Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość Metalucifer
"Ale to prawda że za Hitlera były mniejsze podatki" - ale zrozum, że mówiąc hitler wyłącza się myślenie a włączają ludziom emocje.ty myślisz, że ludzie wierzą , że za hitlera były jakieś podatki, że trzecia rzesza miała jakąś gospodarkę na ten przykład. ludzie słysząc hitler myślą "Oświeńcim" ewentualnie "wermaht" i nie wmówisz im, że cokolwiek za hitlera było lepsze. jak on mógł miec niższe podatki jak gazował ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
Mervin Ty olałbyś szowinizm, bo jesteś facetem i szowinizm cię nie dotyka. Ja jestem kobietom i szowinizmu olać nie mogę, bo ta partia ma rządzić również w moim imieniu i dbać również o moje interesy, POD KAŻDYM WZGLĘDEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
*kobietĄ :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalucifer
granica jest w głowie - tak z ciekawości - możesz podac jakieś szowinistyczne hasło jkm które Ciebie by osobiście dotknęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin- tylko ze kiedy ludzie slysza slowo Hitler to od razu maja przed oczami komory gazowe i dymiace krematoria :O Prezciez Hitler byl reprezentantem prawicy... Jezyk JKM no niestety.... wymaga oglady; madry czlowiek przemysli, wyciagnie sendo, lekcje dla siebie. Glupek od razu Go przeskresli... taka prawda. Granico- jezeli ktos mi powie ze jestem glupia, ale spowoduje swoim dzialaniem, ze bede miala prace, a potem godziwa emeryture- zaglosuje na niego chetniej niz na tego, ktory powie ze jestem drugim Einsteinem, a na starosc kaze mi umierac pod mostem z zimna i glodu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara śmierci.. dokładnie, jeśli nie ma żadnych wątpliwości że to było morderstwo z premedytacją. Oczywiście gdy są najmniejsze sąd powinien być ostrożny. A póki co 19-sto latek, który zadźgał kolesia, który nie chciał go poczęstować papierosem, dostaje 15 lat bo jest młodociany. :o I koszt utrzymania tego idioty to podobno około 4 tys miesięcznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
mam dość tego kraju Tylko, że istnieje takie niebezpieczeństwo, że partia JKM będzie dążyła do ograniczenia możliwości rozwoju zawodowego lub edukacji dla kobiet właśnie z powodu ich domniemanej niższej inteligencji. Będziesz zdana na utrzymanie swojego męża/partnera. A jak wiadomo, mąż rzecz nabyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezciez Hitler byl reprezentantem prawicy... } Był socjalistą, no i nic nie poradzę że ludzie słyszą tylko słowo Hitler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
Kilka lat temu JKM powiedział, że 80% kobiet nie powinno iść na studia. To jest jedno z jego szowinistycznych haseł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalucifer
"Tylko, że istnieje takie niebezpieczeństwo, że partia JKM będzie dążyła do ograniczenia możliwości rozwoju zawodowego lub edukacji dla kobiet właśnie z powodu ich domniemanej niższej inteligencji." jak widzicie, ludzie przywykli, że zadaniem partii jest jednym ograniczac, drugim łaskawie dawac możliwośc i nie są w stanie załapac, że liberałowie ( prawdziwi, nie z PO ) chcą dac LUDZIOM wolną rękę w tych sprawach. nigdy w programie upr nie było zakazu edukacji dla kobiet...ehhh z betonem się nie wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mervin Ty olałbyś szowinizm, bo jesteś facetem i szowinizm cię nie dotyka. Ja jestem kobietom i szowinizmu olać nie mogę, bo ta partia ma rządzić również w moim imieniu i dbać również o moje interesy, POD KAŻDYM WZGLĘDEM. } W jaki sposób rządząca partia ma dbać o nasz interes pod każdym względem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
A tutaj inne:) "Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania przez dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie (i nie tylko dlatego) mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę. Źródło: blog, 19 sierpnia 2009 Gorsze? Lepsze! Jestem seksistą oczywiście. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalucifer
"Kilka lat temu JKM powiedział, że 80% kobiet nie powinno iść na studia. To jest jedno z jego szowinistycznych haseł." nie kobiet, tylko w ogóle ludzi. pomijając czy ma rację - oceń sama sprawdzając poziom wiedzy obecnych studentów - to hasło może i jest szowinistyczne, ale w jaki sposób Cię ogranicza? myślisz, że za tym idzie prawny zakaz studiowania kobietom?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
"Generalnie rzecz biorąc, ja jestem w jednej dziedzinie za równouprawnieniem, a mianowicie: żeby w małżeństwie było 50% mężczyzn i 50% kobiet." "Dlaczego chłopaki są w szkole, w telewizji i zapewne dziś już i w domach (bo rodzice byli indoktrynowani i w szkole i w telewizji...) zamiast szacunku dla kobiet, zamiast normalnego u chłopców odruchu opiekuńczości w stosunku do dziewcząt uczone zasady „równouprawnienia? Jak „równouprawnienie to i dziewczynce można przywalić fangę w nos... Źródło: blog, 3 października 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalucifer
granica jest w głowie - pytanie nie brzmi, czy jest szowinistą, tylko w jaki sposób jego szowinizm wpływa na Ciebie i Twoje życie. jak powie że kobiety są w czymśtam gorsze to wpadasz w rozpacz i przez tydzień nie wychodzisz z domu płacząc w poduszkę, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż. Korwin opowiada
katolickie głupoty o przewadze mężczyzny nad kobietą. Takie z niego liberał własnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalucifer
czemu katolickie? nie znasz powiedzonka Marcina Lutra o chwastach i wartościowych plonach;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
W tej chwili nie wpływa, ale kiedy ten człowiek dojdzie do władzy, to jego szowinizm może zacząć wpływać na moje życie. Teraz nie podam ci żadnych konkretów, ale jego poglądy mnie przerażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę sto razy
szczerego JKM niż słodkopierdzących obiecywaczy cudów których spełnienie mają w dupie już w chwili obiecywania- jak chcesz link shatyn to tylko napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
Czy żyd lub czarnoskóry człowiek wybrałby partię, której szef głosi poglądy o rasie panów i niższości czarnoskórych i żydów w stosunku do innych ras? Chyba nie. Nawet, jeśli ten człowiek miałby najlepszy program gospodarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę sto razy
dajcie sobie spokój z tą dyskusją nie czujecie że gadacie ze shatynem pod kilkoma nickami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie czuje. czy to nie
fobia shatynowa u ciebie? może zażyj aspirynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
"Nawet Lady Małgorzata Thatcherowa jest przeciwniczką prawa kobiet do głosowania. Dlaczego miałaby być za?!? Kobiety jako istoty rozsądne i tak zazwyczaj głosują na mężczyzn więc Ona na tym traci!" A choćby tak mogłyby wpływać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin.... byl nazista, faszysta... do jest spaczona ultraprawica. Granico- czy uwazasz, ze poglady JKM w takich kwestiach jak wlasnie kobiety, i te inne- znalazlyby poparcie wsrod spoleczenstwa??? NIE. Dlatego sa nierealne. A skoro tak, zajmijmy sie tym, co pozostalo, i jest zarazem najbardziej istotne- czyli jego koncepcja gospodarki. Moze o tym w koncu podyskutujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
"Harmonijna współpraca mężczyzny i kobiety dla postępu ludzkości nie polega na tym, by żona Izaaka Newtona razem z nim wymyślała prawo powszechnego ciążenia od czego co najwyżej zaszłaby w ciążę tylko na tym, by nie przeszkadzała mu leżeć pod jabłonką i rozmyślać oraz by usuwała mu spod nóg rożne drobne niedogodności, które mogłyby oderwać go od myślenia. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z prostej przyczyny- ja zawsze wybieram sobie na adwersarzy ludzi madrzejszych od siebie. To bardzo egoistyczne podejscie, ale dzieki temu ciagle dowiaduje sie czegos nowego, i zdobywam wiedze. Z osoba glupsza szansy rozwoju nie posiadam. A rozwoj jest dla mnie bardzo wazny, i sadze, ze dla kazdego powinien byc.... " cytat wypowiedzi załozycielki tematu Generalnie , moim zdaniem, niegłupio gadasz ale ... ta wypowiedź, którą cytuję powyżej dała mi do myślenia. Moj rozwój dla mnie tez jest bardzo ważny ale nie uzależnam go od nikogo ani od mądrzejszego ani od mniej inteligentnego patrnera lub koleżanki, matki, ojca czy kogokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę sto razy
no co shatyn chcesz linki na obietnice twojego idola może to przedyskutujmy zamiast co by było jak by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalucifer
granica jest w głowie - no tak,średnio raz do roku nie móc sobie zaznaczyc gówno dającego krzyżyka na krateczce. faktycznie straszne. co do tematu o rasie panów- takie partie zazwyczaj mają jakieś autentyczne zapędy dyskryminacyjne, więc analogia nietrafiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie czuje. czy to nie
Niestety granico, Korwin skompromitował się takimi powiedzonkami. Jego stosunek do kobiet wg mnie jest, jeśli nie wrogi to przynajmniej pogardliwy. Wg mnie wypływa to z jego ultrakatolickich przekonań. I on siebie nazywa liberałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×