Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość <karinka>

uzależniona od seksu....pomocy....

Polecane posty

Gość fan very
cipkofan wez sobie zjedz kolejny raz na recznym i idz juz spac, jutro na lekcje mama cie nie dobudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny29
no to jeszcze ujdzie. ale apropo tych kolesi, jednak masz kilku co wiedzą że dajesz bezproblemowo i korzystaja z twojej muszelki czy ktorys z nich nie moglby robic tego cześciej jak ty potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIPKOJAD
fun very..,, ales ty mundry p.e.d.a.le.!!!ssij pa,le jezusowi lamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny29
podczas bzykanka zawsze mozesz napomniec ze fajnie by było jakby cie czesciej posuwał przeciez nic by sobie nie pomyślał... ja bym normalnie jakos to przyjął raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie w tym Krakowie jak wchodzę to klubów w których bywam to niektórzy już z progu proszą mnie na starcik...a ja nie potrafie odmawiać..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co może to i dobry pomysł ale raczej o 8 rano musi mi wystarczyć masturbacja....obawiam się ze kiedys nie znajdę męża itp...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magister habilitowany psycholo
Pozgrywam sobie wilkiego znawcę ludzkiej psychiki, a co ;) Najpierw parsknę smiechem na poradę "czemu nie chcesz się związać z jednym z kolesi, którzy wiedzą, że łatwo Cie zaciągnąć do łóżka?". Hahahaha! Już :) A tak bez śmiechów-chichów, jesli Ci zalezy na prawdziwej relacji to pewno będziesz musiała zrezygnować z wielu facetów naraz. Tak to już niestety jest... Słyszy sie czasem o porządnych facetach, którzy podchodzą do tego bardzo tolerancyjnie i mogą zyć w otwartych związkach, ale to megamargines, większość po prostu miałaby o Tobie bardzo złe mniemanie i pewnie traktowała by Cie jako maszynkę, żywą sztuczną pochwe... Musisz sobie zadac pytanieczy będziesz sie w stanie seksić z jednym, często bo często ale z jednym :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosnik GB
a interesowalby cie gang bang party ? mala domowka, 8-9 facetow majacych doswiadczenie w gb (jestesmy drużyną) jestes zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie i tu jest problem bo ja w tygodniu mam około 10/20 partnerów i nagle być z jednym to dla mnie w sumie też męka. ehh najgorsze jest to ze cipka mówi jedno a rozum drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariano italianoo
kolega normalny nie pisal nic o zwiazywaniu sie z jednym z tych facetow !! czytaj uwaznie psycholu napisal zeby poprostu ktos czesciej niz zwykle zaspokajał ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny29
no to chłopaki z krakowa maja tam raj ;) napewno w PO też są takie osoby, tylko weź traf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż lubię jak mnie kilka kolesi wali, co tu dużo mówić w momencie seksu lubię być wyuzdana, pociąga mnie ostry seks, tylko potem mam wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny29
w jakim wieku straciłas dziewictwo i od kiedy poczułaś że chcesz to robic kilka razy dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam 16 lat, nasilało się z wiekiem...pewnie od 2 lat uprawiam ostro seks że właściwie to nie ma dnia bez faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magister habilitowanyPsychol:)
Częstsze sekszenie się z jednym z zawodowych ruchaczy jest jakiśtam związywaniem się, Kolego Adwersarzu ;) Wiesz, to jest kwestia w sumie Twojego wyboru, dalej możesz radować się powszechnym rżnięciem tylko jak sama widzisz to do niczego dobrego w dalszej przyszłości nie doprowadzi. Pewnie będzie ci chiolernie cięzko ujarzmić cipkę i skupic się jna jednej (nowej, albo przynajmniej nie skażonej) relacji. To wielka praca przed Toba ale skalkuluj sobie, bo chyba sie opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm no to prowo
prowokacja niezła matoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariano italianoo
zwiazac to on sie moze , chyba kuktasem z jej waginą nie ma tam miejsca na uczucia a jezeli dla ciebie czesty sportowy seks bez uczyc to zwiazek to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny29
karinko, pewnie niebawem znikniesz jak wiele osob z tego forum, a po tobie zostana same koniobijce i podszywy, podam ci moj mail mam nadzieje ze napiszesz i od czasu do czasu bedziemy mogli sobie popisac ddavidpoznan@aol.com zawijam spac dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIPKOJAD
ja bardzo lubie jak szczupla naga.dziewczyna.sika i robi smaczna kupke do mojego pyska.nie raz jadlem panowie.polecam!!,.piwo z cipki dziewczyny jest,bardzo zdrowe odrzywcze ma duzo witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozin9990
Ja jestem chętny napisz na owned665@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie bym się z wami umówiła....ale po pierwsze pewnie jesteście z daleka, a poza tym nawet nie wiem jak wyglądacie. po wczorajszej rozmowie z wami doszłam do wniosku ze nie będe się zmieniać....i dziś zaproponuję pewnemu kolesiowi częstszy seks....chociaż raz dziennie. Czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzały_podobno_fajny
Witaj katrinka! Nie myśl tak o sobie i nazywaj sie tak-mysle ze jestes w błedzie,jesli chcesz pogadac odezwij sie na tom_horn@onet.pl Mysle że moge Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny29
stały partner>wieksze bezpieczenstwo :) jak ciekawi cie jak wygladamy, wystarczy napisac na podane maile i poprosic o foto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j4 p1rd0l3
Jest to jakies rozwiazanie. Ciekawe tylko jak dlugo chlopak bedzie w stanie podolac twoim oczekiwaniom. Szkoda, ze sie nie odezwala zadna kobieta, ktora ma podobny problem jak Ty, moze by Ci doradzila cos sensownego jak sobie z tym radzic poza opcja pracowania w "branzy". Bo chyba taka droge najczesciej wybieraja nimfomanki, oczywiscie kosztem zrytej psychiki po latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlo
Ogranicz się do jednego dobrego w seksie dla Ciebie a może sie przyzwyczaisz zakochasz i zostanie na dluzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raffff;d
autorko też jestem uzależniony od seksu :P ale nie az w takim stopniu dla mnie jestes wymarzoną partnerką moja poprzednia raczej nie chciala czesto a ja chcialem codziennie nawet po kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×