Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masakra jakas

sa tu jakies mlode mamusie?

Polecane posty

a ja tak, wiem długo, ale już jej tak ograniczyłam że tylko do spania i tyle, a w nocy to wypije butelkę picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie by nie zapeszyć to jest zdrowa nie choruje mi miała kilak razy katar i kaszel ale to jak jej ząbki wychodziły ;/ a tak okaz zdrowia:) tylko spać nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie a powiedźcie ogolnie jak społeczeństwo was odbiera??bo nas bardzo dziwnie, nie obchodzi nikogo że jesteśmy szczęśliwa rodzina, tylko że młodzi z dzieckiem, mamy pieniadze, zdecydowaliśmy się na ślub kościelny to też źle że po co jak dziecko mamy, inni znowu że jak mozemy bez kościelnego zyć, olewam to ale czesem to boli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zaczeła chodzić tydzień przed roczkiem :) mówi : mama baba dziadzia tata daj nie kto tak am am gdzie to w sumie wszystko juz rozumie co jej powiem to zrobi dużo pokazuje jak cos chce ... moze o jakim słowie zapomnialam nei wiem dużo sobie jeszce gaworzy mówi po swojemu jak słyszy muzyke to odrazu tańczy :D i nauczyła sie robić fikołki i musze na nią uwazać by se krzywdy nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas w sumie normalnie odbierają czasmi tylko słysze jak mnei nie znają o taka młoda i ma juz dziecko nie moja wina ze młodo wyglądam i dają mi czasami 16 lat :D a mam 23 skończone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie ja nie wierze!! to tak jak moja:D moja tez zaczela chodzic tydzien przed roczkiem:D i tez z niej tancerka jak slyszy muzyke lub powie sie tany tany to odrazu wywija:D hee jedynie co to mowi nie mwoi jak Twoja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko zaczęło chdzić pod kniec 14miesiaca, każde dziecko jest inne, ale wiecie co, najważniejsze ze jest zdrowe i kochane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba te nikole sa podobne moja tez jak sie jej powie a jak nikolka tańczy a ona już pupą wywija rękami podskakuje kręci sie wkoło itp :D mówimy na nia mała tancereczka ;d nawet w aucie w foteliku jak muzyka leci to juz pupą skacze i rękami macha :D dokłądnie kazde dziecko sie inaczej rozwiaja byle jest zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak moja czy jest w foteliku czy lezy czy jestem w sklepie jak uslyszy muzyke to odrazu tylek jej chodzi:D mieszkasz sama z mezem?jak sie czujesz bedac teraz w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam z mężem córeczką w mieście w sumie centrum miasta :)wszędzie blisko ... czuję sie wpożądku nic mnie nie boli jedyne co to jestem zmęczona bo w nocy mało śpie przez córe ;/ ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż pracuje i mówi że on musi sie wyspać bo nie moze olewać pracy więc często jest tak że albo mała wojuje u nas w łóżku w nocy czyli kręci sie wierci nie chce spac itp a czasami tak że maż idziew nocy do 2 pokoju i tam sobie smacznie spi a ja się z małą męcze;/ świadomie jestem w ciąży nie używaliśmy antykoncepcji od narodzin Nikoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam mieć jedno po drugim ale nie udało sie organizm chyba sie bronił ;d no ale lepiej teraz niz wcale :D odchować i mieć spokój niepakowac sie po 4 latach w to samo ;d hehe a Nikola kocha dzieci mamy znajomych co mają młodsze dzieciaczki od 4 do 8 miesięcy to zawsze im pokazuje gdzie co nacisnąc by grało przynosi zabawki misie podaje smoczek nie potrafi dobrze go wsadzić bo żle trzyma ale to jej poprawiam i wsadza maluchom do buzi :D przyda jej sie braciszek lub siostrzyczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie, muszę się wam pochwalic, przebiłam mojej małej uszy, wogóle nie płakała, i teraz tez nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mamą 5-cio miesięcznego Danielka i mam 19 lat...nieplanowana choc szczęsliwa ciąża... :) jestem bardzo zadowolona ze tak wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie jak nie płakała ja mojej przebijałam jak miała 8 miesięcy :) ppileczka116 Gratuluje napewno dajesz sobie świetnie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wpożądku nie narzekam ...w nocy mała nie dała spać jak zwykle ;/ rano poszliśmy na spacer .potem obiadek...chwila drzemki dlatego mnie nie było :) tak czuje sie normalnie jedynie co to miałam smak na ogórki mało solne i mąż poszedł do sklepu mi je kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój potworek tak, najpierw ładnie spała jak na nia do 3 i koniec rzucała się na łóżko do 6 później zasnęła i spała do 8.30 nie lubię tak bo cały dzień mam rozwalony przez to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne to jest moj ama tak od miesiaca dzień w dzieć ;/ wstaje o 1-3 i zasypia dopiero koło 6 ;/ a ja póżniej w dzień rady nie daje bo zasypiam;/ A jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chahahahahahahaha
a nauka to co, dobre ale w łózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początki były ciężkie nie powiem, ale przyzwyczaiłam się. jak udaje mi sie zasnąć to zasypiam bardzo głęboko, tzw podwójny sen. nadrabiam, ale to właśnie przyzwyczajenie robi, licze na to ze to w końcu minie i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×