Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maria.almaas

Komu zycie skonczylo sie po urodzeniu dziecka?

Polecane posty

Gość glupi temat a autorka i jej
podobne jeszcze glupszcze :o Sorry dziewczyny, ale piszac, ze po urodzeniu dziecka zycie wam sie skonczylo to jestescie same sobie winne takiej sytuacji! I mowie wam to ja, matka dwojki cudownych malych dzieci (rok i 3 lata), pracujaca na pol etatu, robiaca drugi kierunek zaocznie, podrozujaca (Z DZIECMI!) i zyjaca pelna piersia 33 letnia kobieta! Po prostu jestescie leniwe i nie umiecie sie zorganizowac. Tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomoc faceta,jak najbardziej wskazana!I choć mój mąż pochodzi z rodziny,gdzie prowadzenie domu i wychowanie dzieci to domena kobiet,to mu to szybko wybiłam z głowy!?Więc kąpał,przewijał,sprzątał,gotował,kiedy tylko zaszła taka potrzeba.I tak jest do dziś i choć ciężko pracuje,to zawsze mogę na niego liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e54wrq
Ja tam nie kumam o co biega mam 36 lat i roczną córeczkę. Po macierzyńskim wróciłam do pracy,cały czas się dokształcam, mam zamiar zacząć inny kierunek.Fakt pierwsze 3 mies. nie były łatwe, ale teraz to nie widzę problemu w spełniniu się. Do południa mała jest z nianią po pracy ja ją przejmuję w międzyczasie mąż(pomaga kąpać chodzi na spacery), gdy młoda idzie spać o 19- to mam naprawdę kupe czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wcale nie musi tak być
Ja mam 23 lata 4letniego syna 2letniego syna oraz jestem w 3 ciaży :) Nie pracuje nigdy nie pracowałam. Dzieciaki to całe moje życie, mam też czas dla siebie. Mąż jest przykładnym ojcem i bardzo pomaga. Dzieciaki nie mogą się doczekać az tatuś wróci z pracy. Dzielimy się obowiązkami tak że kazdy ma czas na wszystko. Bywają czaasem trudne dni, ale szybko mijają. Trzeba mieć po prostu dobre podejście. Może i jestem zwykłą kurą domową, ale taką jedyną w swoim rodzaju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×