Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

tak mi sie wydaje. Objawy dosc poodbne do ciązy :) JA dzis mam chcice na słodkie, ale to moze byc właśnie przed @. Czesto wtedy chce mi sie słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafle krememmmm
sierpniowy aniolek pierwszy cykl staran a paniki wiecej niz wszystkiego:O dziewczyno ogarnij sie jak juz ktos tu pisał juz teraz schizujesz a co dopiero bedzie jak sie nie bedzie udawalo prze rok albo i więcej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sobie nakupilam kremow na cellulit i na rozstepy jak jakas durna :) I w ogole czesto lapie sie na tym, ze chodze z reka na brzuchu, jakbym byla w 9 tym miesiacu :D Lubie o sobie myslec jako o mamie, ktora jeszcze nie ma dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ja pierwszej ciąży przytyłam 13 kg. teraz waże 3 kg mniej niz przed ciążą. A minął niecały rok od porodu. Na ciele nie mam ani jednego rozstępu. Całą ciąze smarowałam się kremem z pateki z firmy Pharmaceris ok. 33zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhrfryki
to nie a glupie komentarze tylko prawda !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc jak wam się dziewczyny uda, to gorąco polecam ten krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, moja mama nie smarowala sie niczym i po 2 ciazach nie ma nawet sladu rozstepow :) Ani na brzuchu ani na biodrach ani na piersiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhrfryki
zal mi cie caly aniolku pisze ze sie stara a teraz skad wiesz hahahahha cos nie ten tego masz z głowka dziewczynko pierwszy cykl staran a paniki wiecej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra jest własnie w ciaży, bedzie miala blizniaki ;D brzuszek juz taki duzy az jej zazdroszcze:) smaruje sie kremami i nie ma rozstepow a jest juz w 5 miesiacu:) a wy jesli podejrzewacie u siebie ciaze to jakie macie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety chyba tego po mojej nie odziedziczylam. Bo mam rozstepy, ale w ogole sie nimi nie przejmuje, bo sa malo widoczne i nieszpecace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, ze tak tez jest czasmi... Ale czy warto ryzykować, że dana osoba też akurat bedzie miala takie szczescie:) JA spotkałąm sie z opiniami, ze niektórym dziewczyną nawet potrafią przez noc pojawic sie roztępy. Wiec nie wiem czy warto ryzykowac, jak cche sie miec dalej ładną skórę po ciązy. Indywidualny wybór każdej ciężarnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z pewnoscia bede kremow uzywala, bo wiem, ze te roztepy sie mimo wszystko u mnie pojawia. A nawet jesli nie, to te kremy fajnie napinaja skore, ladnie pachna i nawilzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anołku waśnie jestem na stronie, robie rozeznanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kattka24
Ja też czekam ale jej nie chcę :) Ma być 6 czerwca? Zrobiłam już jeden test bo jestem z tych niecierpliwych, wyszła jedna kreska a druga taka blada bardzo mało widoczna no i pojawiła się po 10 minutach więc nie jestem pewna co do wiarygodności. Czekam do nast piątku i zrobię kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattka ale minimalnie jednak było ją widać:) Witaj wśród Nas:) A jak teścik robiłaś? Jaka firma? Strumeniowy, płytkowy? Bo ja też z tych niecierpliwych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nam Kattka chyba uciekła... Kurcze mam dziś brzuchol nabrzmiały, mam nadzieje że to nie na @ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×