Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Hej, dawno mnie tu nie było, a temat padł... Nie miałam nastroju, czasu na pisanie i tak jakoś wyszło.. :) I mukitka - Jakub rysuje czym się da, zaczął długopisem, który sobie zgarnął ze stołu, potem kredki brata, ale planuję mu kupić takie kredki http://www.mkr.pl/plastyczne/24-duze-kredki-crayola-dla-malych-raczek-swietne-1+,p5054,c314.html Ja też mam prawo jazdy kilka lat, a nie jeżdżę, mój mąż panikuje jak prowadzę, no i nie mam za bardzo potrzeby sama gdzieś wyjeżdżać. Jakub zachowuje się podobnie, jak Emilka, jest zainteresowany otoczeniem. Też się wszystkiemu przygląda z zainteresowaniem i potrafi tak nawet godzinę :) A ostatnio najbardziej lubi butelki, tubki zakręcać, zamykać, otwierać :D My mamy dziś 15ty dzień po szczepieniu i wszystko OK :) I mama_natali, mukitka - dołączcie do nas na prywatne forum. Resztę dziewczyn też zapraszam oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak Was znaleźć na tym forum, o ile wolno Was czasem podczytać i wtrącić dwa grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mukitka
A ja stawialam na agatke:-) Jak goraco! Jakich uzywacie kremow przeciwslonecznych dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć heheheh egsa :* mukitka- ja używam jak narazie bambino zwykły krem. Mam zamiar się rozglądać za czymś z większym filtrem bo wydaje mi się , że babmbino ma filtr- nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na jaki faktor sie zapatrujecie? 50 czy moze 30 wystarczy jak na polskie lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja 50... Ja mam jasną cere i szybko sie opalam wiec póki co będę uważać na Błazeja. Mój mąż natomiast odraz się opala na brązowo a ja na czerwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara, bo ja jakos nie w temacie jestem, mialam tyly z forum, nie bylo mnie parentingu czy jak to sie tam zwie. chcialam zapytac dlaczego Cie nie ma na nowym forum? i co u Was? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odeszlam bo mnie zdenerwowała jedna sytuacja a przy nowym forum przekręcono to co powiedziałam... a co do Błazeja to wczoraj bylismy u dermataloga bo Mały ma liszaje na nogach(suche plamy czerwone) i dalej uczulenie na nabiał na policzkach. dostaliśmy maść robioną przez apteke którą mamy używać raz dziennie na noc . A tak ogólnie to nam smutno bo przed nami weekend majowy każdy gdzieś jedzie a ja siedzę sama z małym bez męża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i wczesniej mówilam ze Błazej pije ok 2 litrów na dobe wody i juz wiem dlaczego tak było ;p smoczka od butelki traktował dalej jak cyca(odstawilam 1,5 miesiaca temu go) a teraz jak przeszliśmy na niekapek to pije ok 0,5 l na dobe wody :) w końcu bez problemu przesypia 1 pieluszke a nie 3 ktore i tak przesikiwał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany 2 litry... ja nie moge w moje dziecko wcisnac wiecej niz 150 ml przez dzien:) biedny Blazejek, pewnie brakowalo Mu bardzo cyca. no musisz sobie dawac jakos rade bez Meza. mam nadzieje, ze czas szybko zleci i bedziecie niebawem znow cieszyc sie soba:) trzymajcie sie cieplo. mimo wszystko udanej majowki zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggg23
szkoda że już tu nie piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś tu często pisałam, czytałam, potem wy przenioslyscie się na inne forum,ją wróciłam do pracy,czasu było mało na początku, dziś odgrzebalam nasz temat, z nostalgią czytałam stare wpisy, dziewczyny odezwijcie się tu na kafe co u was, waszych pociech. miło tak wspominać. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież tyle nas było i co nagle żadnej nie ma? żadna nie wraca do starych wspomnień, starych wpisów? ją miło wspominam te czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wspominam - te nasze dzieci już takie duże!! :) A jak twój maluch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sobota_____
Ja też tu zaglądam, tylko myślałam że nikt inny nie zagląda ... i nie pisałam. Moje dziecko od 7-8 miesiąca życia przechodzi lęk separacyjny, nie wiem jak to się nie znudzi tak ciągle pilnować Mamy. Ja mam czasem dość. Udaje mi się zabawić dziecko a potem odejść do swojej pracy. Ale też często przypłacam to wielkim bałaganem lub innymi usterkami w domu. Do tego silny bunt dwulatka. Od roku. A jakby tego było mało, to mamy opóźnienia mowy i ciężko nam się dogadać. Na szczęście dziecko moje jest wesołe i i wymyśla fajne akrobacje, fizycznie jest bardzo dobrze. Dziecko moje ma 100cm wzrostu i waży 16kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sobota_____
Heh, tak dziwnie to zabrzmiało, że fizycznie jest dobrze... Tak jakby psychicznie nie było dobrze. Też jest wszystko OK, nawet potwierdzone z pieczątką :) Tak tylko chciałam zacząć rozmowę, pisząc jak się miewamy. Pisały już dwie osoby, ale obie jako Gość. Może lepiej będzie wymyśleć sobie jakiś nick, choćby pomarańczowy. To się odróżnimy :) Do zobaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sobota_____
Oj oj oj... Ja nie o tym dziecku Wam napisałam, Sorry. Czytam drugi temat do mojego pierwszego dziecka, i Wam tutaj opisałam prawie trzylatka. He he pewnie byłyście zdziwione że niespełna 2-latek tyle mierzy i waży... Pozdrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleria mała
Pozwalacie dziecku bawić się samemu w kąpieli? Czy szybkie mycie i wychodzimy? Ja daje trochę czasu na zabawy, na testy wodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_błażeja
hej :) ja pozwalam małemu sie bawić.Zawsze ma pełno zabawek w wannie :) u nas dużo zmian.... Błazej tydzień temu poszedl do żłobka i na 3 dzień chodzenia zaczął się katar a pozniej juz kaszel.Obecnie od piątku siedzi w domu i sie leczymy. W poniedziałek idzie do żłobka,byliśmy u Pani doktor i wszystko juz jest dobrze. Błażej bardzo lubi chodzić do żłobka,bawi się z dziećmi,śpi tam nawet :) No a ja wróciłam do dawnej pracy :) szef dał mi drugą szansę :P Przyznam że odżyłam trochę,wyszłam do ludzi :) i co najważniejsze mąż już wrócił do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×