Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berecik-z-antenka

40.ste urodziny faceta - jak prześcignąć byłą żonę?

Polecane posty

Poznałam niedawno super faceta. Spędzamy niemal każdą chwilę wspólnie i dotychczas nie było ani jednego zgrzytu. Jedyną przeszkodą do mojego szczęścia jest jego była żona. Ogólnie to bardzo fajna i miła babka (tak, tak, wiem ,że zaraz pewnie posypią się gromy, że żadna była nie jest fajna :D). Tyle tylko ,że boję się, iż zawsze jestem w tyle, zawsze za nią... Cóż, kobieta postawiła bardzo wysoko poprzeczkę. Ma rozliczne zainteresowania, hobby i świetny gust. Mój partner często wspomina, gdzie to oni nie byli (oczywiscie ona była źródłem pomysłów), czego to oni nie robili (też ona wymyślała).... itp. itd. Wierzcie mi, że trudno ją prześcignąć:/ I teraz do rzeczy, wkrótce będą 40. urodziny K. I oczywiście już nie śpię po nocach, bo ciągle kombinuję, co by tu kupić. Nie chodzi nawet o kasę, tylko o POMYSŁ! Czy jazda rajdowym ścigaczem SUBARU jest oki? (Była żona raczej na to jeszcze nie wpadła:D) http://prezentokracja.pl/Ekstremalna_jazda_Subaru_na_odcinku_specjalnym/produkt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro była żona taka super
to dlaczego się rozwiedli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oryginalny prezent. jesli w tym kierunku ida jego zainteresowania to czemu nie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby facet był taki super
to żona nie musiałaby go zdradzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdbfvg
pojedz po calosci zapros do siebie, przypnij sie kajdankamido sciany i powiedz ruchaj mnie jak chcesz i w co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugerujesz, że wkrótce jego wady wyjdą na jaw? dzięki za pocieszenie:/ myślę, że w każdym związku ludzie czasem się wypalają. jedni starają się i walczą, inni odpuszczają, szukając szczęścia gdzie indziej. nie wiem ,z czego to wynika, ale naprawdę uważam, że musieli być świetnie zgraną parą. nie wnikam, co konkretnie zaczęło się psuć, dlaczego i kiedy. zamiast analizować rozpad ich związku wolę zająć się budową własnego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunka na 5 frontow
skad ten pomysl ze posypia sie gromy na te byla to raczej na ciebbie powinny sie gromy posypac dodam ze nie jestem ta byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasssssddddaaa
zawsze staram się doszukać pozytywnych cech w innych. bez względu na to czy to byłe czy obecne żony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandolinkaaa
a dlaczego na autorke miałby spaść gromy? sprawia wrażenie pozytywnej osoby, która nie pluje żółcią i nie zieje ogniem w kierunku innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajjjjjj
nie nie zieje ogniem tylko nie wiem w jakim celu w pierwszym pisaniu napisala cytuje że zaraz pewnie posypią się gromy, że żadna była nie jest fajna ). to bylo dos glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazararara
no sorry, ja to akurat rozumiem:) zwykle faceci przedstawiają się w roli biedaczków, którzy zostali skrzywdzeni prze swoje byłe. ja sama znam kilka byłych żon, z których tylko mniej niz połowa jest oki, a cała reszta to mendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob z kartonu atrapę tortu i wpakuj sie ladnie w niego,czekaj az przyjdzie i otworzy;) Fajnie by bylo gdybys wyskoczyla z niego z prawdziwym tortem:) (Oczywiscie sexy bielizna na sobie) Mozesz tez przygotowac farby do body painting'u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filanfilan
miałam kiedyś podobne strapienie tyle żę z fcetem. on miał nieposkromioną fantazję. zaskakiwał na kazdym kroku, robił takie niespodzianki, na które nikt ze znajmych by nawet nie wpadł. powiem wam, że zwiążek z takim cłowiekiem to istna męczarnia dla człowieka zwyczajnego :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek88
facet który ma nieposkromioną fantazję był dla Ciebie problemem? uuu ,to współczuję mu... Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buniaaaa8789
dobre! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriell %marcko
nieposkromiona fantazja jest dobra w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mongolska.damunia
a nie mozecie po prostu spędzić tego dnia zwyczajnie? bez tego całego ciśnienia , że TRZEBA coś wymyślić? ja wiem, że każdy chciałby mieć niepowtarzalne i wyjatkowe pomysły... ale tak się po prostu nie da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co z nia rywalizujesz to psuje Ci psychike i moze zepsuc Wam zwiazek. badz soba i nie spinaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie zrozumiałaś.
mam wrażenie, że autorce nie chodzi o jakąś chorą rywalizację, lecz o to, by być atrakcyjną i intrygującą osobą dla swojego faceta. ja takze wolałabym aby otoczenie postrzegało mnie jako dziewczynę ciekawą, dobrze ubraną i bystrą, dlatego starannie się ubieram, ważę słowa, jestem uczynna i tolerancyjna. bez urazy, ale wszyscy czasami trochę gramy :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jeden pomysł?
a ty jakie masz jeszcze pomyły na prezent??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie klam autorko
widze z rywalizujsz chcesz byc oryinalna ale brakuj ci koncpcji jednak byla jest inteligentniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jydsw
po co ci ta rywalizacja? jakos nie widze tego szczescia u was tylko niepewnosc i strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
to chyba dobrze, że rywalizuje! lepiej, gdyby siadła na d..ie i czekała, aż facet ją oleje? przynajmniej widać w niej jakąś wolę walki i chęć do działania. mnie się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabym nie chciała...
mieć takiego faceta; wynika z opowieści autorki, że chwalił sie tylko pomysłami swojej byłej, a gdzie jego inwencja? ja będąc na miejscu autorki przygotowałabym na jego urodziny uroczystą kolację , tort, seksi bielizna i niezapomniany seks na deser; bądź sobą a nie wzoruj się na byłej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomekp
a gdzie jest napisane, że ten pan tylko przechwala się pomysłowością swojej ex?? Ja to odczytałam inaczej, że to raczej ona wsłuchuje się w jego wspomnienia dotyczące tego, co kiedyś robili lub gdzie razem byli za sprawą inwencji ex. osobiście podziwiam autorkę, że wykazuje chęć rywalizacji i podejmuje walkę o uczucia swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkuresta
ogólnie kijowa sytuacja - walczyć o uczucia do faceta z ideałem z przeszłosci... ciekawa jestem, jak długo dasz radę pociągnąć ten związek? dziewczyo, moze warto rozejrzeć się za czym innym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfdffgfgghgh
patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×