Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

mama natalii - myślę, że jak się przedstawisz, napiszesz coś o sobie i córeczce, to zawsze możesz się do nas przyłączyć. Myślę, że reszta dziewczyn też jest otwarta na nowe znajomości :D Tym bardziej, że podczytujesz nas na bieżąco i znasz nas, dzieciaki, a my Ciebie jeszcze nie... To dotyczy wszystkich mam podczytujących :) Oluska, Birka, Bubik, Ruda i reszta Mam - czekamy na parentingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede zagladac, z przyzwyczajenia chocby nawet:) napisalam do Agatki, ze chetnie sie przylacze do Was na nowym forum, ale najpewniej po swietach, bo teraz lece sie pakowac. wyjazd z wtorku przesunal sie na jutro:) wiec masa roboty mnie czeka. nie lubie sie pakowac jak diabli:( zycze Wam Wesolych i slonecznych swiat. trzymajcie sie cieplo.... mam nadzieje, ze pogoda niebawem dopisze, bo chyba wszyscy maja juz dosc tej zimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda. Ja mam depresję zimową! Wesołych świąt Ruda i udanego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która była od poczatku 2
Oj dziewczyny, dziewczyny. Naprawdę przykro, że przenosicie się na inne forum, od początku ten wątek z tymi konkretnymi osobami istniał tutaj-na kafeterii. Każda z nas chcąc podzielić się swoimi przeżyciami związanymi z ciążą,porodem,nowonarodzonym dzieckiem zaglądała tutaj a teraz w dupie macie tych którzy tu pisali ale nie chcą przenosić się na inne forum, kilka mam zadecydowało o tym, że temat które na początku założyły inne osoby wlasnie zdycha. Proponuję całkowicie podac go do usunięcia bo przecież po co ten temat na kafe-kogo interesują dzieci z luty 2012? Naprawdę nie w porządku postąpilyście wobec innych którzy nie chcą przenosić się. Jakoś przez prawie 2 lata istnienia tematu nie zauważyłam aby pomarańczowe wpisy przeszkadzały szczególnie. Zgłoszę ten temat do usunięcia bo dla WAS DROGIE MAMY te wpisy prawie dwuletnie (dla mnie sentymentalne) nic nie zmnaczą-pokazalyście to doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która była od poczatku 2
Kafeteria to najczęściej odwiedzane forum więc temat czytało wiele mam,wiele czerpało korzyści z tego-mogąc porównać rozwój dzieci,przebieg ciązy itd. Codziennie tu zaglądałam a teraz szanowna Agatka postanowiła wszystko zniszczyć- dziękujemy bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie te wpisy też są sentymentalne :) i też jest mi przykro, że temat wygasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie decyzja Agaty tylko nas wszystkich. Jeżeli tak ci nas brakuje, to tylko i wyłącznie twoja wina, bo miałaś (i inne osoby podczytujące) 2 lata na to żeby do nas dołączyć i włączyć się do rozmowy, dziś byłabyś pewnie z nami na prywatnym forum. Przeniosłyśmy się głównie z tego powodu, że po 2 latach pisania zdążyłyśmy się zaprzyjaźnić i polubić i chciałyśmy troszkę rozwinąć nasze rozmowy i wyjść z rozmów tylko o pieluszkach, kupkach i karmieniu, a niestety na tym forum były byśmy zaraz oceniane przez pomarańczki. A fakt faktem, że wypowiedzi są bardzo sentymentalne, tym bardziej że pisałam tu 300 stron :) pozdrawiam:) PS: zawsze możesz założyć własne forum pt. luty 2012 i pisać tu z dziewczynami, którym tak brakuje naszego forum i czytania o rozwoju i postępach naszych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostalam przywolana na forum przez inna dziewczyne i co czytam? zostalam obwiniona o przeniesienie, a przeciez kilka osob o tym mowilo, i to od dluzszego czasu! To dlaczego te osoby ktore nie chcialy nic nie powiedzialy? Dlaczego osoby ktore nie pisaly, a czytaly nie wlaczyly sie do rozmowy? nie mowie tu tylko o tych ktore nic nie pisaly nigdy, tylko o tych ktore pisaly a potem przestaly. jesli nie chcialyscie sie przenosic moglyscie cos napisac! a dlaczego teraz jak temat wygasa sa takie jazdy? Dlaczego dopiero teraz swoje zdanie i to na pomaranczowo wypowiadacie? brak odwagi cywilnej pod swoim nikiem? brak...czego? przepraszam najuprzejmiej ale na czarno w dupe wchodzic mozna a na pomaranczowo kopac? nie, nie, nie, na to sie nie zgadzam! od pewnego czasu pisalo bardzo waskie grono mam, i chyba wiekszosc z nich jest juz tam,a te ktore nie pisaly od X czasu a teraz maja pretensje? no coz, przeciez mozecie pisac! mozecie sie dolaczyc, mozecie dalej ciagnac temat jako swoj! czy ktos broni? czy ktos was wygoni??? pisalam tu od 1 strony, 15 wpis na 1 stronie jest moj, przezylam z Wami cala ciaze, caly okres noworodkowy, niemowlecy mojego dziecka, a teraz chcialam wjsc z tematow tu poruszanych. jak Pietrunia pisala po czasie temat rozmow sie zmienia, moze juz czas najwyzszy przejsc na inne tematy, tematy ktore niekoniecznie ma sie ochote poruszac na otwartym forum. dziewczyny ktore chcialy przejsc z nami przeciez moga dolaczyc,a jak ktos tylko czytal to moze teraz ma szanse kontynuowac temat? pewnie znajda sie inne osoby ktore chetnie dolacza! a czy wpisy cos dla nas znacza czy nie to moze pozostawicie naszej ocenie? czy to ze nie piszemy znaczy ze nie mozemy wracac do tego myslami i czytac? przeciez Wy tez nie pisalyscie, to tez mialyscie w glebokim powazaniu nas i to co piszemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego pomaranczowa Pani dopiero teraz ma tyle do powiedzenia? nie mogłaś wczesniej zacząć pisać ? jak zauwarzylaś pomaranczki to tylko wymądrzać sie potrafią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala agatko
odchodisz z forum, wiec przyznam, ze od poczatku mam do ciebie ambiwalentne uczucia. Mala, samotnie przemierzajaca swiat, ciagle nieszczesia, caly swiat przeciwko niej, ciagle choroby i problemy, czy to pieluchy czy karmienie piersia czy... Biedna, dzielna mala agatka. Ale moze faktycznie taka jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze... Nie obwiniaj Agaty za to, że się przeniosłyśmy bo to była wspólna decyzja. Po pierwsze i najważniejsze!!!!!!! Wielokrotnie jak pomarańczowe koleżanki pisały chamskie teksty albo komentowały nasze postępowania niepotrzebnie była mowa , że to forum ogólne dla każdego i każdy może czytać i się wypowiadać. Teraz można rozmawiać bez dużo bardziej otwarcie... TAKIE forum jest właśnie po to aby się poznać i dzielić wszystkim związanym z konkretnym zagadnieniem. Duża większość mam potrzebowała już czegoś więcej niż tylko opowiadań o katarku czy zielonych kupkach. Dlaczego nie pisałaś z nami tylko czytałaś? Skoro chcesz dowiedziec się czegoś o rozwoju to pewnie na innych forach mamy piszą o tym...Ale my chcemy móc spokojnie pogadać o dzieciach, mężach, problemach, rozsterkach itd. Sentymentalne wpisy- tak są. Ale w naszych głowach to wszystko zostało, to od czego to się zaczęło - NA KAFETERII. Teraz jesteśmy poziom wyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za brak honoru... pani pomarańczowa... ,,odchodzisz więc Ci powiem" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi sie wydaje że ta Pani pomarańczowa to któraś z mam która nie przeszła na prywatne forum... Uważam że jesteś tchurzem skoro na pomarańczowo potrafisz napisać co cie boli a na czarno nie! Ja piszę bardzo krótko ale mimio to miałam odwage napisać zapytac czy mogę sie przyłączyć i cieszę się że teraz moge być razem z nimi na tym prywatnym forum, a wy pomarańczki trzeba było pisać a skoro teraz macie jakieś pretensje i żale to możecie sobie same ciągnąć ten temat, tu nie mozna było prawie nic pisać zaraz pojawiały sie jakieś WASZE głupie uwagi! Wiola ma racje to była ogólna decyzja o przeniesieniu i długo o niej myślały trzeba było wtedy sie wypowiadać a nie teraz macie jakieś pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brednie00000000000000
Kafeteria to najczęściej odwiedzane forum więc - postanowiłysmy w końcu zażyć trochę prywaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, OK ja napiszę tutaj, bo przyznam szczerze, że lubię tu pisać i nigdy nie przeszkadzały mi pomarańczki, których zresztą było niewiele :) A i miła jest też świadomość, że się komuś pomaga czy sprawia przyjemność swoim pisaniem i że tak wiele osób to czyta :) i.. że to już tak dłuuugo trwa! Choć wątpię, że temat się jeszcze reaktywuje.. Ja przeszłam na prywatne tylko dlatego, że chcę być na bieżąco z tym co dzieje się u dziewczyn, u dzieci, bo bardzo się nimi zżyłam i... poszłam za nimi.. :) Dodam, że do żadnej nie mam żalu, a gdyby tak było, to napisałabym o tym oficjalnie! I ta która była od poczatku 2 - ja Cię rozumiem, bo sama miałam okresy milczenia, gdyż z różnych względów nie mogłam/chciałam pisać, ale zawsze lubiłam czytać to forum. Proponuję, żebyś też coś napisała o swoim dziecku, o sobie - ja chętnie poczytam :D I rajlax - przecież temat wcale nie musi wygasnąć.. I Pietrunia - ja TU najbardziej lubię właśnie te rozmowy o pieluszkach, kupkach i karmieniu :P Jestem tu właśnie z powodu dziecka, od tego się zaczęło i o tym jest ten temat :) I Agatka - to prawda, żadna się nie odezwała... Ja byłam przeciwna, ale chyba żadna się do mnie nie przyłączyła i praktycznie nie było dyskusji.. A mój wpis jest 7my :P I Wiola - piszesz, że na zamkniętym forum możemy rozmawiać o innych sprawach, poza kupkami itp, OK, niech on od tego będzie, ale po co od razu taka rewolucja, zamykanie starego tematu i jakieś niepotrzebne stare żale... I U nas dziś piękne słoneczko, mam nadzieję, że się też ociepli trochę po południu, bo chcę iść z Kubusiem na zakupy ciuchowe :) Muszę mu kupić trochę ubranek w rozmiarze 92, bo 86 to już na styk... Wczoraj pojeździliśmy po marketach i Kuba biegał sobie między regałami, i nosił do wózka zakupy (tata odnosił :P ), np. spodobały mu się ręczniki papierowe :) W nocy mnie strasznie wymęczył... zasnął ok 22ej mimo, że wczoraj mało spał w dzień i był zmęczony. W nocy co godzinę się budził i wstał (jak nigdy) po 6ej! Teraz lata zadowolony, a ja mam zawroty głowy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mukitka
To w takim razie ja dolacze. (Po raz drugi, bo juz kiedys przez krociutki okres czasu z Wami pisalam) Mam 33 lata, mieszkam w Niemczech, moja coreczka ma na imie Emilka. beattriks, duzego masz syna. Emilcia wazy ok. 11 kg i ma 80 cm. wzrostu. Ubranka nosi w rozmiarze 80/86. Za to pieluchy juz 5, ma takie fajne szerokie bioderka i grubiutkie nozki;) U mnie dzisiaj slonecznie, ale zimno i strasznie wieje. Bylysmy juz na spacerze, nieprzyjemnie sie idzie w takiej zawierusze... Nie moge sie doczekac, kiedy zrobi sie wiosennie. Ach, te piaskowniece, place zabaw...! Uwielbiam patrzec jak Emilia tam szaleje i probuje sie integrowac z innymi dziecmi (robiac akuku, albo cichaczem podchodzic do ich zabawek, ktorych poki co nie podkrada;)) Marzylam o czasie, kiedy moja zacznie byc dzieckiem a nie bobaskiem i wlasnie ten moment nadchodzi:) Choc przyznaje, za czasem bobaskowym tesknie i chetnie mialabym juz drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się nie moge doczekać az moje dziecko bedzie sie bawić w piaskownicy :) juz widze jak sie pakujemy na dwór zbieramy te wszystkie wiaderka,grabki,łopatki :) rok temu taki mały pisklak z Błazeja był a teraz sam wchodzi na fotele w duzym pokoju i po nich skacze :) moje "duże małe" dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beattriks - z tym wygasaniem forum chodziło mi o to, że te mamusie, które najwięcej pisały przeszły na prywatne i tutaj jest teraz puściutko bez nich. Ja też poszłam za dziewczynami na prywatne, bo zżyłam się z nimi, bardzo je lubię i cenię ich rady.... i ogólnie bardzo się cieszę, że spotkałyśmy się na tym forum :) I mukitka witaj :) ale duża Twoja Emilka :) Moja mała waży teraz ok 9kg. a pampersy to nadal 3 nosi. I mamablazeja - skakanie po fotelach to jedna z ulubionych zabaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mukitka- wspominałam Cie na tym nowym forum dzisiaj waśnie, nie martw sie nic złego, dobrze że piszesz:) moja mał wazy 9,5kg w ubrankach i podobnie jak córcia rajlax nosi 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, pisałam wam już na facebooku, ale nie wszystkie macie więc po prostu mam problem z zalogowaniem sie na parenting. oprócz tego jestem od tygodnia na l4, mam chore zatoki i uszy. poza tym wszystko dobrze. zgadzam się z tym, co napisała pietrunia w 100%, odnośnie forum. pozdrawiam Was :) i mam nadzieję, że wkrótce będę mogła pisać z wami na parenting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×