Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

wiola! u mnie blazej tez je paróweczki ale kupuje te z "szynki" w "naturalnym" flaku. Płace za kg 22 zl ale jak kupuje sie ze 3,4 sztuki to wtedy cena jest o wiele mniejsza. Mięso mielone tez kupuje ale zawsze prosze u siebie w sklepie o zmielenie przy mnie :) wiesz nie da sie syfu omijać ale mozna cos kombinować :) ja lubie ogladac Kasię Bosacką - "wiem co jem" i tez rzeczy co ona mowi bardzo czesto sie przydaja :) kiedys nawet mówila aby nie kupować tych produktów co sa bardzo dlugo na rynku poniewaz mają juz kupe klientów i tak nie dbają o jakość jak na samym początku itp nawet jak nie masz czasu ogladać jej w dzien to w necie mozesz znaleźć odcinki na wieczór do snu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu- ja też lubie oglądać Bosadzką, teraz podobno ma jakiś program o dzieciach i matkach nowy nagrywać bo jest w ciąży... A parówki to my z mężem jjemy takie zwykłe nie z szynki :) A Lucynie też z szynki kupiłam ale nie bardzo chce jeść i zamroziłam je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dokladnie jak Wiola i Pietrunia jemy chociaz w zeszlym roku kupilismy dzialeczke to teraz bedziemy jesc nasze owoce i warzywa. Malego oszczedzam zeby nie jadl nie zdrowo, a nikolka to i tak w przedszkolu je wszystko i niewiem jakiego to pochodzenia, ja kupuje malemu parowki z cieleciny sa drogie bo chyba 30zl za kg ale kupuje po 3 wiec tanio wychodzi a maly bardzo je lubi. x przepraszam z gory za bledy ale znowu pisze na tablecie. milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - my ci wybaczymy....ale pomarańczka chyba tego i tak nie przełknie :D l dziś Wojtuś zrobił aż 7 kup! wczoraj kupiłam śliwki suszone i tak się zajadał że aż mu się uszy trzęsły, a dziś jest tego efekt :) l dobrej nocki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie! Ja tylko na chwilkę, bo na 7 do pracy zmykam. Popołudniu może coś więcej napiszę. Dziś wieczorem wybieram się z mężem do teatru na kabaret Hrabi :) I Sto lat dla Wszystkich solenizantów :) I Dziewczyny olać pomarańczowe wpisy! I Jagna - Super, że się tak rozpisałaś :) Jak będziesz miała czas napisz o tych przetworach - jak je robisz. I jeszcze o zapiekankach z kaszy :) Kurcze jak tak pomyślę, to my same świństwo jemy. Jedynie co, to jajka mamy wiejskie i mięsko do kanapek. Dobrze wiedzieć, że na Czechach mają takie zdrowe/nieoszukane produkty. A jeśli chodzi o chleb, to my też sami pieczemy. I Buziaki dla Was i dzieciaczków! Papa miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagna wiedziałam, że moge na Ciebie liczyć:D Super to wszystko opisałaś i faktycznie to jest ZDROWE ODŻYWIANIE! Kochana jak znajdziesz chwile czasu wrzuć jakieś przepisy, co tylko będziesz chciała to sądze, że nie tylko ja na tym skorzystam:) I Dziewczyny wczoraj zaliczyłam zumbę!! I było cudownie!! Z pleców się lało ale warto!! Dziś o dziwo nic nie boli aż tak bardzo ale zobaczymy jutro:) Jeśli któraś ma możliwość iść na zumbe to całym sercem polecam. I Agatka mi wczoraj też ciśnienie skoczyło. Podaje Miłoszowi obiad a on zjadł łyżeczkę i reszte mi wywalał;/ Powód: dziadziu go nakarmił chrupkami kukurydzianymi. Myślałam, że ubije dziada!!! Zresztą widze, że Miłek coś nie bardzo ma apetyt...mleczko owszem chętnie a gdzie reszta??:( MArtwi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. bylismy rano u lekarki. zapalenie spojowek u obu (i u mnie tez), oskrzela czyste, maly ma lekko zaczerwienione uszy, ale lek twierdzi ze to od kataru i jak katar zacznie lepiej splywac to i uszy wroca do normy. mamy gentamycyne na oczy, syrop rozrzedzajacy wydzieline i tyle. ocz mam do niedzieli przemywac woda i 4 razy dziennie wkraplac sol fizjolog. jesli nadla bedzie ropka albo lzawienie wlaczyc ten ntybiotyk. na razie czekac, bo jest duuuza poprawa z oczami od poczatku tygodbnia, kiedy to ropa sie lala, a teraz rope mamy tylko rano i to odrobine potem tylko lzawienie. i wg niej samo ustapi przy przemywaniu oczu jak do tej pory....sama nie wiem jak robic. posluchac jej czy jednak dac szybciej, niech sie nie mecza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka- super, że już lepiej. Ja pamiętam z dzieciństwa jak kiedyś wtałam i oczy zaropiałe, że otworzyć się nie da :/ I Moja Lucynka w przeciwieństwie do Waszych pociech ostatnimi czasu (z 3 dni) ma spory apetyt :) Dziś ślicznie z łyżeczki zjadła na śniadanko całe jajko na miękko,pierwszy raz tak ładnie jajko zjadła. Na ogół maczalam chleb w jajkui tak jadła. Na obiadek, ślicznie cały talerz ogórkowej zjadła,przeważnie jak wyczuje kawałki mięska to pluje... I egsa- super wyglądasz! Miłosz jest małym przystojniaczkiem ;) I Lucynia śpi a ja się biorę za oglądanie rozmów w toku ;) Dzis odcinek o mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o u mnie zdrowe odżywianie wygląda identycznie jak u inez z wyjątkiem jadania czekoladopodobnej, piję kawę i kupuję wędliny (czytam skład bo jest różnica w 20% mom a 75% mięsa) i w przeciwieństwie do wszystkiego uwielbiam kanapki z mcdonaldsa. Warto pić zieloną herbatę liściastą i yerba mate a ostatnio znalazłam fajny sklep internetowy z herbatami nie tylko yerba http://www.yerbamarket.com/ Czytam skład wszystkiego, unikam utwardzonych tłuszczów (tłuszczy?) trans, momów i innych świństw oczywiscie tych których potrafię sobie odmówić. Nie słodzę ani kawy ani herbaty. Smażę tylko na rzepakowym. Pijamy wodę i herbaty, i kawę. Soki rzadko, wybieram te w dużych kartonach z kurkiem, nie te z zagęszczonych soków bo nie maja prawie wartości odżywczych. Białego chleba w ogóle nie jemy, zawsze ziarnisty kupuję, mała też taki je. Jaja kupuję tylko od bab na rynku. Bakalie tylko eko, niesiarkowane. Uwielbiam program Bosackiej "Wiem co jem". zzzz jestem ZA zamkniętym forum!!!! Podnieść palec kto też! :) zzz u mnie nie ma stawania na głowie w dosłownymznaczeniu. Jeszcze... zzz polecam rozliczenie się z PITu przez internet - zwrot podatku miałam na koncie już po kilku dniach, nie wiem jakim cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena! probowalam rozliczyc pit przez neta i ie poszla ale sprobuje jeszcze raz :) a pieniadze dostalas tak szybko bo szybko sie rozliczylas :) duzo ludzi czeka do ostatniej chwili i pieniażki pozniej dlugo idA na ich konto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Basiu nieprawda, nieprawda, przez internet zawsze jest bardzo szybko nawet 3 dni robocze, nie ma znaczenia czy to jest luty czy kwiecień. Najdrożej i najdłużej idzie przez pocztę (ot taka promocja mojego chlebodawcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola, Aneczka dzieki za mile slowa:-) I Agatka te choroby to jakas plaga u was:( jak jedno minie to nastepne chorobsko przychodzi. I U nas katar i kaszel;( gledzenie i glutkow troszke. CHCE WIOSNE!! I Oddalam auto do mechanika. Jedna nowa czesc 5000! Dobrze ze wujek mechanik to za robote nie policzy. A tu jeszcze rozrzad, filtr paliwa i cos tam jeszcze. Maz sie autem nie interesuje, wiec sie nie przejal. On tylko wsiada i odjazd. A ja jezdze do mechanika, opony ja wymieniam, sprzatam te ja i jeszcze pretensje jak pojade zaplace facetowi 20 zl i mam wypucowane i odkurzone od razu. Usprawiedliwia go tylko to ze pracuje od 9-18. I Dzisiaj ide skladac kolejne cv. To juz chyba 8. Male miasto, bezrobotnych w pieron ale nie trace nadzieji. I U nas slonecznie ale wiatr silny. Milej soboty buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esga! u nas ten sam problem z samochodem tylko nas chwilowo nie stac na reperacje i mąż jak wroci za 6 miesiecy to sie nim zajmie. U nas rozrząd,cos z hamulcami i korozja jest na nadkolem. tylnim z dwoch stron. 3 tys pojdzie na sam samochod :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej esga pociesze Cie z tym samochodem bo u nas trzeba wymienic sprzęgło z dwumasa koszt części to około 2800zł +500zł robocizna, no i rozrząd jakieś 1500 + 300zł robocizna, no i planujemy założyć gaz więc pewnie około 2500zł trzeba będzie wydać, przeraża mnie to ;/ ale latem to ponaprawiamy. x U nas noc znowu kiepska niewiem co mu jest budzi się co chwila i płacze jak by niebył taki duzy to bym myślała że to kolki, daje mu ibufen i zaraz mu przechodzi i zasypia niewiem czy to zęby czy co... x Dziewczyny jakie macie kubki niekapki dla dzieciaków? ja mam canpol on jest mały, teraz chciałąbym kupić jakiś większy no i żeby miał uchwyty ale niewiem jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze to nie tylko nam sie tak nagromadzilo tych napraw. I Aneczka ja mam tommee tippee. Ale Milosz woli pic z kubeczka. Mam taki z doidy cup chyba tak sie nazywa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mamy tommy :) ale tak pomyslałam ze nie dlugo małemu będę kupować bidon ze slomką aby mial odrazu na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Basiu zbilża sie wiosna więc potrzebuję takiego wiekszego żeby weszło dużo picia ale niewiem czy on będzie umniał ze słomki pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze teraz kup mu słomki i powoli go ucz :) u mnie mąż uczy Błażeja ale póki co on gryzie słomki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agatka faktycznie u was ciągle "COŚ":O, a te spojówki to zapewne od tego przewiania - jak dzisiaj.. lepiej? zdecydowałaś sie na antybiotyk? I o samochodach nie chce pisać, bo humor mi sie popsuje I wiem to z praktyki i zgadzam sie z Pietrunią najdłuższa droga dla zwrotów podatku jest poczta:O, a i jesli któreś z Was zalezy na kasie to przeciez można zadzwonić do US i zapytac o zwrot - jesli będą już pieniądze w księgowości, to wszystko zalezy od pracownika czy zwróci przed upływem 3 m-cy I Ja wczoraj byłam u dentysty - w końcu... i co?! zmywarke chyba sobie wybiję z głowy młotkiem do mięsa, bo kanałowe mnie czeka,, choc jeszcze decyzji nie podjełam,ale ryzyko jest duże,... w rezultacie zostało mi pół zęba:Ogwarancji żadnej:(:( ale z drugiej strony to nie ma jak swoje zęby -łatane, klejone ale swoje własne!ot to tyle o zębach i zmywarkach:P I a ogólnie to w porządku - dzieci zdrowe:), mam okres:) (uśmiech bo już 3 dni temu test robiłam), byłam na dworze bo takie ładne słońce, ale wiatr za to OKROPNIE ZIMNY i po 10 min w domu byłyśmy... Hanię oczywiście jak"worek ziemniaków" niosłam bo nie mogłam wgonić do domu - wg niej był"taki piekny poranek i piekna pogoda do biegania":O Mała po rosołku zasnęła i mam chwilkę, aby napisać. Pozdrawiam i miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka Miłosz też się czasami oblewa ale trudno. Niech się uczy:) I Też myślałam o tym żeby kupić ten o którym mówicie. Ale jak nauczyć pić ze słomki?? I igła współczuje mi też się kanały szykują ehh! ZAGŁADA!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zęby... Ja mam zdrowe zęby, nie dużo pieniędzy w nie muszę wkładać ale mój mąż nadrabia, nie ma sensu opisywać ubytków ale jest tego dużo i dosć ciężkie przypadki... :) I UWAGA! UWAGA! Dziś karmiłam Lucynkę metalową łyżeczką (bo w zmywarce się uzbierały plastikowe ;) ) i usłyszałam stuknięcie o ząbek ;) Jeszcze go nie widać ale cieszę się, że późno ALE BĘDĄ! :) I Ja dziś czyściłam butki które siostra mi na ciuchach kupiła dla Lucynki. Mówię Wam - świetne, za całe 15 zł oryginalne adasia :) Zrobię zdjęcie i wrzucę na pocztę ;) I Sprzedajemy nasze mieszkanie dziewczyny :) Jesli byłbyście chętne zamieszkać obok mnie to zapraszam :) Chcemy nasz sprzedać a kupić obok 3 pokojowe. Zamiana nie wchodzi w gre bo kredyt jest na tamto mieszkanie i właściciel twierdzi , że dużo załatwień by było przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane l igiełko jeżeli chodzi o zęby to ja mam mega zdrowe. Zawsze jak wchodzę do dentysty to mówi ooooo pani Pietruszka - ładne zęby przyszły..." ale faktycznie żadko kiedy się psują. Mam tylko jeden problem z nimi bo muszę usunąć dwie 8-ki, ale na razie muszę do tego dojrzeć psychicznie, choć już nawet zapisałam sobie nr telefonu do dobrego dentysty, ale jeszcze nie odważyłam sie zadzwonić hehe l esga - my mamy Aventu taki spory (nie wiem ile dokladnie ma) a jeżeli chodzi o słomkę to mój ładnie ciągnie, jakoś tak bez nauk i szybko załapał l Wioluś - no to trzeba było wcześniej mówić, a nie jak ja juz w połowie budowy hehe. A jeżeli chodzi o buciki to ja Wojtusiowi ich nigdy nie kupuje używanych, dla tego że dziecko kształtuje dopiero swój chód a jak by nie było to te używane są wyrobione. Nie to że bym nie była zwolenniczką ciucholandów, bo jeżeli o to chodzi to uwielbiam tam robić zakupy :) l agatko - kochana CIERPLIWOŚCI I SIŁY ci życzę na te wszystkie choróbska l a ja właśnie popijam winko i muszę się pochwalić że zrobiłam dziś pyszną salatkę do tego różowego winka:) kupiłam mix sałat, podsmażyłam pierś z kurczaka, zrobiłam grzanki w piekarniku do tego sos winegret i normalnie palce lizać. Bardzo prosta i bardzo szybka sałatka:) l udanego wieczoru kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczur ;) U nas jutro wielki dzień, jakos niemam stresa jak zawsze, ciasto już upiekłam, tort jutro odbiorę i już ;) x Wiola mam taki sam tylko że ten bez uchwytów Witek sie zalewa ;/ A adidaski śliczne, jaki to rozmiar?Bo jakieś duże się wydają ;p x igła mi sie strasznie zaczeły psuć zęby w ciąży z Witkiem i do tej pory sie psują, miałam już chyba z 4 kanałowe ale mnie jakoś to nie przeraża nawet nie boli, zeby mądrości już wyrwałam wszystkie bo były popsute oczywiście ze znieczuleniem, nic nie bolało, tylko jak znieczulenie zeszło to dopiero był ból brałam ketonal. x Wiola gratuluje zabka, wreście sie doczekałaś ;) x Witek też chodzi w używanych butach co prawda nie z ciucholandu ale jednak, dostalismy od znajomej po jej synku no i ma pare kapciuszków po Nikoli (kupowałam neutralne), ale ostatnio kupiłam uzywane nike adidaski bardzo fajne jak nowe wyglądają za całe 10zł ;) na wczesną wiosnę jak znalazł ;) x Zajrzę tu jutro po imprezce ;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) tez jestem za tym aby butki tak malemu dziecku kupować nowe. Uwielbiam latac po ciuchlandach,Błazej wiekszość rzeczy ma wlasnie z takich miejsc ale wszystko jest zadbane co mu kupuję. Wczoraj doszlismy z mężem do wniosku ze za rok w lutym bedziemy Błazeja zapisywać do przedszkola.Błażej bardzo leci do dzieci,umie sie z nimi bawić i sie nie boi nowych miejsc.Koło mnie sa aż 3 przedszkola to moze gdzies go przyjmą:) a ja na spokojnie zacznę szukać pracy w pobliżu . Poczytalam troche wczoraj w internecie i są dwa wymogi wobec małych dzieci . Musi samo jeść i sie samo załatwiac wiec chyba w 1,5 da sie to ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. U nas kiepsko ehhh Milosz kaszle znacznie czesciej. Wczoraj zwymiotowal strasznie bidulek bo go w trakcie spania zlapalo. Jutro lekarz kolejny raz.mam nadzieje ze sie nie poda do mnie bo ja do6 roku zycia chorowalam ciagle:/ I Pietrunia ojj o zazdroszcze takich zeboli:-) i Co do butow uzywanych to ja stanowczo mowie nie. But sie dostosowuje do pierwotnego wlasciela, do jego stopy. Moze i oszczednisc jest ale ja kupilam miloszowi nowe trampy na wiosne w cc za 20 zl wiec tragedi nie ma. Ubrania owszem kupuje na szmateksach i tez lubie po nich buszowac ale buty, bielizna odpadaja:-) I Ale wieje u nas raaany!! Ide na rosol:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×