Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
piotr71121

dobry ortodonta warszawa

Polecane posty

Gość Witkaciki
Też chodzę do Maestrii. Plus, że właśnie jest sporo tych specjalistów i zawsze można się do kogoś dostać. Mają otwarte do 21, to dla mnie duży plus, bo do 18 pracuje i umówienie się na wizytę wieczorem jest po prostu komfortowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik1976
polecam dr Magdalenę Szałwińską, bardzo konkretna i przy tym miła osoba, wielu znajomych u niej się leczyło i są zadowoleni. Teraz otworzyła nowy gabinet na ursynowie na romera, gdzie wraz z córką chodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chodzi ktoś do Dent Sm? Tam z tego co widzą również mają ortodoncję http://www.dentsm.pl/ortodoncja, a mam ich po sąsiedzku :) leczyłam tam kiedyś zęby i byłam bardzo zadowolona z opieki, więc chyba pójdę zapytać o orto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem pacjentką dr Borzęckiej. Chodzę do Rock Your Smile na Ostrobramskiej. Długo szukałam ortodonty dla siebie, co wynika z kilku czynników, m.in. moich wcześniejszych bardzo złych doświadczeń z poprzednim ortodontą. Pani dr bardzo kompetentna, rzeczowa i miła, a miły kontakt również jest przecież ważny. Jeśli ktoś szuka dobrego specjalisty, to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o tej klinice Rock Your Smile bardzo dobre opinie. Ostatnio otworzyli chyba nową placówkę na Mokotowie, niedaleko mojej pracy. Sama się przymierzam do aparatu, ale raczej dopiero w przyszłym roku tj 2018 - bo jednak w tym roku mam inne wydatki i też nie bardzo mam czas. Ale na pewno chciałabym się tym zająć w przyszłym roku, taki prezent na 30 rok życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Romanik ze SmileCraft na Powiślu już chyba była wspominana, niemniej chcę dołączyć swoja opinię jako zadowolona klientka. Doświadczenie, delikatność i cierpliwość to to cała Pni doktor. Indywidualne podejście do każdego pacjenta, szczerze polecam. Mój uśmiech wygląda coraz piękniej dzięki założonym przez panią dr aparacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z dzieciakami chodzę do EstheDent na Ochocie. Personel jest bardzo miły, panie podchodzą do każdego małego (i dużego też:)) pacjenta indywidualnie i bardzo profesjonalnie. Moje dzieci nigdy się nie skarżyły, ja też nie. Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElizaElii
Wyżej wspomniana Pani Dominika Romanik – super osoba. Wczoraj byłam na pierwszej wizycie takiej konsultacyjnej w sprawie leczenia ortodontycznego. Chciałabym właśnie doprowadzić do porządku moje zęby, bo nie wyglądają zbyt elegancko. W sensie są białe, wydawało mi się, że bez konieczności leczenia stomatologicznego, ale krzywe. Pani Dominika ma podleczyć kilka zębów, a potem porozmawiamy o stałym (chyba) aparacie ortodontycznym. Muszę przyznać, że ortodontka i stomatolożka w jednym reprezentuje fajne i uczciwe podejście do pacjenta – przede wszystkim takie rzetelne. W następnym tygodniu zaczynam leczenie stomatologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aparat ortodontyczny to jedno z moich postanowień na 2018, a dokładnie - mieć w końcu piękny uśmiech i pozbyć się kompleksów... Jestem umówiona już na wizytę do Rock Your Smile, nawet tu na forum jest mnóstwo bardzo dobrych opinii o tym centrum i poszczególnych lekarzach, ale ja mam polecenie od kolegi, który się leczy u pani dr Chruściel. Też będę chciała do niej iść, podobno jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy ortodonta do jakiego trafiłam to dr. Karolina Czajkowska przyjmująca w klinice Provital na Saskiej Kępie. Zakłądałam aparat stały na zęby a teraz idę do niej na specjalny pakiet higieniczny dla pacjentów ortodontycznych w ramach, którego będę miała wykonane piaskowanie zębów aby pozbyć się osadu i przebarwień na zębach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pacjent
Jeżeli ktoś szuka osoby myślącej, zaangażowanej, wsłuchanej w pacjenta, to z czystym sumieniem mogę polecić Iwonę Gatkowską. Ortodontka jest bezpretensjonalna, co bardzo ułatwia kontakt, chce i potrafi doradzić, a przy tym, co widać na portalach, nie zatrudniła całej rodziny i znajomych do reklamy swojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chodziłam długo do ortodonty do Medykusa, ze swoją wadą zgryzu. Lekarz ostrzegł mnie że nieleczenie jej może doprowadzić do poważnej próchnicy, wielu chorób a przede wszystkim utrudniało mi gryzienie i mówienie. Poza tym estetycznie moje zęby też nie wyglądały najlepiej. Teraz jest dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boldek

ja z kolei znam i polecam Centrum Demed - dla mnie to miejsce godne powrotu. Jest dokładnie i w dobrej atmosferze. Szczerze mówiąc bardzo sobie chwalę i jestem ich stałą klientką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Polecam Ci dr Szczepana Stelmacha przyjmuje w Dental Fraternity na Jana Pawła. Super ortodonta. Zna się na swojej pracy a przy tym jest miły i kontaktowy.  W ogóle cała klinika zrobiła na mnie dobre wrażenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ageska

Ja byłam u ortodonty w Centrum Demed – bardzo miło i komfortowo się czułam na fotelu. No i dokładnie się mną zajęli. Mam dobrze założony aparat – a każda moja wątpliwość jest dokładnie rozwiewana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.kow

Mogę polecić Klinikę Rock Your Smile, mają świetnych ortodontów, ja osobiście mogę zarekomendować dr Teodorczyk, jest wspaniałym specjalistą, sprawdź sobie zresztą opinie na jej temat 🙂 Już kiedyś byłam leczona ortodontycznie, jednak po latach pojawiły się problemy, z którymi dr Teodorczyk pomogła mi się uporać. Bardzo kompetentna i miła osoba, najlepiej umówić się na konsultację i przekonać samemu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothy22

jak ortodonta to tylko i wyłącznie Corten Medic - robiłam na ul. Makolągwy aparat porcelanowy i byłam bardzo zadowolona a teraz mogę się cieszyć pięknym uśmiechem 🙂 warto było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka

Do ortodonty chodzę do Demedu w Wawie. I bardzo mi pasuje ich opieka - nie dość ze jest blisko to jeszcze delikatnie i bezboleśnie jest. Także dla mnie to całkiem niezłe rozwiązanie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagu27

Rock Your Smile na Wita Stwosza i dr Gatkowska 🙂❤️ Super specjalistka, z sercem do pacjenta, z dużą wiedzą i przede wszystkim z cierpliwością, ja zadaję zawsze 10000 pytań, na każde odpowie, wytłumaczy co? jak? i dlaczego? 🙂 Jestem bardzo zadowolona z wyboru kliniki i z wyboru ortodonty, a efekty leczenia są już widoczne i bardzo cieszą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie w Centrum Demed byłam u ortodonty. I szczerze mowiąc już tam zostałam bo mi odpowiada to leczenie u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam stomatologów z Eurodental. Siostra jest bardzo zadowolona z efektów leczenia wady zgryzu u nich. Teraz wreszcie może cieszyć się pięknym uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My chodzimy całą rodziną do stomatologów z Lux Med. Mają tam szeroką ofertę usług w tym ortodontów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu miałam zdjęty aparat w Centrum Demed. Dobrze wspominam leczenie w tamtej placówce. Jestem bardzo zadowolona z efektu i dzięki noszeniu retencji wszystko mi się trzyma jak należy. Po zdjęciu dodatkowo wybieliłam sobie zęby, żeby wyglądały jeszcze lepiej. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×