Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bahus

Kilka pytań do kobiet.

Polecane posty

"No no.. nieźle Młody... robisz wielkie postępy... za 10 lat każda będzie Twoja... " Tobie Moniczko też dzięki za miłe słowa--- co tak ganiasz dzisiaj na pomarańczowo po kafe-- ubierz czarną sukienkę Klopf klopf klopf :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kto sie do kogo przytula Master? naprawdę jesteś we mnie zakochany ale zrozum chłopie, że nie bedę z Tobą, próbujesz róznymi sposobami sie do mnie zbliżyć ale to i tak niczego nie zmieni i nie wypisuj do mnie tych erotycznych maili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może każda będzie jego jak Pan przestanie mówić o sobie "tło" bahus Ja niczego nie chcę od Ciebie, tak tylko sobie luźno rozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba Ci się to, że kobiety zaglądają na Twoje topiki i starają się o Twoje względy(chcą Ci się przypodobać)? Lubisz takie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba czytamy różne topiki, bo jakoś nie zauważyłem, żeby któraś z Pań starała się o moje względy albo chociaż dała znak-sygnał, że jest zainteresowana prywatną znajomością ze mną więc nie bardzo rozumiem zasadnośc postawionego pytania.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie pogadaliśmy, kolejna zainteresowana rozmową "inaczej" :), masakra i właśnie dlatego już nikogo nie szukam, bo większość kobiet jest właśnie taka, że sam nie wie czego chce, zada pytanie i znika, to chyba wpływ hiszpańskich ogórków :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa słonia
a co to są hiszpańskie ogórki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa słonia
ja też nie zauważyłam by ktoś się starał o względy bahusa ale może czegoś nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam odejść od kompa ale tak czytam hmmm i czytam i stwierdzam bahus że Master sobie jaja robi chyba a ty w to wierzysz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRZE, jakie jaja, Tomuś się zakochal i nie może pogodzić się z tym, że go odtrąciłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dokładnie masz na mysli, bo wiele ciekawych i wesołych rzeczy tu sie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa slonia
bahus,Ty się w końcu do kobiety przytul a nie do facetów na kafe się przystawiasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa, wiedziałem, że masz problemy z percepcją ale nie myslałem, że aż takie, wystarczy poczytać i dojdziesz do oczywistego wniosku, że to Master za mną lata a po za tym dowiedziałaś się już o co chodzi z hiszpańskimi ogórkami czy całymi dniami kwitniesz tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahusie
bahusie a co możesz zaoferować kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa slonia
nie, myślałam, że to Ciebie można zastać tu o każdej porze dnia i nocy :D a o mojej percepcji nic nie wiesz :P i nie chce mi się poświęcać minuty na myślenie o hiszpańskich ogórkach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa, o Twojej percepcji wiem tyle, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i tak się składa, że o ktorej godzinie bym tu nie wszedł, to Ty też tu jesteś więc? Kobiecie mogę zaoferować dom z basenem, nielimitowane wydatki i limuzyną z szoferem, wystarczy czy jeszcze coś dorzucić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahusie
ja pytałam poważnie. tak czytam ten topik i muszę przyznać, że nie jesteś zbyt miły dla kobiet. Już chyba wiem, dlaczego jesteś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ktoś nie jest miły dla mnie to ja dla niego też a sam jestem z wyboru, po za tym nie wiem, które kobiety masz na mysli? te, które mnie atakowały i próbowały umoralniać? a jak masz o mnie takie zdanie, to po co pytasz co mogę zaoferować skoro nie jesteś zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa slonia
umiem czytać ze zrozumieniem w przeciwieństwie do Ciebie, poza tym większość wypowiedzi na kafe, w tym Twoich, nie zasługuje na analizę a najwyżej przeglądnięcie: 1 sek na wypowiedź. Miłego wieczoru na brzegiem basenu w towarzystwie szofera i kompa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus ja też podobno siedzę tutaj 24h na dobę zastanawiam się czasami kiedy ja śpię i pracuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahusie
z czystej ciekawości pytam. co do stosunku do kobiet to wydaje mi się, że właśnie po odpowiedziach na taki można poznać prawdziwe oblicze człowieka. Chyba nie wypadach zbyt dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa zajrzyj do słownika "przeglądnięcie" skąd to wzięłaś, po za tym nie sil się na elokwencję, bo Ci to nie wychodzi co do mojego obrazu, to ciekawe jest co piszesz, zastanawiam się czy równie wnikliwie czytasz pytania, na które odpowiadam i może zacytujesz te z moich wypowiedzi, które tak Cię rażą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×