Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bahus

Kilka pytań do kobiet.

Polecane posty

w brykiecie mówisz hmmmm - a kominka, willi i basenu nie dorzucił ??:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parówkowym skrytożercom z podrobiona kartą VIP mówi stanowcze NIE :P, dobra spadam do roboty, będę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wille i basen bahus rozlosuje dopiero :p kurcze on mi nie wierzy, nic innego mi nie pozostaje jak upozorować samobójstwo i odejść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samobójstwo??- musisz wymyślić coś lepszego ;-) proponuję przejechać się z nim na rowerku - może być zszokowany i willa przypadnie tobie :-P bahus- tylko się nie przepracuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - ja też zabieram się za obowiązki bo trzecią kawę już wypiłam ;-)- ale później wejdę sprawdzić czy jeszcze oddychasz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRZE, odnoszę wrażenie, że jesteś szarą eminencją kafeterii, :) pobajerzyć, poflirtować, sprawić wrażenie czyjejś sympatyczki i owszem a tak naprawdę lubisz sobie zasiąść w loży szyderców, chyba lubisz czasami uknuć małą intrygę, podkręcić topik i potem czekać z boku uważnie obserwując rozwój wydarzeń, no cóż to też jakiś sposób na życie, nie żebym miał jakiegoś focha, bo i tak juz straciłem nadzieję, że można tu z kimś naprawdę szczerze pogadać i może nawet "zaprzyjaźnić", myslalem, że jesteś dobrym duchem kafe :(, oczywiście nadal możemy sobie pisać o dupie Maryni, tak jak do tej pory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus- a ja obawiam się że troszeczkę źle mnie oceniasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę skromne sprostowanie jak na osobę nie zgadzającą sie z oceną:), może faktycznie trochu się pomyliłem, w jakichś 10% :P najwyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm owszem lubię sobie pożartować ale wiem kiedy mogę ;-)- to może być odebrane źle :) intrygi do mnie nie pasują , czy ktoś stwierdza że ...go lub ją lubię - to nie ja oceniam ;-) do tego potrafię też porozmawiać poważnie jeżeli wymaga tego sytuacja ;-) czyli swoje wnioski na temat mojej osoby wynosisz na podstawie tego topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że na podstawie tego topiku, przecież nie mamy innych kontaktów pożartować to ja też lubię ale nie daję komuś do zrozumienia, że go lubię a potem ironizuję na jego temat z inną odwiedzającą topik przykład: dobrze5@tlen.pl'; w brykiecie mówisz hmmmm - a kominka, willi i basenu nie dorzucił ?? dobrze5@tlen.pl'; samobójstwo??- musisz wymyślić coś lepszego proponuję przejechać się z nim na rowerku - może być zszokowany i willa przypadnie tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus jest różnica w tym co piszesz - ja wiedziałam że jesteś na topiku - a to się nazywały żarty ;-)- przypuszczam że koleżanka też wiedziała że gdzieś tu biegasz i też żartowała z myślą że się dołączysz do rozmowy znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłem być na topiku, bo napisałem, że idę do pracy i nawet na to zareagowałaś a po za tym DOBRZE, jesteś zbyt inteligentna, żeby tak rżnąć głupa:P, dobrze wiesz jakie Twoje zachowanie mam na mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samobójstwo??- musisz wymyślić coś lepszego proponuję przejechać się z nim na rowerku - może być zszokowany i willa przypadnie tobie bahus- tylko się nie przepracuj ------- tu była reakcja ;-) na twoje idę do pracy :) dobrze od dzisiaj postaram się być na twoim topiku poważniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie miał nic złego na myśli żartując a na pewno nie szydziłam z ciebie - zawsze możesz przecież napisać że takie żarty tobie nie pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRZE, chyba się juz przekonałaś, że lubię żartować i mam dystans do siebie, chodzi o to, że w kilku Twoich żartach dało sie wyczuć lekką nutkę ironii i sarkazmu, zastanawiam się czym to jest spowodowane i dlaczego tak naprawdę tu jesteś, tu i na kafe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jak
i dziwisz się bahus że ja tu nie widziałam sensu pisania szczegółowo o swoim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli wyczułeś sarkazm itp. w moich wypowiedziach - to chylę czoło i przepraszam bo nie wiedziałam że to tak zostanie odczytane :) na twój topik weszłam tak jak wcześniej wspominałam ze względu na to że uznałam cię za normalną osobę z którą można porozmawiać - i pożartować - ale nie na wszystkie tematy ,, chyba się zagalopowałam :) co do kafe- lubię tu wchodzić w chwilach pracy, czy też gdy już siedzę spokojnie przed tv, mogę czasami komuś pomóc i poznać interesujące osoby- taka odpowiedź jest wystarczająca ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, że też wam się chce o takie durnoty się spierać :) A Ty, Bahusie szanowny autorze, dzisiejszym rozliczaniem Dobrze udowadniasz, ze naprawdę jesteś z lekka przewrażliwiony na punkcie swojej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do przesłanek Twoich wizyt to ok, odpowiedź przyjmuję :P co do Twych wypowiedzi, to nadal twierdzę, że masz ci=oś za uszami, może robisz to nieświadomie, nie wiem ale ja wyczuwam takie rzeczy, niestety nie mozna wszystkiego wywynioskować tylko ze słowa pisanego A JA JAK, witam ponownie, Ty znowu nie czytasz uważnie:P, ja mogę tu pisać o swoim życiu i to robię, nie mam z tym problemu, chodzi o ładunek emocjonalny wypowiedzi koleżanki DOBREJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy po prostu jeżeli uraziłam - to lubię klarować sytuację ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty, Bahusie szanowny autorze, dzisiejszym rozliczaniem Dobrze udowadniasz, ze naprawdę jesteś z lekka przewrażliwiony na punkcie swojej osoby Dobrze, po co Ty się w ogóle tak tłumaczysz? Myślisz, ze normalny facet to doceni? Powiedziala kobieta, ktora uciekla po podejrzeniach o stonowanie i właśnie dlatego facet jest normalny, bo docenia takie słowa i nie jest to rozliczanie tylko luźna rozmowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus czyli twoim zdaniem co takiego mogę mieć za uszami ??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i za to masz u mnie plusa DOBRZE, że tak jak ja lubisz jasne sytuacje ale wygląda na to, że koleżanka Lusinda to wyznaje zasadę, że mozna coś walnąć i tak zostawić, bo po co się komu tłumaczyć, przecież żyjemy sami na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem co możesz mieć za uszkami :) ale myslę, że tak do końca nie pokazujesz swojego prawdziwego oblicza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli że mogę być jakąś zołzą a to ukrywam :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, aż tak radykalnych podejrzeń nie mam ale na pewno coś jest na rzeczy :P do pomarańczowego matolka, to jestem tu od dwóch miesięcy i od początku pod tym nickiem więc dedukcja Ci nie pojszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×