Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masakra jakas

sa tu jakies mlode mamusie?

Polecane posty

Gość pot
słowniki sobie kupce mamuski. niech wam konkubenci zasponsorują za dawanie dupy od młodych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśśśśśśśka
No i właśnie marzenie o ślubie powinno Cię uskrzydlać :D życzę Ci jaknajlepiej. A Twoja córeczka ?? Pewnie przekochana co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała teraz zaliczyć wpadke, bo tak bardzo chcę 2 dziecka 2 ale jakos teraz nam nie podrodze,dwoje dzieci to nasze marzenie, ale strach jest wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatowa_Dama_
My na jednym poprzestaniemy :) Kiedyś marzyła mi się duża rodzina, ale przeszło mi po pierwszym dziecku. No i nie ukrywam, że z jednym jest wygodnie. Tym bardziej takim już odchowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko jest przecudne, wszyscy sie mi dziwia ze np jak sie przewróci i uderzy (oczywiście nie tak mocno ze sobie coś zrobi) to wstanie otrząśnie rżczki i idzie dalej, bo inne dzieci to sie chcą zapłakać, a ja ja tak nauczyłam nie reagowałam jak sie przewróciła, albo jak mnie uderzy i widzi ze mi robi krzywdę to zrobi cacy i da buziaka wie ze tak nie mozna, ehh dzieci to są inteligentne.zawsze misi mnie wycałowac przed spaniem, zawsze powie tata nie ma, i się uśmiechnie, bo wie że przyjedzie, takie nasze rytuały codzienne, (za błędy przepraszam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśśśśśśśka
pot a Ty co ?? wyzywanie i poniżanie sprawia Ci radość ?? To żal mi Cię, bo ja mam o wiele bardziej wartościowe powody do radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jak zaczęliśmy chodzić, to mi mój powiedział ze on by chciał 5dzieci, tak jak jego mama, ale po porodzie, to tylko 2 jak los pozwoli, nie chcę mieć jedynaka, bo po przykładach w naszych rodzinach to bardzo źle wpływa na dziecko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sie biedaczyna powyżywa jak mu to przyjemność sprawia, wiec dawaj lubie innym pomagać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśśśśśśśka
Kwiatowa dama A to czemu nie chcecie miec więcej dzieci ?? Wiesz, jedynaka zawsze jest troche trudniej wychować. Sizilenka to Twoja córka jest taka sana jak mój drógi synek, cały poobijany chodzi a ja czasem nie wiem kiedy sie udeżył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśśśśśśśka
dziewczyny ja już sie zmywam, śpiąca jestem niesamowicie :) licze na was jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny. Co za dni.. Mój przyjechał w środę, i taka byłam stęskniona i zadowolona, że nie chciałam wchodzić tutaj, marnować czasu z nim.. który jest dla mnie taki cenny.. Wczoraj popołudniu znowu pojechał, a ja znowu sama i znowu tęsknię.. Poza tym, czekałam na okres. Boże, tak się bałam. Spóźniał mi się dwa dni. Byłam przerażona. Z technicznego punktu widzenia ciąża niemożliwa, a jednak strach. Narazie nie mogę pozwolić sobie na drugie dziecko.. Sizilenka! Ciesze się strasznie, że narazie wszystko w porządku! Pomarańcze niech spadaja :D A wszystkie nowe młode mamy, dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak moja to istna rozrabiara, kolana obdarte, rączki to samo, wie gdzie ma ziazia ale pcha sie tak kilkakrotnie, kiedyś chciała pszczołę złapać, udało sie jej, no cóż żadło ja wyrywałam, do dnia dzisiejszego ucieka jak widzi bzybzy, ale nie bardzo płakała,bo ja tak nauczyłam, gozej mi teraz idzie z piersia ale i tak jestem do przodu bo ograniczyłam do jedego karmienia nocego.i z odpieluchowaniem bo z tym to już kompletnie nie wiem jak się zabrac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego dlaczego dlaczego
mamuśśśśśśśka Kwiatowa dama A to czemu nie chcecie miec więcej dzieci ?? Bo madrzejsza jest od was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 km od naszego miejsca zamieszkania. Ale jego zmiany w pracy nie pozwalaja nijak na dojazdy do domu, no i kompletnie sie nie oplaca. Jednak kupujemy samochod w najblizszym czasie, i bedzie juz zawsze ze mna zasypial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 1 dziecka i koniec
mój m ąż z zawodu jest dyrektorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 1 dziecka i koniec
z czego wy kurwa żyjecie macie po 2 3 dzieciaków mąż pracuje albo konkubent wy w domu jak wy dajecie kurwa rade? Szyjecie coś? Składacie długopisy? W polu dorabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze juz bedzie inaczej, bo ja już tak nie potrafie. Za kazdym razem jak jedzie to jest jeden wielki ryk z mojej strony. Jakas przewrazliwiona jestem ostatnio strasznie.. Ale naprawde, tak tesknie i tak czesto sie rozstajemy, ze nie wytrzymuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 1 dziecka i koniec
mąż z zawodu jest dyrektorem rzadzi w domu bo w pracy nie może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatowa_Dama_
mamuśśśśśśka -> Nie czuję wewnętrznej potrzeby posiadania drugiego dziecka. Słabo mi się robi na samą myśl, że musiałabym znowu 9 miesięcy chodzić w ciąży. Te wszystkie obowiązki przy niemowlęciu mnie zniechęcają. W ogóle małe dzieci ostatnio strasznie mnie irytują. Poza tym drugie dziecko oznaczałoby minimum 3 lata siedzenia w domu. A ja mam tego już serdecznie dość. Uczę się, pracuję w domu, niedługo zaczynam normalnie - Nie, kolejne dziecko to nie dla mnie. Mąż też nie chce, więc tyle dobrze, że się zgadzamy. Syn już jest samodzielny, ma prawie 5 lat, nie trzeba przy nim skakać i Go niańczyć. Może kiedyś mi się odmieni, nie wykluczam tego. Ale na dzień dzisiejszy jestem zdecydowanie na nie :) Ja też uciekam, bo mąż już na mnie burczy ;) Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy zaradnych mężów, to co mąż zarabia w połowie odkładamy wpłacajac na konto bankowe, reszta to życie i przyjemnosci, na brak pieniedzy nie narzekamy, tylko na brak siebie to neistey tak,. ale wierzę ze to sie zmieni...moze nie długo mam taka nadzieję, nie mieszkamy w mieście ze za każdą szklankę wody musimy pąłcic, wiec chyba dlatego mamy pieniadze, a maż znów tak duzo nie zarabia łacznie mamy 4tys miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, 12dni do przyjazdu mojego męża, ale za to cały tydzień będzie z nami, cieszę się, ale to jeszcze tak dużo czasu, szkoda mi tych dni słonecznych, mieszkam na wsi wiec wszystko jest takie magiczne, zaczynają sie u mnie truskawki, ale mała nie chce ich jeść, szkoda bo to jedyne owoce bez chemii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrajakas
ja bym w zyciu nie pozwolila na takie cos ze ja sama siedze w domu z dzieckiem a maz wyjezdza gdzies do pracy i wraca za 3 tygodnie?boze ja nie wiem jak wy tak umiecie... ja bym nie umiala.dla mnie rodzina to bycie razem zawsze a nie czasem.nie poswiecilabym tego nawet dla pieniedzy.wolalabym zeby znalazl prace tam gdzie mieszkamy.silizenka nie wyobrazam sobie co musisz czuc;/ dla mnie to nie zwiazek jesli jedno jest tam a drugie tu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrajakas
cos mi sie zle zrobilo i napisalam jako pomaranczka heh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
a moze szukasz 12-15latek? zboczona jestes czy cos z głowa masz nie tak???co za dz...a!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeliax
słowniki sobie kupce mamuski. niech wam konkubenci zasponsorują za dawanie d**y od młodych lat wiesz,one sie rozkraczyc potrafia ale nic wiecej ;) takie tepe pipy ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeliax
ale kretynki,jedna sie rucha i pozniej modli zeby ni emiec bekarta,co za syf hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×