Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masakra jakas

sa tu jakies mlode mamusie?

Polecane posty

Gość PoprostuMAMA
Hej dziewczyny, mogę dołączyć? Mam 23 lata i 2-letniego synka. Widzę, że u Was ciężkie noce.. Ojj ja już takiej NA SZCZĘŚCIE nie pamietam. Synek juz dlugo ladnie spi. Jak zasnie ok 21.30 to spi do ok 7.30-8 rano. Budzi się tylko na siku w nocy jak mu się zachce, bo jest już odpieluchowany od 3 miesięcy. Bywały ciężkie noce jak szly zęby, zwłaszcza 3 i 4. Teraz wychodzi mu ostatnia 5-tka, ale jest okej. Skąd jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, ja jestem z małopolski, ja też mam 23lata moja córka ma skończone 20miesięcy, i załatwiamy ślub kościelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuMAMA
A ja jestem ze Śląska. My mamy ślub cywilny, ale ja akurat na to nie zwracam uwagi, ślub-ślubem, a tak naprawdę co on zmienia? Niewiele. Dla mnie ważniejsze są inne sprawy. Może to kwestia wiary, nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chcemy ślub kościelny bo czujemy ze nam czegoś brakuje, a druga kwestia to ludzie, ciagłe wymówki jak tak mozna bez koscielnego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuMAMA
Mnie akurat zdanie innych w ogóle nie obchodzi. Jednym uchem wpuszczam, drugim wypuszczam i po sprawie :) Jak tam łobuzy już śpią? Mój już od ponad pól godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tydzień zleciał, a ja meża już przy sobie nie mam, najprawdopodobniej będziemy sie widzieć za 3tygodnie, no ale cóż teraz tak musi być, musimy zarobić na nasze wesele, pobyt męża był troche dziwny, tzn wiemy że musimy podjać decyzję co będzie dalej gdzie będziemy mieszkać ale to trudne, ja bym chciała mieszkać u męża w domu, ale nie mogę opusćić swojego domu, trochę to skomplikowane, moja łobuziara mało co spała w nocy chyba wiedziała że tatuś jedzie do pracy, a ja zmęczona, cóz odpocznę jak będzie spała, w południe, a wam jak sie wszystko układa????? dla nas będzie to ciężki rok, będą dłuższe rozstania, ale wytrzymamy bo cel mamy piękny, buziaki dla was :) ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak slysze ze ktos mowi ze bierze slub z powodu ludzi to rece opadaja... najgorsze co moze byc;/ jak tam u was dzisiaj mamuski?jak wase dzieciaczki?jakie macie plany na dzis? u mnie jest ladna pogoda wiec pewnie niebawem pojde na jakis spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też słoneczko zagląda w sumie nie mamy żadnych planów czekamy na Pana który wyceni nam remont łazienki :D a tak bez zmian nie mam żadnych objawów :) córa się bawi uczy sie rozbierać i ubierać;d znalazła sobie zajecie jakies ;d hehe No aa co do ślubu kościelnego co tu tak piszą to jakas naparwde masakra jest jak można brać to z kuli ludzi trza mieć chyba troszke nie równo pod sufitem ;/ naparwde ja mam ślub koscielny i w sumie mogłam wziaść cywilny róznie w życiu bywa :) no ale chcielismy tak i mamy :) ale to juz było dawno :) dla mnei bez róznicy czy kościelny czy cywilny jedynie co to problemy z rozwodem są wiem po mojej kumpeli po cywilnym łatwiej sie rozwieść niż koscielnym ;/ no ale takie życie nei można patrzeć na to by sie rozwodzić;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem sizilenko ale Twoj jeden z argumentow to dla mnie zaden argument.dla mnie to posmiewisko a nie argument..dla ludzi..no masakra.oczywiscie chcecie sie pobrac ok jak najbardziej robicie to z milosci ale zenujace bylo powiedzenie ze robicie to dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz kolejny mnie tu obrażacie, napisałam tak ze ludzie gadają, i niech sobie gadają, tak samo mi powiedzieli ze nie mogę brać ślubu w białej sukni i w welonie, i co mam posłuchać??w życiu, robię po swojemu a nie jak ktoś mi powie, ludzie gadają i gadac będą, a mnie to nie obchodzi, bo nikomu nie dogodzi, a dla mnie jest najważniejsze ze dziecko jest zdrowe i maż kochany, i wiem ze poprostu gadają z zazdrosci, przecież ja nie napisałam że biorę ślub bo mi ludzie karzą!!napiałam tak??NIE bierzemy bo tak czujemy, źle mnie zrozumieliscie, a ja też pisałam szybko i nie zastanowiłam się jak to moze być odebrane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga22......
witam widze ze slicznie sie topik rozkrecił, niestety nie mam czasu przeczytac... pisałam troszke na początku ale pozniej na dniach zostalam mamą i nie bylo kiedy zajrzec teraz tez jest ciezko mój maluszek ma 16 dni ale nie sądziłam ze opieka nad malenstwem jest az tak męcząca mąż cale dnie w pracy a my sami... noce zarwane ehh pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus serdeczne gratulacje!!!!!coreczka czy synek?? jak czujesz sie w roli mamusi?opowiedz cos o swoim dzieciatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może obrażałaś inne mamy
i poco będą odpisywac na denny temat??obrażasz i czekasz aż ktoś napisze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąąąąąąąąąąąąąą :) Mam 19 lat (skończone w czerwcu), 3 miesięcznego synka i jestem w 6 tygodniu ciąży . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka z lublina
ta sizilenka ma nie tegeś pod kopułą:o nikt jej nie obraził a ona unosi się jak lejdi :o bo ktoś powiedział co myśli, a sama napisała, że ludzie gadają bierze ślub a nagle, że ją nie obchodzi zdanie innych:l nie zastanowi się tylko pierdoli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO WSZYSTSICH POMARANCZÓWEK KTORE PISZA ZEBY OBRAZAC TEN TEMAT ALBO JESTESCIE TAKIE GŁUPIE ALBO WAM MOZG ZRASOWAŁO TEN TEMAT JEST DLA KOBIET KROTE URODZIŁY MŁODO I MAJA PRAWO DO SIEBIE PISAC A JAK KTÓRAS WCHODZI I PISZE PIERDOŁY O TYM ZE JEST STARSZA I MADRZEJSZA TO NIECH WEJDZIE NA TEMAT DLA KOBIET CO RODZA PO 30 I NIECH SOBIE TAM POGADUJE ALE CIOTY JESTECIE ZE TYLKO SZUKACIE TAKICH TEMATÓW ŻEBY I OBRAZIC NO BO W CZYM JESTESCIE LEPSZE STUDENTKI KTORE UWAZAJA SIE ZA MADRE NIE WCHODZCIE NA TAKIE TEMATY NIE MYSLICIE WOGULE TYLKO KOMPLIKUJECIE SOBIE ZYCIE TAKIE OPINIE SWIADCZA TYLKO O WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×