Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość wolę sto razy
uważajcie kobiety bo shatyn przebrany za kobietę chce was zmanipulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
Nie wiem, czy te postulaty znalazłyby poparcie u większości społeczeństwa. To z resztą nie jest ważne. Ważne byłoby to, że te poglądy byłyby wyznawane przez członków partii, która posiadałaby większość w rządzie. Dzisiaj też większość społeczeństwa nie akceptuje pewnych rozwiązań, ale są one uchwalane tak, czy inaczej. Zaraz o tym, jak posłowie pozajmują stołki, przestają się liczyć ze swoimi wyborcami. Dlatego uważam, że system partyjny jest zły. Polski system wyborczy jest daleki od demokracji. Powinny zostać stworzone jednomandatowe okręgi wyborcze. W takiej sytuacji wybieralibyśmy konkretnego czowieka z konkretnym programem, z realizacji którego byłby rozliczony przez społeczeństwo np. w następnych wyborach. Większą rolę powinno spełniać referendum. To społeczeństwo powinno bezpośrednio decydować o sprawach dla niego ważnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korwin to spoko jest
rozmawiałam z nim po spotkaniu trochę. niezwykle uprzejmy i miły człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalucifer
Myrevin - poważnie? to jest nadzieja, że offerma i spółka coś zrobią dla ludzkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda- :) Apeluje do Was- rozmawiajmy o gospodarce, o kryzysie o tym co mozemy zrobic aby nie skonczyc jak grecja. Bo poki co cale panstwo zyje na kredyt, a pieniadze sie kiedys skoncza- nadto- bedziemy je musieli oddac wraz z odsetkami. TO JEST PROBLEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę sto razy
która głupia to kupi te teksty, jemu tylko o to chodzi żebyście znienawidziły JKM ,może lepiej wejśc na bloga JKM i samemu poczytać niż dawać wiarę shatyna paplaninie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie czuje. czy to nie
Na kredyt żyje w zasadzie cały świat. To nie oznacza, że świat zbankrutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie czuje. czy to nie
Raczej nie mamy szans skończyć jak Grecja. NAsze zadłużenie jest w normie, spłacamy je bez kłopotów, gospodarka się rozwija. Nie mamy "rozhulanego" socjalu. W niczym nie przypominamy Grecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalucifer
mam dość takiego kraju - co kogo obchodzi kryzys i kredyty? o parytetach pogadajmy, albo o smoleńsku TO JEST WAŻNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do...
O czym jeszcze można rozmawiac o Smoleńsku? Wszystko już jest wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
A tak, teraz masz partyjki, których członkowie różnią się od siebie poglądami i nie ma dyscypliny w głosowaniu. Poza tym, system przeliczania głosów jest tak pokręcony, że do sejmu wchodzą ludzie, ktłórzy nie dostali nawet jednego głosu, ale byłi na szczycie listy wyborczej. Od lat wybierami tych samych nieudaczników, tylko pod różnymi sztandarami. Od lat nie pojawił się na arenie politycznej nikt nowy, godny uwagi. Dlatego ja głosować nie zamierzam, na nikogo. A jeśli chodzi o ultrakatolickie poglądy JKM - to dyskwalifikuje go w moich oczach jeszcze bardziej. Jestem za rozdziałem państwa od kościoła, sekularyzacją państwa, zniesienia dotacji na kościół. Bulwesują mnie np. takie fakty jak ten, że rzecznik obywatelski kieruje projekt ustawy o równouprawnieniu kobiet i mężczyzn do zaopiniowania przez Episkopat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A jeśli chodzi o ultrakatolickie poglądy JKM - to dyskwalifikuje go w moich oczach jeszcze bardziej. Jestem za rozdziałem państwa od kościoła, sekularyzacją państwa, zniesienia dotacji na kościół. Bulwesują mnie np. takie fakty jak ten, że rzecznik obywatelski kieruje projekt ustawy o równouprawnieniu kobiet i mężczyzn do zaopiniowania przez Episkopat!!!!" Pełna zgoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalucifer
Jestem za rozdziałem państwa od kościoła - to tak jak on:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czuje. czy to nie Na kredyt żyje w zasadzie cały świat. To nie oznacza, że świat zbankrutuje } Uwielbiam takie argumenty, prawie cały świat, to tak jak z tym powiedzeniem, "jedzmy gówno, miliardy much nie mogą się mylić". :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na kredyt żyje w zasadzie cały świat. To nie oznacza, że świat zbankrutuje" ----> A CO OZNACZA?????? Ze kasa spadnie z nieba??? Dlug sie rozplynie z powietrzu? Powiedz mi skad panstwo wezmie kase na emeryture dla mnie za 30 lat, skoro osob uprawnionych do pobierania swiadczenia bedzie 20 milionow, a ludzi pracujacych na to 10????? SLUCHAM. Metalucifer- nie zapominaj o legalizacji malzenstw jednoplciowych i globalnym ociepleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówimy o muchach tylko o ludziach. Ten system gospodarczy w zasadzie jest m.in. na kredytach postawiony. Jak na razie nic lepszego nie wymyślono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
Grecja ma kryzys, bo nigdy nie powinna wejść do strefy euro. Grecja nie spełniła kryteriów konwergencji. Kłamali w sprwozdaniach finansowych i na tej podstawie wprowadzili euro. Jak oszustwo wyszło na jaw, to było już za późno, bo nie ma procedur wyjścia ze strefy euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do granica
może zanim zaczniesz wypisywać oJKM i kościele to poczytaj troche bo widzę że czerpiesz wiedzę z TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosciół w Polsce otrzymuje ok 5 miliardów rocznie od państwa. W róznej formie. JKM jest za rozdzieleniem państwa od kościoła? Ale z utrzymaniem prawodawstwa katolickiego w Polsce jest. No własnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 milionow. Skad wiem???? Sledze raporty GUSu. Ty tez powienienes zaczac. Slyszales o czym stakim, jak ujemny przyrost naturalny???? Wlasnie te sytuacje meilismy przez osttanich pare lat w Polsce. "Jak oszustwo wyszło na jaw, to było już za późno..." ---> i dlatego wlasnie Francuzi i Niemcy wspanialomyslnie postanowili wpompowac w nich kupe szmalu, uprawiajac tzw LICHWE- a teraz grecy niw maja z czego oddac, wiec cala UE sklada sie na oddanie kredytu, naturalnie z odpowiednim %%%% dla bankow Francji i Niemiec :D wiesz ile na tym zarobia?? "A kasa będzie z zainwestowanych pieniędzy. Bo po to się je pożycza." ---> niestety kasy nie bedzie, poniewaz caly system emerytalny przynosi WIELKIE STRATY, juz teraz emerytow utrzymuja obecnie pracujacy ludzie, bo ich skladki zostaly PRZEJEDZONE. Do tego czesc kasy ustawowo jest lokowana w obligacjach skarbu panstwa. Jak myslisz- ile warte sa obligacje panstwa, ktore zbankrutowalo, lub jest zadluzone po uszy???? :D Wlasnie- wiec teraz przemysl sprawe, jak bedzie wygladala Twoja emerytura .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
Ok, obiecuję poszerzyć moją wiedzę na temat stosunku JKM do kościoła. Jeśli chodzi o konkordat, to jego postanowienia nie są przestrzegane. Według konkordatu katecheza w szkole miała się odbywać nieobowiązkowo, a księża i katecheci nie mieli otrzymywać pensji z budżetu państwa. Ja sytuacja wygląda naprawdę? Otóż religia jest nieobowiązkowa oficjalnie, ale ocena z religii wliczana jest do ogólnej średniej. Poza tym, lekcje religii odbywają się w taich godzinach, alby trudno było z nich zrezygnować, a alternatywa w postaci etyki to fikcja! Księża i katecheci nauczający w szkołach otrzymują pensję nauczycielską z budżetu państwa. Mało tego, państwo płaci składki na fundusz emerytalny dla księży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
Problemem w tym kraju jest to, że nie przestrzega się obowiązującego prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ujemnym przyroście naturalnym słyszałem. Ale czy to oznacza, że w Polsce nie będą pracowali ludzie np z Ukrainy czy Białorusi? A może równiez z Rosji czy Chin? Skąd możesz mieć dane na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farage to jest gość
wygarnął tuskowi. brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do- przeczytaj uwaznie konkordat, ze szczegolnym uwzglednieniem ostatnich artykulow. Ale z utrzymaniem prawodawstwa katolickiego w Polsce jest ----> co to prawodawstwo katolickie? To pojecie jest mi nieznane. Wyjasnij prosze. A po drugie- chcemy demokracji, to ja mamy. Wybieracie takich ludzi do sejmu- tacy Wami rzadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×