Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inkaaa81

Niepracujące ale aktywne kobiety - zapraszam do dyskusji :)

Polecane posty

Gość inkaaa81

Witajcie! Zapraszam nie pracujące kobiety do pogawędek na różne tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbij w środek
Hej , melduję się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa81
Hej, hej :) To może na początek się trochę zapoznamy ;). Ja mam prawie 30 lat, nie pracuje, bo po prostu tak się złożyło...szerzej może później napiszę. Jestem niespełna 3 lata po ślubie, dzieci jeszcze nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa81
Zamierzam pójść bardziej w kierunku swojej działalności, ale takiej społecznej, więc nie jakiś super biznes ;). Póki co kończę powoli drugi kierunek studiów, rozwijam pasję, dbam o dobre relacje z mężem, uczę się języków i biegam, to z grubsza tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbij w środek
jestem po 30-tce , 13 lat po ślubie ,jedno dziecko ,obecnie nie pracuję , mam nadzieję że to niebawem się zmieni , lubię pracę w moim ogrodzie , ciągle coś przesadzam dosadzam itd. zaczęłam jeździć rowerem , w wolnych chwilach uczę się języka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa81
13 lat po ślubie, to już ładny staż ;). Rozumiem że nie pracujesz tylko chwilowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa81
Teraz muszę odejść od komputera, ale ok. 16 powinnam być znów, więc jak wtedy będziesz mogła, to możemy porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbij w środek
Oj nie pracuję już ładnych parę lat ,tak się jakoś złożyło . A ty długo nie pracujesz ? Straszny dziś upał u mnie jest , a obiecałam synowi na dzień dziecka grilla ,lody , kilku jego kolegów ma wpaść ,to się podsmażę troszkę :) nie cierpię jak tak ciepło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa81
No się jeszcze podpieczesz przy grillu ;) Nie pracuję jakieś 2,5 roku...już też trochę jest. Pierwsze miesiące były trudne, musiałam sobie to głowie poukładać...do tego to zbiegło się z tym, że akurat przestałam pracować tuż po ślubie, więc wiadomo jak, to wygląda...albo wygodna paniusia na utrzymywaniu męża, albo mąż tyran i zakazał pracować. A ja po prostu musiałam zrezygnować z pracy, pod każdym względem nie dało się tam wytrzymać i akurat zaczął się ten tzw. kryzys...No i ta presja społeczne, no jak to młoda, dobrze wykształcona z doświadczeniem siedzie w domu...w dobie parcia na sukcesy zawodowe, na gonitwę, której niby nikt nie cierpi, a większość i tak się tym chełpi...Ale ja nigdy nie byłam zorientowana na tzw. sukces zawodowy, więc to też mi pomogło odnaleźć się w tej sytuacji. A patrząc tak szerzej na to, to też jest cenne doświadczenie i jestem tym bardzo pozytywnie zaskoczona...Myślałam, że będzie to dla mnie mega klęską, że mój mąż będzie mi co dzień robił wyrzuty, nic bardziej błędnego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa81
Zapraszam do popisania, osoby o podobnej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa81
Witam! I zapraszam do rozmowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1515151515115151515
Ja też nie mam pracy, ale źle mi z tym ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa81
A napiszesz coś więcej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
Witam. Mam 34 lata i obecnie można powiedzieć że też nie pracuje :( ( chwilowo załapałam się na bycie rachmistrzem NSP). Jestem prawie 14 lat po ślubie i mamy 2 córki :) wolnych chwilach czytam, oglądam i ...... lubię testować przepisy kulinarne..... i szukam pracy :( tylko ze w moim mieści (małym) ciężko z praca dla kobiet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1515151515115151515
Poza tym chyba nie kwalifikuję się do tego temu, bo do 30 trochę mi jeszcze brakuje, ale czuję się jakbym była po 50... Brak pracy jest straaaszny.... A czemu jestem bez pracy?? Po prostu nie mogę znaleźć ani w wyuczonym zawodzie, ani na innym stanowisku. Wysyłam pełno CV, dzwonię, chodzę osobiście i nic. Zastój mnie ogarnął ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaa81
Wybaczcie ale w temacie szukania pracy nie chce dywagować, choć wiem, że jest ciężko...wolałbym żeby to był pozytywny temat. Życzę Wam powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
a może niektórzy nie mają po prostu szczęścia. Albo szukamy w nieodpowiednich miejscach ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1515151515115151515
A tak pozytywnie to ćwiczę :) Chodzę na spacery, biegam, czytam książki - uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
ja też od niedawna znów ćwiczę w domu i młodsza córka się śmieje :) ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym żeby to był topic o kobietach, które mimo że nie pracują, co nie oznacza, że tylko siedzą w domu...jakoś się w tym odnalazły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że lubicie aktywność fizyczną :), ja też, choć zdecydowanie wolę biegać niż ćwiczyć sama w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
tu gdzie mieszkam niestety nie bardzo jest gdzie biegać :( no chyba ze wzdłuż ulicy ale to już dla mnie nie jest przyjemnością :( nawet nie ma parku żeby wyjść z dzieckiem na spacer :( może być jeszcze aerobic ale..... tu już koszty a wolę dać dziecku na dodatkowe lekcje np. z języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas akurat jest gdzie biegać, biegam z mężem, fitness jest dobry w zimie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka877
Wybaczcie ale w temacie szukania pracy nie chce dywagować, choć wiem, że jest ciężko...wolałbym żeby to był pozytywny temat. Życzę Wam powodzenia. - no wiesz, nie kazdy ma mezusia, ktory utrzymuje caly dom. no wiec z czego maja sie te kobiety cieszyc, zwlaszcza ze niektore maja dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
no brak pracy jak pieniążki potrzebne nie jest przyjemny .... :( ale są inne przyjemne tematy . A poza tym czasem fajnie porozmawia z innymi nawet o pogodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
Starsza 13 a młodsza 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×