Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Gość daguska007
Katjusza dzięki bardzo za pomoc:) śliczny brzuszek aż prosi się o pogłaskanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katjusza81 mniam smacznego :D i miłego seansu:) już nie jest taki mały ten brzuszek:P to było 4 tygodnie temu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katjusza81 mniam smacznego;D i miłego seansu ;) już nie jest taki mały ten brzuchol to było 4tygodnie temu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa1989
m.flora ja też mam złe wyniki morfologi i znów zaczęłam brać żelazo tylko , że ja biorę Biofor dwa razy dziennie . Na początku też go nie brałam pomimo , że moje wyniki były nie najlepsze. Dwa dni temu zrobiłam badania krwi i wyniki znacznie się pogorszyły :( Teraz żałuję , że go nie brałam. Mam nadzieję, że uda mi się chociaż trochę wyrównać wyniki. Jeśli mogłabym to też proszę o hasło .:) kasia89-17-89@o2.pl z góry dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa1989 - Biofer bierzesz :) Ja też go biorę od połowy ciąży, tylko na miesiąc mi zmienił ale znów wróciliśmy bo Bioferu. Też biorę 2 razy po dwie tabletki. Mi wyniki od kiedy mam podwójną dawkę się poprawiają, wcześniej też spadało. A wzrastają następująco: 10.10--> 10.20-->10.40 :D Bierz leki i nie kręć! :D Mnie dziś badał lekarz mój na wizycie potem autobus prawie mi uciekł sprzed nosa więc go dogoniłam i w domu zastałam czerwoną plamę na majtkach :/ Powoli się wszystko uspokoiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja też mogłabym prosić o hasło? czkj.barbara@gmail.com ja w sumie też nie mam zdjęcia z brzuszkiem :/ mojego to kompletnie nie interesuje :( tak jakby wcale tej ciąży nie było, ale podobnie było poprzednio, więc nie spodziewam się rewelacji i nagłego wybuchu uczucia. Łóżeczko jak na święta przywiózł tak do tej pory stoi nie odnowione :( chyba znów sama będę musiała się za to zabrać. Już mnie to zaczyna wk...ać, więcej moja córcia zwraca się do brzuszka niż on :) ja byłam badana przez gina tylko raz, jak zgłosiłam, że coś mi cieknie :) poza tym tylko podstawowe badania przesiewowe. Nawet ostatniego USG nie było :( u mnie ze skurczami na razie csza, od czasu do czasu raczej bezbolesne napięcia :) zaczynam pić herbatkę z liści malin i wiesiołka :) u nas w domu choróbsko zapanowało :( łapie mnie jakieś przeziębienie :( oby domowe sposoby pomogły, bo chyba wykaszlę tego malucha :P Pozdrawiam was gorąco :) spokojnych i przespanych nocy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja poproszę o namiary na e-mail: josta81@wp.pl Te sesje, które pokazałyście na publicznym są rewelacyjne!!! A Wy dziewczyny jakie młodziutkie ... ehhhh, mi w tym roku stuknie 31 lat i przypominam sobie, jak jako nastolatka miałam w planie do 25 roku życia urodzić już 2 dzieci:p No ale plan sobie, a życie sobie, w sumie to moja 4 ciąża, a dziecinka będzie druga, bo po drodze 2 poronienia były, a latka lecą. Ja w sumie już tydzień temu odstawiłam leki, zostawiłam tylko witaminy, i przyznam, że lepiej sie czuję, niż jak brałam te leki. Od tygodnia mam tylko lekkie skurcze, ale brzuch jakoś mniej ciąży niż wcześniej, tzn. owszem wielki jest i czuję się jak dźwig, ale wcześniej jak twardniał to aż mnie to bolało, a teraz już tak nie jest. No i na plusie mam 15 kg i 190 cm w brzuszku:p W I ciąży przytyłam 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być 109 cm w brzuchu - ludzie jakbym miała 190 to bym się tym nie chwaliła:p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok hasło już mam tylko już się pogubiłam na jakiej stronie te zdjęcia można oglądać? dajcie linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dolores wejdź na interie i zaloguj się na poczcie. Dziewczyny jak Was boli nerka to idźcie do lekarza. Mi się wczoraj po 15 pogorszyło i jak mąż przyjechał po 17 to poszliśmy na ip. Bakterii w moczu nie mam ale mam zastój moczu przez co jest ból i moje dziecko miało bardzo podwyższony puls bo w granicach 180 po 4 godzinach tam siedzenia i zastrzyku przeciwbólowym dziecko troche się uspokoiło, ale chcieli mnie zostawić na obserwacji, bo mnie nadal ta nerka bolała i wrazie co mam się do nich zgłosić. Fajne macie brzuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.................aktualizacja z dnia 17.01.2012.............. NICK............TERMIN PORODU........DNI DO PORODU?? nina_86...............26.01.2012..............8 caroosia.............29.01.2012...............11 Niecierpliwa1989....01.02.2012..............14 masajka1983.......02.02.2012................15 ksenia26............03.02.2012................16 Marcia21............04.02.2012................17 syll19................04.02.2012................17 beattriks...........04.02.2011................17 daguska007........04.02.2012................17 Bubik................04.02.2012................17 barbara_varvara..05.02.2012...............18 mała_agatka......06.02.2012.................19 Birka87................06.02.2012..............19 katjusza81........07.02.2012.................20 Endlessly............08.02.2012................21 Pietrunia22.........08.02.2012................21 Kimizi..................09.02.2012..............22 margerita3310......10.02.2012...............23 jagnajagna..........10.02.2012..............23 m.flora................10.02.2012..............23 bibisi..................12.02.2012..............25 esga89...............12.02.2012..............25 kwiatuszek@.......13.02.2012..... ........26 Małpiatkaaaaa......13.02.2012............26 dziewczatko........13.02.2012.............26 werka_bmw.........13.02.2012.............26 kropka693..........14.02.2012..............27 mamakaterina.....14.02.2012..............27 rajlax...............14.02.2012...............27 oluskaaa1..........14.02.2012...............27 Lena0...............15.02.2012...............28 Wiola100...........16.02.2012...............29 szczesliwa86......17.02.2012...............30 Wanda87............17.02.2012..............30 motylek89..........17.02.2012...............30 Edyyta ..............18.02.2012..............31 kassiiulla............19.02.2012...............32 cayn ................20.02.2012...............33 mamadzieci.........21.02.2012..............34 jusial.................21.02.2012..............34 julias..................21.02.2012.............34 Załamana 1..........22.02.2012.............35 mbborowka ..........22.02.2012............35 Izabell1982............22.02.2012...........35 Moja żona Kasia......24,02,2012........... 37 fika81..................26.02.2012...........39 dolores181 ...........26.02.2012............39 andzia1910............27.02.2012...........40 Twoja_królewna......28.02.2012...........41 lady_margarett.......28.02.2012...........41 ..............Mamusie już rozpakowane................. NICK......................TPzOM...........imię.........d ata porodu(CC/SN)....waga/cm 1. niespo_dzianka.....02.02.2012......córka............??? 2. tika27................27.01.2012......Piotruś........12.01. 12.....????< br /> 3. monia_aa............28-01-2012.......Tymek........12-01-201 2(SN).....3700g/56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytnko czy ktoras z was wie jak sie zalatwia urlop macierzynski? ja tez poprosze o haslo kasiajaniga@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, coś dziś cicho od rana na forum. Czyżbym nie tylko ja miała kiepską noc? Zgaga obudziła mnie w środku nocy taka że myślałam że wypali mnie od środka. Jak już się jej pozbyłam i udało się znów przysnąć na trochę to mdłości, których już nie było od tygodni dały o sobie znać na maxa :( Dzisiaj czeka mnie dzień załatwiania spraw a jakoś tak nie wyraźnie się czuję, ale cóż powolutku może jakoś damy radę. Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) widziałam kolejne zdjęcia :) super brzuszki :) ja na szczęście problemów z nerkami nie mam. nic nie boli, przynajmniej z tym spokój :P wczoraj byłam u ginekolog. ale tylko ktg zrobili, bo lekarka musiała wyjść! więc przejechałam się i naczekałam ponad godzinę w kolejce tylko na ktg, które równie dobrze mogłam zrobić w szpitalu w miasteczku :( troszkę zła byłam . ale mam skierowanie do szpitala i wyniki badań, więc chociaż coś. no i na ktg porządne skurcze wychodzą! facet od którego wynajmujemy mieszkanie chce je sprzedać. dowiedzieliśmy się w niedzielę. dziś właśnie był on i kobita z banku żeby obfotografować je, spisać stan itp. więc czeka nas szukanie mieszkania. ale to nic, mamy 2 mies okres wypowiedzenia, a zanim kogoś znajdzie kto je kupi to troszkę czasu minie. a gdzieś tak w kwietniu możemy się już przeprowadzać. najgorszy czas (czytaj czas poporodowy i maleństwo) będzie za nami :) z większym maluszkiem będzie łatwiej niż z noworodkiem, przynajmniej ja będę w normalnym stanie, a nie obolała po porodzie :P no i może tym razem uda sie coś bliżej centrum wynająć bo tu to nawet wyjśc do sklepu sie nie da, bo to większa wyprawa już i potwornie męcząca, zwłaszcza powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara_varvara
hej dziewczyny :) no u mnie taka sobie byla noc.... meczyla mnie wieczorem zgaga ale to przez to ze na noc ciasta sie najdłam bo tescio mial urodziny i jadłam karniaki podwojne bo wnuk tez musiala cos zjesc:D no mnie narazie nerka nie boli o dziwo ale jak jutro bede u lekarki to jej zglosze bo lepiej panikowac niz pozniej zalowac ze czegos sie nie powiedzialo :) dzis wstalam o 7 zjadlam sniadanie i znow drzemke zapuscilam do 10:30 i przyznam ze jakos nie wyspana jestem. Pije dzis pierwsza kawe od 4 dni i zastanawiam sie czy przypadkiem zaraz nie bedzie do kitu.... nie moglam wczesniej jakos wypic przez tą jelitówke:/ jeszcze wczoraj czulam jakies rewolucje w żołądku i na wszelki wypdek wzielam na noc smectę. No i mały odrazu czkawki dostał po kawie:P Wczoraj wieczorem tak rozrabiał ze w pewnym momencie mysłam ze przez pepek mi wyjdzie :) nogi prostowal,ręce wpychał gdzie sie dalo raz leżał na lewym boku raz na prawym i tak z godzine sie wiercił zapewne cukier tak go pobudził :) szczesliwa! ale tobie chodzi o zus zalatwiony przez pracodawce czy sama musisz załatwiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia porobione ale nie mam kabelka do aparaciku więc jutro coś wrzucę:) Noc przespana , nie pamiętam kiedy ostatnio się tak wyspałam:)) Ogólnie dzisiaj mam dobry humorek i mam nadzieję,że nic i nikt mi go nie zepsuje;D Pozdrawiam Piękne Brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa a ja właśnie jem sniadanie bo 20min temu wstałam:) Film wczoraj super - polecam:) kimizi - tak, wszystkie młode a Ty tylko stara:) nie zapominaj że jesteśmy równolatkami... życie dopiero przed nami....wino mężczyźni, śpiew....a co!!!! I ciesz się że już masz dwoje dzieci za sobą. Ja jak pomyślę że chciałabym jeszcze jedno ale tak za ok.5 lat bede miec już już 35, dziecko 15lat a ja...50!!!! "oooo babcia na wywiadówkę przyszła..." mała agatka - a to czekają was niespodzianki... przeprowadzki...szkoda... bo wiem jak to jest nie mieć stałego kąta... ani nic zrobić w domu, ani nic kupić.... a planujecie w Niemczech zostać na stałe? andzia - co do tego brzuszka masz rację... 4 tyg to "kupa" czasu... widzę jak mój się zmienił, niby obwód ten sam, ale tak jakby rozlał się na boki a wcześniej był jak piłeczka:) no ale to mały się teraz rozpycha w lewo i prawo więc tak musi być! jak patrze na nasza tabelke.... i te dni umykające.... ach....mamuski już niedługo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara_varvara
a ja przed chwilą mialam dziwne bole az mi gorąco sie zrobilo z wrazenia:D maly zaczal sie wiercic tak jak by w dol schodzil przy tym rozciaganie sie tak jak by kanalu i bol a krzyz to myslałam ze zaraz mi sie wygnie w drugą strone nawet lezenie na lewym boku nie pomoglo i to trwalo z 5 min.... z paniki az do męża napisalam :) mialyscie cos podobnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) Dziękuję za hasło, dostałam je aż 3 razy :D Zaraz zajrzę na pocztę. Porobię sobie dzisiaj fotki i tez coś wrzucę, może nawet jakieś zdjęcie z 3D. Jutro idę prywatnie na wizytę i zastanawiam się czy jest jeszcze możliwe żeby w 35 tc powtórzyć usg 3D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja_królewna ja miałam usg 3d właśnie w 35 tyg ciązy i nic nie było widać:( lepiej nawet małego oglądało się na normalnym usg. Mi gin po znajomości zrobił za free wiec nic nie straciłam, ale jakbyś miała za to dodatkowo płacić to zastanów się czy warto? Chyba że to tylko u mnie nie było nic widać? Może dziewczyny coś mają do dodania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam usg w 26 tyg i było super poszłam w 34 i nie było nic widać więc odradzam teraz też robiłam usg w 25 tyg i zastanawiałąm sie czy isć teraz w 35 ale zrezygnowałam bo bez sensu wydawać kase a i tak nic widać nie będzie jak przy pierwszej ciąży. lepiej zrobić normalne usg ale nie 3d czy 4d .. no ale zrobisz jak będziesz uważała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłałam na pocztę zdjęcia mojego synka. Były robione w 25 tyg. :) Katjusza81 Jutro wybieram się na prywatną wizytę żeby skontrolować czy wszystko jest wporządku. Za wizytę z usg 2d płacę 150 zł, a taki sam koszt jest usg 3d dlatego pomyślałam, że jak już płacę te 150 zł to mógłby mi lekarz nagrać na płytkę Małego w 3d. Zapytam się go jutro podczas wizyty, może w naszym przypadku będzie cokolwiek widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieram się do nauki bo niedługo zaczyna się sesja :) Miłego dnia :) Aaaa... zapomniałabym- przeglądałam na poczcie zdjęcia, brzuszki macie przecudowne :) Jak tylko zrobię jakieś zdjęcie to podzielę się z Wami też moim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle 3D ani 4D nie miałam. jak byłam w 22 tygodniu to mały był całkiem wygięty w inną stronę i tylko tyłek i plecy dało radę zobaczyć. miałam jakiś skurcz macicy i lekarz powiedział że maluch musiał się tak ułożyć bo inaczej było mu niewygodnie. pomimo czekania nic się nie zmieniało więc zrobił tylko zwykłe usg. w 33 tygodniu jak byłam na wizycie to mały też leżał tak że buźkę zakrywał i też nie zrobiliśmy. w 35 tygodniu to samo, buzia cała zakryta. no i to koniec usg. i nie mam zadnego trójwymiarowego :( a chciałam bardzo! ale to nic za chwilę zobaczę moje maleństwo na żywo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie jakis czas i czytam ze macie jakąś stronke z brzuszkami itp. ja też bym chciała mieć dostęp i coś tam wkleić ;d można prosić link i hasło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu podaje moją poczte bo tamta jest nie aktualna nie umie wgl sie zalogować annanicoletta@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×