Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saguaro1990

01-06-11r- CZAS na ZMIANY - zapraszam! kto ze mną??

Polecane posty

Gość weissse
przyszlam pomachac:) potem zajze,robie barszcz:) zycze milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speed kropka
weissse ćwiczę w domu, chociaż nie ukrywam, że siłownia już od dawna chodzi mi po głowie, wykonuję te ćwiczenia: te dwa na brzuch http://cafeteria.pl/zdrowie/fitness/pilates-abs-cwiczenia-na-plaski-brzuch/, te na pośladki http://cafeteria.pl/zdrowie/cwiczenia-pilates-na-posladki-i-uda/, może to mało, ale za 2 tygodnie planuję jeszcze podokładać czegoś. te moje ćwiczenia wydają się proste, ale na początku nawet połowy nie mogłam zrobić :p Ananas, no ja też się podziwiam za to moje nie ważenie się i czuję, że nadchodzi wielki dzień, w którym się zważę, chociaż tak jak mówię, niezbyt waga mnie obchodzi tylko ten brzuch i boki.. a dziś na obiad u mnie, młode ziemniaczki z kefirem, tęskniłam za nimi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weissse
no ja juz po obiedzie. ananas-obiecuje,ze bede regularnie sie meldowac:) asia-no fakt,sprzatasz i sprzatasz:)to jakas nowa forma cwiczen na pozbycie sie nadmiaru kalorii i wyrobieniu sobie masy miesniowej??:) ananas-pociesze cie,ja tez czuje sie opuchnieta ia jakas taka sflaczala,tez czuje ze woda mi sie zatrzymala. u ciebie na pewno to wody.poczekaj pare dni i bedzie git. a naturalne jakie masz wlosy?ciemne pewnie jak tyle rozjasniasz.ja tez mam z natury ciemne. widzialam juz taki zestaw-blond wlosy i czarna grzywka,ciekawie to wyglada. jestem zainteresowana-rzucaj przepisem na kuraka pieczonego. a twoj synek jada wszystko co mu zaserwujesz?czy ma swoje ulubione potrawy.Bo moj poki co je wszystko. speed-w domu cwiczenia maja ta zalete,ze robisz kiedy chcesz.a do silowni trzeba sie wybrac:) o ziemniaki z jogurtem!a ja uwielbiam mizerie z mlodymi ziemniakami pyyyychhhaaa ide sobie zrobic domowe spa,poki dziecko grzecznie spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananas - ja się odchudzam dokładnie od 15maja (czyli już 4 tydzień) ważyłam 63,7kg a teraz 59,3kg. Bardzo chętnie zrobię stopkę z wagą tylko jakbyś mogła mi powiedzieć jak to zrobić?? :D stopka ma inną czcionkę jak Ty to zrobiłaś?? Teraz ćwiczonka i poskaczę troche na skakance póki synek śpi ;) Weisse, Ananas - co Wy z tym sprzątaniem :D w poniedziałek myłam okna a dzisiaj musiałam odkurzyć bo podłoga zakurzona :D To na razie!! Lecę :) 15.05.11 - 163/63,7kg cel - 57kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... mozna sie dolaczyc??? chyba pasuje do waszego profilu jako, ze zaczelam (a bynajmniej postanowilam) regularnie cwiczyc i zrzucic to co odstaje... wzrost - 170cm wage powiem pozniej bo ide do lekarza wiec sie zwaze (jestem w trakcie zakupu wagi)... cel: dobic do 52 kg (co powyzej- do zrzucenia), pozbyc sie walka z brzucha, i ujdrnic uda bo zaczal sie pokazywac cellulicik, ktory jest moja zmora (jak chodze w spodenkach to nogi trzesa mi sie jak galaretka juz)... a wszystko to przez siedzacy tryb zycia - urodzilam synka we wrzesniu 2010 i od tej pory siedze w domu i nic nie robie jak ogladam telewizje i siedze na necie... jem z nodow i nie patrze wcale co jem... ale od dzis- basta!!! dieta i cwiczonka... dzis juz pojezdzilam na rowerze 1 godzine (mam szosowke, ktora daje mi wycisk)... pozniej jeszcze bzuszki i cwiczenia na uda, posladki... ale jaka dieta dziewczyny? jakies doswiadczenie? czego unikac a czego jesc duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dorotunia - ja też urodziłam synka we wrześniu ale 2009r :) Przede wszystkim pij dużo wody niegazowanej, jedz owoce, warzywa, chude mięso (najlepiej nie smażone), jogurty co tylko chcesz, oprócz słodyczy :( Dobrze, że chcesz zacząć ćwiczyć to naprawde pomaga. Ja dodatkowo pije też herbate zieloną która oczyszcza organizm z toksyn. Życzę powodzenia i napisz jak Twoja waga?? Ćwiczonka zaliczone :) dzisiaj zrobiłam 110 skoków na skakance... ale mnie to wymęczyło !!! :D Ananas - poprawiam się zaczęłam się odchudzać od 16maja, 15 to jeszcze byłam na komunii i się objadałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weissse
asia-pisalam do ananasa z pytaniem co synek jada ciekawego,a mialo byc do ciebie to pytanie:) pomylilo mi sie! o jaka ladna stopka,tez sobie pozniej zrobie:9 dorotunia-jasne,ze sie przylacz! bedziemy sie nawzajem wspierac to schudniemy wszystkie zbiorowo! o i tez masz synka:) najwazniejsza jest motywacja,reszta sama jakos poleci. asia dobrze radzi.duzo wody,owoce,warzywa a co najwazniejsze nie obzerac sie o jak ladnie 110 skokow-i jak sasiedzi??nic nie mowia? wlasnie asia-zielona herbatka,dobrze ze mi przypomnialas,zaraz pojde zrobic! ananas a ty gdzie tym razem przepadlas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie pięknie padało, chwilkę, ale zmokłam bo akurat byłam w mieście pozałatwiać sprawy, kupić rzeczy na egzaminy (już w pt pierwszy w Gdańsku, ale to jeszcze jutro wam o trzymaniu kciuków przypomnę) i w końcu zobaczyć wystawę dyplomową. Teraz tak sobie siedzę na fotelu i mi świat wiruje, nie wiem czemu... Ostatnio pod koniec okresu (pt, sob) dwa razy było mi słabo, raz w szpitalu wylądowała, boje się że to samo będzie na moich egzaminach bo jeszcze do tego stres... Kurczaka ja robie na 2 sposoby albo na blasze posmarowanej olejem (wtedy jest suchy i wypieczony), albo w rękawie do pieczenia (wtedy jest bardzo soczysty jak kto woli) biorę albo przyprawe do grilla, albo sama tworze jakieś kompozycje z papryki itp, wedle nastroju. Sos czosnkowy : 1 jogurt grecki duży (to jogurt naturalny ale gęstszy), z 6 ząbków czosnku (chociaż ja biore więcej bo lubie ostry) przyprawa w stylu warzywko i pół łyżki majonezu (bez nie smakuje, niby to nie powinno zmieniać smaku, ale jednak. Czosnek obieram i przez praske przeciska (można drobniutko posiekac) i wszystko mieszam. Aha przyprawy to tez do śmaku, ja daje łyżke czasem pół. Zostawic na godzinke w lodówce i już (pyszne do grila) A kurczaka kroje na drobne kawałeczki, w sensie filety piersi i pieke z 20minut a na koniec posypuje drobno posiekana bazylią. Do tego dobieram warzywa, albo z białąbagietka w sosie maczana jest pyszne.... Ale jestem głodna teraz! weissse pytasz MNIE o to czy moje dziecko wszystko je? Asia666144 no i nie zdążyłam Ci pomóc:) Dziekuje chociaz ciebie jedną będę mogła na bieżąco śledzić:D dorotunia zapraszamy:) Dieta to zmiana stylu życia powinna być (al ja osobiście tak nie potrafie:D) małe, częste posiłki i ruch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jestem jestem w mieście byłam:D No właśnie ja nie mam syna:D Córki z resztą też nie:D Niestety moja gruość nie wynika z ciąży... Tylko z głupoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananas------ sadze, ze nie jest wazne z czego grubosc wynika ale sam fakt, ze postanowilysmy wszystkie cos z tym zrobic, a nie dalej tyc az w koncu za pare lat nie bedzie juz mozliwosci schudnac i jedynym ratunkiem bylabo ciecie nozem :))) ciesze sie, ze jest tu pare mamusiek co to bym mogla tez czasami podpytac pare rzeczy jako, ze moj jest mlodszy... a ananas... czy jestes z UK? bo tak masz w nicku a poza tym napisalas ze przed chwila strasznie u Ciebie padalo... no ja siedze w Uk i u mnie tez pzed chwileczka strasznie lalo... ps. o jakiej stopce piszecie (moja ciekwosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotunia teraz nie jestem kiedys sie tam uczyłam. Wtedy tez byłam na tym forum i został mi nik. Poza tym część roku spędzam w Anglii. A gdzie dokładniej jesteś? I na stałe? Stopka to to gdzie masz wpisane "najwiekszy gol z zyciu- szczescie !!!" A chodzi o to y wpisać tam wzrost i wage itp, żebyśmy sie nie gubiły:D i ciagle nie dopytywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... stopka.... ale powidzcie mi teraz jak ja zmienic bo jestm tu nowa :))) a w Anglii juz od 2004 w sumie... ale czy na stale? kiedys tak myslalam... teraz juz coraz bardziej mnie ciagnie do ojczyzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weisse - mój synek je praktycznie wszystko :) bardzo lubi paluszki rybne, je mięso, gulasz z sosem, kasze, makaron, ziemniaki. Do roku to mu gotowałam osobno a teraz je to co my. Oprócz tego pije jeszcze mleko modyfikowane Junior (karmiłam piersią do 9miesiąca)no i ciasteczka też lubi oraz inne słodycze ;) Ananas - dobry pomysł z tą stopką, ja też już się gubię!! :D tak samo jak Ty robię czasami kurczaka w rękawie do pieczenia, jest pyyyszny :) dorotunia - stopka to to co jest napisane poniżej, czyli data - wzrost/waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotunia - wejdź na Moje konto, tam poniżej sie zaloguj i zmioenisz stopkę :) mam nadzieję że pomogłam :) miłego popołudnia dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz w "moje konto" (jest w tej linji co spis tematów, dodaj nowy temat itd) -> logujesz sie -> w miejscu "stopka" wpisujesz A jaka miejscowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny...mam wiem znalazlam ... ale zmienie jak sie zwaze.... a ile maja wasze dzieci ? bo moj ma 9miesiecy... za 4 tyg lecimy pierwszy raz do Polski z nim.... i czy w tym wieku karmilyscie juz dzieci tym co Wy jedliscie? czy dalej mu gotoeac osobno? oczywiscie nie mowie o smazonych i solonych potrawach ale np czy moge juz mu rosolek dac albo pomidorowki jak zrobie? wiem ze niby do roku czasu warto dziecko nauczyc jesc wszystko bo pozniej ladnie je obiadki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidory szczególnie w UK są samą chemią... Może go wysypać. Ogólnie czerwone rzeczy są dosyć silne i mogą powodować alergie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananas------------przez pierwsze 3 lata mieszkalam w Doncaster, Shieffield (najpierw tam troszke potem tam troszke) - na polnocy Anglii... teraz od 3 lat w Reading - pod Londynem.... ide pocwiczyc poki maly mi spi i przygotowac obiadek... do pozniej dziewczyny... milego popoludnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elodi77
dolaczam sie;) OD 1 CZERWCA SIE ODCHUDAM MAM 20 KG DO ZRZUCENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elodi77
177/8, nie wiem zawsze inaczej pokazuje:) a waga...boje sie stanac na wadze:D:D:D:D chyba 90...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weissse
jestem:) ananas-to oslabienie.ja dzis tez jestem mega oslabiona.Moze bierz jakies witaminy,na pewno nie zaszkodza.choc ja do tabletek jestem srednio przekonana-wole te witaminy naturze,ale jak trzeba to trzeba! kurczak brzmi bardz ciekawie-ja tez uwielbiam czosnek!! nie no,teraz mi smaka narobilas.ja jestem dzis po barszczu i resztkach z obiadu synka,czyli obgryziona kosc i 1 ziemniak. nie,nie z tym pytaniem o synka pytalam asie:)wiem,ze nie masz dzieci-a tekst to sobie wymyslilas!o tej grubosci! otylosc nie ma duzo wspolnego z ciaza-znam dziewczyny,ktore po ciazy od razu wracaly do swojej wagi. ja tez szybko schudlam do 60 kg,ale potem przez zime hmmm jakos tak mi sie przytylo. bede pamietac o kciukach-napisz tylko od ktorej w piatek trzymac.co studiujesz? dorotunia pytaj-moj ma 14 msc. ja gotowalam osobno jakos do 9 msc.potem maly jadl to co my:z parowaru,szybkowaru,wszystko bylo raczej zdrowe-my tylko mielismy bardziej doprawione. mozesz juz smialo dawac jedzonko wasze-malo slone,nie przyprawione.zamiast sosu to jogurt na ziemniaki czy maslo. a jak zupe ugotujesz to po prostu dopraw ja dla was na koncu a synkowi daj taka lekko tylko dosolona asia to widze,ze nie masz klopotow z apetytem synka. to najwazniejsze. ja karmilam do 7 miesiaca no i wlasnie jak przestalam to zaczelam tyc-chyba przez to piwo i wino! acha to dajesz jeszcze mm.my rzeszlismy na krowie mleko jakos niedawno.z zalecenia lekarki.i na razie jest ok.nie pije juz tyle-raz dziennie tylko. dorotunia-my juz bylismy dwa razy w polsce(mieszkam w niemczech)raz jak synek mial 4 miesiace i teraz niedawno tez bylismy.z tym,ze my autem.jedziemy 12-14h.ale jakos dalismy rade:) pomidorowke ja juz dawalam dawno temu(mozna z przecierem zrobic)a rosol to jak najbardziej!a najlepiej jak bedziesz mrozonki na razie kupowac,wiesz teraz te warzywa...strach sie bac. mozesz zrobic takie warzywka z mrozonki,dodac jogurt,ryz i obiad gotowy. ananas-te pomidory sa straszne!ale juz trudno..zyjemy w takim swiecie i juz nic na to nie poradzimy. elodi-witamy!napisz cos o sobie.20 kg-damy rade! musze z ta sopka cos pokombinowac,w sobote bedzie wazenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elodi77
no wiec mam 24 lata:) wlasciwie cale zycie mialam problem z waga od sierpnia 2009 zaczelam sie odchudzac, do grudnia wygladalam jak szkielet, chudzina niestety cos mnie spotkalo, przeciwnosci losu i waga wrocila mysle ze wtedy zrzucilam jakies 25 kilo, nie wiem nie wazylam sie bo po ciuchach widze czy chudne taka mam zasade teraz chce wrocic na studia i jakos wygladac do pazdziernika:) dlatego w 4 miesiace przydaloby sie 20 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolla SSSS
Witam :) Chcę się do Was przyłączyć. Mam 178 cm wzrostu i ważę 86 kg. Mam dużo do zrzucenia. Chciałabym mieć chociaż 15 kg mniej. Mam nadzieję, że dam radę... Odchudzam się już od stycznia i udało mi się zrzucić 10 kg, ale to nadal za mało. Przytyłam po ciąży i po tabletkach anty dla karmiących. Mam nadzieję, że znajdę tu przyjazne duszyczki, które trochę mnie wesprą w tym koszmarze :) Pozdrawiam wszystkie wytrwałe i te które mają gotowość do walki z tłuszczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elodi77
witaj:) mamy podobbne wymiary:D:D ja tez od lutego juz jakies 7, 8 kilo zrzucilam, teraz sie zawzielam i mam swoja diete na czym opiera sie Twoja? jesli mozna wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elodi-a jaka diete stosowalas?duzo schudlas,25 kg-niezle!widzisz-potrafisz byc wytrwala,to teraz na pewno ci sie tez uda! ale 5 kg w miesiac to troche duzo.ale to tez zalezy od metabolizmu.mam nadzieje,ze ci sie uda schudnac i utrzymac wage.bo to w tym najwazniejsze. a jak juz pojdziesz na studia to i tak nie bedziesz miala tyle czasu na jedzenie:)bedzie nauka,stres i wiecej ruchu. carolla witaj-o ale jestes wysoka!:)przy takim wzroscie to tak duzo nie musisz zrzucac. masz synka czy coreczke?bo my tu jak na razie samych synkow mamy na naszym topiku:) o i jasne,ze cie wesprzemy a za grzeszki bedziemy dawac kopy!:) ja chyba dzis nie odejde od kompa,nic mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×