Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inkaaa81

Niepracujące ale aktywne kobiety - zapraszam do dyskusji :)

Polecane posty

ja długo szukałam pracy, najpierw byłam na jednym stażu z PUP, później na drugim, z którego sama zrezygnowałam, aż w koncu znalazłam prace, niestety tylko na pół etatu, więc mam duzo czasu dla siebie. Ucze sie angielskiego co dzien po troszku, zajmuje sie domem i ogródkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
powiem tak : spora rozbieżność .... ale ma swoje plusy nie czuję się tak staro ;) a i często z problemami "wracam do szkolnej ławy " :) szkoda tylko ze czasu mam coraz mniej dla siebie i zastanawiam się czy inni też tak mają? Macie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra---> Dla mnie pracowanie na pół etatu, to fajna sprawa ;) jolan---> Wiesz ja nie mam dzieci, więc to inna sytuacja i czasu mi nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolan---> ja zawsze myślałam, że jak dzieciaki już podrosną, to czasu znów ma się więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "KuRkA"
Ja też nie pracuje. Z tym, że mi troche z tym źle. Może dlatego, że nie ma tu w anglii fajnej kolezanki :( z która mogłabym pojsc na kawe. :/ Jestem mężatką od okolo roku. Mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
InkaaZ - czytałam ze nie masz dzieci ale może są inne osoby na forum które mają :) dobra_dusza -- ja już nie mam szans nawet na staż ale może jak będę starsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuRRRkA
Dzisiaj jakaś nie w sosie jestem.... :( Mąż pracuje 12h , nie moge się nim ostatnio nacieszyc. Chodze od czasu do czasu do niego do pracy :) w czasie gdy ma przerwe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuRRRkA
Jestem na południu Angli na S..niewiem czy moge pisać i czy cche pisac gdzie jestem, wiesz czasami swiat netu jest maly ;) To fajnie, ze jedziesz do Anglii. :) Fajnie ejst tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
a znasz powiedzenie że małe dzieci mały kłopot ? .... też tak myślałam :( Chwilowo mam zajęcie... tylko że raczej popołudniu są ludzie w domach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolan---> No wiem wiem, mam dzieciaki w rodzinie, to wiem jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolan warto się gdzieś zatrudnić choćby na kilka godzin tygodniowo, zawsze to ma się te pare groszy swoich pieniędzy i nie wypada się tak z obiegu, jak przy siedzeniu w domu.A poza tym można sie dowiedziec o nowych miejscach pracy szybciej wśród ludzi pracujących, niż siedząc w domu przed komputerem, przynajmniej w moim zawodzie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra---> no właśnie trudno jest znaleźć coś na pół etatu, przynajmniej w moim zawodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ta cała sytuacja uzmysłowiła, że nie ciągnie mnie to pracy biurowej, do tego kieratu, że to nie dla mnie i że raczej bardziej mi będzie odpowiadać robienie czegoś na własną rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
wiem że warto, nie myśl ze siedzę w domu i nic nie robię. Mieszkam w małej mieścinie i wiem co się tu dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też nie ciągnie do pracy biurowej, szczególnie do tej atmosfery panującej między paniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
a zatrudnienie mają osoby z ....... . Zastanawiamy sie z koleżanka nad czymś na spółkę. Ale zobaczymy jak to będzie. pół etatu byłoby nawet nawet ale .... ciężko jest znaleźć coś tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolan----> Ja się w spółki wolę nie bawić ;)...wolę kogoś wziąć do pomocy, ale jako pracownika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
dobra --- ja w sumie to przestałam pracować w lutym br ale mam inną umowę więc coś tam muszę robić do końca czerwca :) dziś mam wolniejszy dzień i przeglądam oferty :) źle to odebrałam...... :( przepraszam :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dosć ciężko się wbić na rynek początkującym przedsiębiorcom, ale zawsze warto próbować, przecież w końcu do odważnych świat należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbij w środek
Hej , ale się rozpisałyście jak miło ;) ja dziś tak przelotem ,czasu mi brak . pozdrawiam i miłego dzionka zyczę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra---> Ciężko jest teraz ze wszystkim...moje to będzie po części przedsięwzięcie społeczne, więc wiem, że kokosów nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
Witam zapisuje się do klubu niepracujących ale aktywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
tez boję się spółek... na razie to tylko luźne rozmyślania.... Może dlatego że mój ma już dość pracy w swoim zakładzie i czasem myślimy o zmianie miejsca zamieszkania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@456
mam 25 lat, 7 lat po ślubie, córcia 5lat, pracowałam międzyczasie w różnych miejscach teraz się dokształcam na administracji ale jak piszecie że za biurkiem taka atmosfera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×