Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masakra jakas

sa tu jakies mlode mamusie?

Polecane posty

Gość an2anet
a 27 latka może być? czy już starością powiewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka z lublina
mąż miał obiecaną podwyżkę, żeby tylko nie zmieniał pracy, (miał w poniedziałek jechać do Francji), a szef zrobił go w konia.zła jestem jak cholera, szkoda mi tej Francji, Sizlizenka ale ty jesteś pojebana :D jak szef mógł go w konia zrobić, obiecać podwyżkę a potem nie dac? To mężuś cię w bambuko robi bo pewnie nie chciał jechać do Francji a ty mu na łbie siedziałaś :D przecież teraz też może zmienić pracę:o ale baby są naiwne ja mam 23 lata i 4letniego synka, Adasia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka z lublina
poza tym jak możesz trzymać dziecko na brudnej podłodze?;o zobacz jaka twoja córka jest brudna! ma brudne ubranko, co z ciebie za matka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mnie jest najlepsza mama na swiecie dla mojej córki, tak tak w każdym domu jest sterylnie, hahaah śmieszne jesteście, tak szef zrobił go w konia bo najpierw zapłącił mu 170zł dniówki, i powiedział ze tak mu bedzie płacił, a kolejnym razem juz 140zł ale na Francję już było za późno, u mojego męża jest wypłata co 2tygodnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka z lublina
nie chodzi o to, żeby było sterylnie ale podstawowe zasady higieny jakieś chyb są:o ale lepiej rzucić dziecko na zimną, brudną podłogę, gdzie pełno bakterii i zarazków i jeszcze ubrać jakieś szmaty brudne:o Masz szczęście, że nie mieszkam w Twoim mieście bo już miałabyś opiekę społeczną na głowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka z lublina
jasne tak ci powiedział:o a byłaś przy tym jak mu płacił? to jest wg mnie niemożliwe, żeby tak ludzi w konia robić chyba, ze Twój mężulek pracuje na czarno. Cywilizowani ludzie tak ie robią. To jak tak żadko się widujecie to pewnie też ci mówi że nie puka innej na boku hahahajha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAdasia
Witam Ja urodziłam swojego synka miesiac przed 19 urodzinami a slub wzielam 7 miesiacu ciazy i nie wyobrazam sobie zeby mialo byc inaczej Maz mial 20 lat . Slub i tak byl planowany tylko ze rok pozniej wiec bylismy z mezem szczesliwi . Adas ma teraz 8 miesiecy a my za miesiac mamy pierwsza rocznice slubu . Najlepsze jest to ze moi tesciowwie sobie wpadli w nasz slub i teraz Adas ma mlodszego od siebie wujka teraz zamierzam isc na studia zaocznie a maz pracuje na nasza trojke i wynajmujemy sobie mieszkanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szilenka
aniu ty kretynko, to ze twoi faceci tak z tobą robia to nie mój problem, tylko twój wogóle mnie nie rusza co ty piszesz, a po co moja córka ma chodzić w markowych ubraniach po domu????ubieram gorsze bo i tak sie wybrudzi, te zdjecie było robione gdy dziecko uczyłko się chodzić, wiec nie wiem jak by misiało w domu być żeby przy nauce chodzenia było czyściuteńkie, walnij sie zdrowo w głowę, a mój maż??to wspaniały człowiek, ma pracę jaką ma, fakt jesteśmy na krusie wiec szef moze robić co mu się podoba, ale teraz ciężko o pracę, o dobrą prace, a ty jak tutaj wchodzisz tylko po to żeby mi dokopać to źle trafiłaś, życze ci miłego dnia bo do twojego poziomu znizać sie jie bedę.bo głupiemu trzeba ustapić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle nicka wpisałam, mój błąd moje roztargnienie, bo teraz pracuję i nie zwracam uwagi na literki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka z lublina
chyba cię jednak rusza skoro odpisujesz :o nikt tu nie pisze żebyś dziecko w najki czy adidasy ubierała tylko żeby było czyste :o a jakbyś nie miała syfu na podłodze to by i dziecko się nie brudziło. Na focie widać brud na podłodze jakieś gówna czy coś :o współczuję twojemu dziecku, ze ma tak nierozgarnieta matke :o Pracująca kobieta w domu Ładna mi praca, piszesz że praca z kontem allegro, wystawianie aukcji:o to jest praca? to jest dorabianie a nie praca, weź pracujących kobiet nie obrażaj idiotko wstrętna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mamusie co u was????ja my już w połowie spraw na ślub kościelny mamy załatwione, nawet z kasą nie tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie polozylam spac swoja coreczke i odpoczywam.a wy co porabiacie?ostatnio u mnie beznadziejna pogoda..;/ nawet na dwor nie chce mi sieisc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, ja też mam 23lata, 2 ciąża, chciała bym, ale poczekamy do slubu kościelnego, hehehe :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my jesteśmy po ślubie 2lata :) hehe mam14 miesieczną córeczkę no i teraz jestem w 5 tyg ciąży :D dzieci są kochane nawet jak sa niegrzeczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda nawet sprzyja nie ma tak żle ja też bede kładła spać córkę za chwilę :)P maskara jakaś ile ma twoja córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a śpi ci w nocy??pewnie tak, bo tylko moja mała to odludek i nie śpi po nocach, a ma już 20miesiecy, juro tyle kończy, kochane dziecko, zdrowe ale te noce to czasem są bardzo męczące, ja chciałam bym 2dziecka, maż tez, ale jakoś boimy się, po pierwszej ciaży przeszłąm dosć duża depresję poporodową i boję nie nawrotu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja również nie chce spać w nocy budzi sie o 1 lub 3 i koniec spania wariuje już i nie wiem co robić by mi normalnie spała kiedyś spała bez problemu teraz od ponad miesiaca prawie dzień w dzień nie chce spać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córa ur sie 4 kwietnia na imei ma Nicoletta :) a twoja?wgl śpi ci ona w nocy bo ja nie wiem jak i kiedy mam sie wyspać bo moja nie chce spać w nocy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja ma na imie Nikola!!! hehe co za zbieg okolicznosci:D tak moja raczej przesypia noce.czasami sie przebudzi w nocy z raz ale daje jej butleke z piciem i dalej spi:D a Twoja jak sie obudzi to co nie chce spac dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie chce;/ zasypia pózniej koło 6 i wstaje po 8 hyh a teraz jestem w ciąży i przydałby mi sie sen w nocy no ale nie wiem jak to zrobić by ona spała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ikle razy spi ci w ciagu dnia? bo mi teraz to juz raz zasypia okolo 14 spi z 2 lub 3 godz i pootem dopiero na noc.wczesniej spala mi okolo 12 i potem o 18.ale teraz tak sie przestawila juz.ile ma zebow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem cy to do mnie, ale odpisze, mja ma 13ząbków, jak skończyła rczek to ją przestawiłam na jedna drzemke w dzień, i śpi koło 12 tak ze 2godz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×