Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inkaaa81

Niepracujące ale aktywne kobiety - zapraszam do dyskusji :)

Polecane posty

Gość jolan
kiedyś myślałam o działaniu charytatywnie ale ..... w moim mieście ... ech szkoda pisać.... nie lubię tu być ale mój ma stała pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolan właśnie to nie zawsze jest takie proste, jak jeszcze byłam w przedszkolu spotykałam się z wieloma niemiłymi komentarzami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolan---> rozumiem...ja w swojej rodzinnej miejscowości też nie wyobrażałam sobie jakbym tak mieszkała jakiejś charytatywnej działalności, nasłuchała bym się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra----> a dlaczego przestałaś pomagać w tym przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
Kiedyś tez pracowałam w szkole :) i chciałbym kiedyś znów pracować... Nie wiem jak jest w Twoim środowisku ale w tej szkole w której ja pracowałam inni nauczyciele nie mile patrzyli na takie "zachowania " (jeśli tak to mogę nazwać). Nawet jak znajomy kupił uczennicy komplet książek to ...... był krytykowany przez część nauczycieli. Smutne to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, bo ludzie zaraz doszukują się, że ktoś w tym pomaganiu ma cel...Mnie nie ciągnie do takiego pomagania bezpośrednio dzieciom, czyli jakieś zajmowanie się nimi, bo nie mam predyspozycji nauczycielskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
Dobra ---- ludzie już tacy są przynajmniej niektórzy ze nie pomogą a krytykują :( Ja ostatnio krytykuję tylko ciągłe składki w szkole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inkaaZ Dostałam prace w szkole i mialam co raz mniej czasu , teraz jeżdże jeszcze czasami do przedszkola, ale już nie co dzien. Poza tym tak, jak napisałam, spotykalam sie z niemiłymi komentarzami, ale nie od dyrekcji przedszkola, czy pań pracujących w przedszkolu, ale od ludzi, którzy nawet nie mieli pojęcia na jakich zasadach tam przychodze. Od jednej dziewczyny nawet usłyszałam," zebym się tak nie starała zdobyc pracy, bo i tak bede mogla tylko sprzątac w przedszkolu" (kiedys mieli remont i pomagałam troche doprowadzic do porządku po remoncie), a nawet nie starałam się tam o prace, bo nie mam odpowiedniego wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
właśnie zaraz idę na zebranie do szkoły w związku z zakończeniem roku szkolnego w klasie 6. Nie wiem może ze mną coś jest nie tak.... ale córka kończy wspomniana klasę i dla wszystkich nauczycieli musi być poczęstunek ( a nie jest ich mało) i dla uczących prezenty. dzieci nadal zostają w tej szkole bo to jest podstawówka z gimnazjum. Powiem szczerze nie bardzo rozumiem dlaczego tak? rozumiem na koniec gimnazjum..... Dobra ---- U Ciebie też tak jest? Może tylko ja zatrzymałam się jak było 8 klas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
ja kiedyś też udzielałam się społecznie, pomagałam ludziom w mojej miejscowości i dostałam takie podziękowanie że nawet wolę nie wspominać, dlatego powiedziałam już nigdy więcej wole pomóc anonimowo i osobom które tą pomoc docenią i uszanują, nie każdemu powinno się pomagać niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
kiedyś wystarczyły kwiaty i czekoladki dla nauczyciela a teraz słyszała nawet o takim prezencie jak ekspres do kawy za 2tyś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
no nie u Nas mają byc po 250 zł :( i poczęstunek na radzie dla wszystkich nauczycieli ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest przesada z tymi prezentami...moja bratanica też teraz kończy 6 klasę, tez jakieś szopki, polonezy i stroje do niego, ciągle składki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
a kwiatki też oczywiście obowiązkowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
Czas zbierać się do szkoły i obiad dokończyć ;) Miłego popołudnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego popołudnia :), ja też uciekam, wpadajcie tu czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
ja jako rodzić powiedziałabym głośno co o tym myślę, no bez przesady rodzice milcząc sami się na to godzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@---> Wiesz boją się wychylać, bo dziecko może na tym ucierpieć, skoro w gimnazjum są Ci sami nauczyciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
Powiedziałam :( i chyba źle..... mam tylko nadzieje ze dziecko nie ucierpi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolan U mnie to samo. Ostatnio dyrekcja naspraszała gości, burmistrza i innych "vipów" na uroczystosc szkolna i dla wszystkich byl obiad z czterech dan gorących, deseru itp, na co oczywiście dzieci przyniosły pieniądze, a same się tylko patrzyły z daleka. A na papier xero szkoła nie ma pieniedzy. A tak są te panie zniesmaczone tą patologią i biedą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
no ja nie mówię, że trzeba krzyczeć i się kłócić ale swoje zdanie mam i nie boje się go powiedzieć głośno, nie muszę iść za większością, tak każdy się nie zgadza i każdy boi odezwać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
wiem, że później Pani może patrzy inaczej czy coś ale nie dajmy się zwariować 250zł??? szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@---> ja też nie popieram siedzenia cicho, nie jedną próbę rewolucji mam za sobą ;)...ale akurat w tej sytuacji chyba bym się nie odważyła, bo nie darowałabym sobie jeśli by dziecko na tym ucierpiało, choć oczywiście nie wiadomo, czy ucierpi, ale ja na własnej skórze w szkole przeżyłam mszczenie się nauczycieli, więc wiem jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
wszyscy siedzą na ekstrazarobki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
Witam Nie wszyscy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×