Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Gość podczytujaca was..
Hm w sumie bete robilam juz z 238329289 razy, ale nie bedac w ciazy, monitorowalam ja po prostu i widocznie babka ktora pisala wynik musiala niechacy spacje walnac, nie ma takiego wyniku jak "1 20 " jets albo "120" i ja ci juz gratuluje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalaa
no prawda zle spojrzalam GRATULUJE wczesna ciaza to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca was..
no wlasnie, czy 120 czy 20 to ciaza jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca was..
a jestes przed terminem @? czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalaa
test ciazowy robic najlepiej rano nie wieczorem czekaj spokojnie do 2 zycze 2 kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honnia
A u mnie sprawa ma się tak , że do tej pory okres miałam co 25-27 dni, ostatni miałam 1.05 i dziś mija 30 dzień cyklu a ja nadal nie mam nawet mnie brzuch nie boli.. Hm, myślicie ze mogę być w ciąży? :) Bardzo bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fullaaaaaaaaaaaaaaa
Honnia tu nie ma co myslec tylko zrobic test bo nikt ci tego nie powe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca was..
Honnia sama dobrze wiesz ze skoro spoznia ci sie okres to jest to mozliwe, kup test i go zrob, skoro ci sie spoznia to pora dnia ma mniejsze znaczenie, cos powinno wyjsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rybeczki:) Ale sie rozpisałyscie. Ja zagladam zwykle wieczorami, wiec mialam czytania ze hoho :) Oczywiscie witam nowe dziewczeta na forum:) Jestem juz z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honnia
Nie ja wszystko dziewczyny rozumiem , ale zastanawiam się czy ja źle liczę ??? ten cykl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mamy ierwszą bohaterkę tego forum.!!!!!! Gratulacje Amelia!!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honia, 3 dni spoznienia to juz cos. Rób tescik:) Moze bedziesz druga na podium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Wy dziewczte takie mało rozmowne, eeeee? :) Wiem, wiem pewnie macie dosc po dzisiejszym upale. Bo mnie to słońce dzis zmasakrowało:) Ja dzis zeszłam z wózkiem tyle kilometrów, ze lepiej nie mowic. JAk weszłam do domu z małym, to muslałam ze padne. Nawet tera z leze ic zuje jak mnie stopy napieprz.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja chodze po necie i szukam czulosci testow jak to jest niby czulosc mniejsza niz 500 IU/L wykrywalnosc od 10-tego dnia po zaplodnieniu 500-800 IU/L od drugiego tygodnia 1000 IU/L od 3-go tygodnia Ameliana miala 20 i test z moczu wczoraj negatyw a beta pozytyw pokrecone to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi testami to jest masakra, dlatego nie mozna dokonca im wierzyc. JA z moim synkiem byłam w ciazy i zrobiłam test w dniu @ to była jedna krecha jak nic. Dopiero pozniej pojawiła sie druga. Ja jak nie dostane @, to kupuje bobo niebieski, albo Acon, tez niby dobry. Dziewczny zahcwalały na jakims forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja dzisiaj rano orzed praca dostalam okres i zwijam sie z bolu i leci ze mnie jak z kranu nie wiem jak wytrzymam jutro w pracy i czeka mnie nastepny cykl staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca was..
ja jak robilam testy to kazdy mial czulosc od 25 wzwyz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Marta, szkoda ze sie nie udało. Trzymam kciuki za kolejny cykl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki. Dobrze zrozumialam, ze ACON jest najbardziej czuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Amelio - nie patrz na to co piszą w necie bo każde laboratorium ma swoje normy i Ty też musisz je mieć wypisane na tym wyniku co dostałaś . Jeśli masz dwadzieścia to raczej nie jesteś w ciąży ja w tamtym miesiącu miałam 50 i nie byłam. Jeszcze raz zobacz bo każde laboratorium ma swoje normy i w jednym 20 może oznaczać 3 tygodniową ciążę a w drugim może ten wynik oznaczać brak ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyLu nawet ja ma i 120 to według norm w moim laboratorium to jest w trzecim tygodniu ciąży ale musi zobaczyc jakie są normy w jej laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×