone wino czy piwo dla dzieci i to nic dziwnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniała mi się studniówka:p wlałam do wódki z cola partnera pół butelki chili nie odzywał się do mnie do końca zabawy:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az tyle? a potem sie dziwia ze maja problemy ze zdrowiem i roznymi funkcjami organizmu i rozwojem fizycznym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - mnie nie bawi zycie do osiemdziesiatki. :D Wole przezyc 40 lat, ale intensywnie, na pelnych obrotach. Zreszta, tutaj wszyscy tak pija i zyja normalnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×