Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Gość podczytująca was
Zaglądam tu od czasu do czasu Jeszcze się nie staram ale może w najbliższej przyszłości kto wie :) Zastanawiam sie kim jest ta katka? Prześledziłam wszystkie strony? Kobieto z pomarańczowym podpisem Kattka Czy Ty jesteś bezpłodna czy masz żołte papiery. Nie wierze ze juz taka wiocha tu jest. Miałam sie tu zapisac niebawem ale podziękuje r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):)
do ally 84 kiedy zrobilam test owulacyjny i pokazala sie buzka a byla to pora wieczorna to tego samego dnia wczesniej rano uprawialam seks, po pojawieniu sie buzki do stosunku doszlo takze nastepnego dnia, no ale jak wiesz nici wyszly z dzidziusia co prawda testy te nie swaidcza o owulacji a jedynie o zawartosci hormonu ktorego stezenie zwieksza sie na ok 24 godz przed owulacja, nie ma jednak stu procentowej gwarancji ze do owulacji dojdzie, pozdrawiam wszystkie staraczki , dawajcie znac jak wam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocococoloko
Witam :) z coraz większym przerażeniem obserwuję co się dzieje tzn o ile wcześniej było pewne, że okres się nie pojawi (bo za wcześnie) to o ile teraz jest już na niego pora i właśnie wchodzę w tą magiczną barierę i z łaski swojej mógłby nie przyjść. Zaczyna chyba pobolewać mnie brzuch, w nocy (ale nie wiem czy mi się po prostu już nie śniło :P) i teraz delikatnie też. I nie mam komu o tym powiedzieć :( Że mam nadzieje, że nie przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jutro testuje i czym blizej tym wiekszy stresik tez mnie pobolewa brzusio ale to raczej z nerwow dzisiaj tez mi sie obnizyla troszke temperatura wiec niewiem czasem czy nie przyjdzie @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek znowu kobitki:) Mnie brzusio tak boli ze nie chce mi sie nic dzisiaj, wogole to plakac mi sie chce, niewiem czemu mam dola:(pewnie znowu cholerne pms:( a jutro mnie pewnie wyleje echhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja kochałam sie z chłopakiem w 11 dc, wiem ze zaczely mi sie dni plodne bo widze po sluzie ... czuje sie"mokra" sluz jest jak bialko kurze i sie rozciaga .... dokladnie tak jak jest opisywany, kochalismy sie bez zabespieczenia, i sporo mu wlecialo we mnie ... a reszta na zewnatrz .. nie zdazyl ... ja pigulek nie chce brac prezerwatyw nie lubimy ... wiec kochamy sie tylko tak i co ma byc to bedzie ... tak sobie rozmawialismy jestesmy juz 2 lata ... mam nawet cicha nadzieje ze moze sie uda ? co wy na to ... najlepiej byloby sie kochac jeszcze jutro ... i na maxa .... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chyba dzisiaj sa bardzo zajete:)taka cisza tu;) Quore88 nie zwracaj uwagi to prowo!!zawsze jest jakas szansa zwiekszysz szanse kochajac sie co 2 dzien najlepiej we wszystkie "mokre dni",moja siostra naprzyklad zmieniala tabl anty bo tyla po nich i to byla roznica jakiegos tyg pomiedzy jednymi a drugimi tabletkami po tym cyklu nie dostala okresu zrobila test i okazalo sie ze jest w ciazy takze nigdy niewiadomo kiedy zaskoczymy:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie zwykla prowokacja .... wow no to naprawde zaskoczenie ;p ale ja juz czasem mysle ze jestes nieplodna ... wiem wiem to sa takie glupie mysli ... w sumie nie staramy sie tak na 100% o dzidziusia wiec pewnie to dlatego oby .... mamy chyba takie szczescie ze nie trafiamy .... chociaz tak jak pisaLAM wczesniej ja juz chetnie zostalabym mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochajcie się ile razy chcecie a może sie trafi i zajdziesz w ciązę. Przecież to sama przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowa para stara sie o dziecko srednio poltora roku..wiec nie ma sie czego obawiac:)tak naprawde zaplodnienie i dalszy rozwoj ciazy to skomplikowany proces na ktory wplywa wiele czynnikow jesli nie ma synchronizacji czasem sie nie udaje wiec nie pozostalo nic jak dalej probowac i traktowac to jak przyjemnosc a nie jak mechaniczna czynnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się aniołku z Tobą w stu procentach :) Więc jutro testujesz tak? Życzę żeby @ się nie pojawiła. Ja czekam na @ bez testowania. A ty masz ten test acon ultraczuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenka - dziekuje za odpowiedz, do mnie buzka usmiechnela sie dzis rano, wiec wieczorem zadzialam, moze jeszcze jutro na poprawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)) Wczoraj sie nie odzywalam bo caly dzien biegalam za moim malym czortem. Teraz moj czorcik poszedl spac wiec mam chwile spokoju. Mimo iz miesiaczka miala mi sie pojawic 10 czerwca to juzod dzisiaj czuje typowy bol w podbrzuszu tak wiec mysle ze albo dzis albo jutro odwiedzi mnie czerwona ciotka. Szczerze mowiac to jednoczesnie ciesze sie i jestem rozczarowana. Ale obiektywnie patrzac sie to chyba jednak dobrze. Chociaz tak mysle, ze moze w nastepnym cyklu znow bedziemy z mezem przytulac sie na ryzyk fizyk i kto wie? Niby zgodnie twierdzimy, ze na drugie dziecko jest jeszcze za wczesnie to jednak nie bardzo mamy ochote na antykoncepcje:)) wiec kto wie? A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margineskaaaaaaa
thaisse80 a nie pomyslalas nad tym ze skoro o pierwsze dziecko staraals sie 4 lata to z drugiem moze ci isc tez trudno? albo wystapi nie plodnosc wtórna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nowego. Ja sobie spokojnie czekam na @ chociaż ani brzuch ani piersi nie bolą. Może się spóźnić bo tydzień temu skończyłam brać antybiotyk w zastrzykach. Właśnie nastała tu jakaś cisz nikt nic nie piszę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kattko dziekuje:)tak jutro testuje a dzis mam takiego dolka jak przed okresem:(piersi mnie bola brzuszek bolal mnie rano a co do temp to skoczyla dzis do37,4 jest to pierwsza tak wysoka temperatura w moim cyklu..ale zobaczymy juz sie zmeczylam nakrecaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie zastanawiam nad tym jak to jest Czy u każdej kobiety jest tak samo czy jest to sprawa indywidualna. Chodzi mi o to czy stężenie hcg w danym tygodniu ciązy jest takie same u wszystkich kobiet. Jak naczytałam się tych wypowiedzi to jedne pisały że testy pokazały im już dwie kreski np 3 dni przed @ inne natomiast pisały że np tydzień po braku @ zrobiły test i wyszły dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kattko u kazdej kobiety w roznych okresach ciazy te wyniki sie wachaja mojej kolezance test nie wychodzil do drugiego miesiaca lekarz powiedzial ze to zalezy od organizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margineskaaaaaaa - pomyslalam, stad tez za drugie dziecko zabieram sie juz teraz a nie np za rok. Zdaje sobie sprawe, ze byc moze szybko nie zaciaze ale coz co bedzie to bedzie. Ciesze sie i tak, ze mimo wszystko mam juz jedno dziecko i wiem jak to jest byc mama. Fajnie by bylo gdyby moja coreczka miala rodzenstwo ale to juz zalezy nie tylko od moich staran ale i od losu. Mimo wszystko jestem dobrej mysli. W koncu mam jeszcze troche czasu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie testowanie trwa. @ nadal nie ma, to już 3 dni po terminie. No nie wiem, co myśleć. Szukam informacji od dziewczyn jak wychodzą te testy ciążowe, faktycznie jedne piszą ze już 3 dni przed spodziewana miesiączka miały wynik pozytywny, inne ze musiały poczekać jeszcze tydzień. U mnie wczoraj wyszedł negatywny, wiec chyba jeszcze poczekam parę dni, jak się @ nie zjawi to znów będę robić test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem lawendowe pole to te testy to strata pieniążków jest a niepewność jak była tak jest. Wydaję mi się że Bhcg jest 100% lepsza i wiarygodniejsza, a jej koszt nie jest duży ( sumując wszystkie razem wzięte zakupione testy ciążowe) Nie chcę się wymądrzać bo nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale przejrzałam już tyle wątków na forum i wszystkie kobiety są zgodne co do badania z krwi. Na wynik podobno czekasz jeden dzień albo i nawet w ten sam dzień i wszystko się wyjaśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mecze sie z bolem podbrzusza:((( Boli mnie tak jakby mialo zaraz ze mnie chlupnac ale okresu nie ma. Wzielam magnez bo pisalo, ze sa tez na skurcze i troche lepiej ale ciagle mam takie uczucie jak na okres. Ciekawa jestem jak to bedzie. Planowo okresu mam dostac 10 czerwca, moze go dostane wczesniej a moze do 10 tak mnie bedzie nosic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londonianka
czy jesli po normalnym okresie z zeszlego miesica mialam po tygodniu krwawienie z odtsaiwenia ( odstwilam tabletki po 4 dniach) to nastepny okres powinnam dostac liczac od ostatniej malpy czy od tego krwawienia? Liczac od ostatniej @ okres mi sie spoznia ale moze powinnam liczyc od tego krwawienia , kto z was wie? bo nie wiem moze ejstem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattka24 ale tez nie widzę sensu za każdym razem jak podejrzewam ciąże lecieć i się kłuć i robić zamieszanie w przychodniu, w końcu mnie za wariatkę wezmą. W ogóle to mam mdłości od kilku dni i nie mam apetytu, ale moze to od tego slonca... A na bete to trzeba miec jakies skierowanie ? Gdzie to sie robi? Nie robilam nigdy to nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×