Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość granica jest w głowie
"Czy wiesz, ze Funduze emerytalne sa BANKRUTAMI??? czy wiesz ze na emerytury moich rodzicow pracuja teraz 20 i 30 sto latkowie? Kto bedzie pracowal na ich emerytury, jesli jak pisalam uprawnionych do ich pobierania bedzie 20 milionow, a pracowac na to bedzie 10 milionow???? Czy nawet 15 milionow? Ile beda musieli tym ludziom zabrac z ich pensji, by utrzymac stare spoleczenstwo??? Jestem kobietą !" I po to, żeby uratować ten idiotyczny system emerytalny, ktoś ma mnie zmuszać do urodzenia niechcianego dziecka? To jest właśnie nastawanie na wolność jednostki, która w liberalizmie jest podstawą! To, że system emerytalny jest do d... nie może mnie skazywać na rodzenie dzieci w imię dobra ojczyzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może i działałeś, ale ja nie jestem już taki młodziutki i dziecięciem wtedy już byłem. Czy to była jakaś liberalna frakcja w PZPR ?" Myślisz że wtedy było tylko PZPR? To troche za mało wiesz.:O "Prawo ktoś stanowi i nad tym prawem musi być porządek moralny, który jest punktem odniesienia dla niego, po to właśnie aby takich "liberałów" jak Ty skutecznie lekceważyć, bo faktycznie jak tu ktoś powiedział, marnujesz nasz czas" Czyli nie chcesz żeby byli liberałowie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
Wiesz stąd już nie daleko do faszystowskiego lebensborn. Rzesza potrzebowała żołnierzy, więc niemki miały obowiązek rodzić. Dla dobra Rzeszy! Polska potrzebuje funduszy na emerytury, to Polka ma obowiązek rodzić. Dla dobra RP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o tym mowie od pol dnia- wiec jezeli wiekszosc spoleczenstwa nie zechce legalizacji aborcji, to bedzie ona zakazana prawem jak do tej pory- nawet w rzadach liberalow!" A więc ja chce zmiany pawa. O czym zresztą pisze cały czas:O "chce, zeby miala ona normalny wymiar, a nie taki jak teraz." Czyli chcesz zabraniac ludziom zmiany miejsca zamieszkania i pracy. To kompletnie nielioberalne:O "Byles juz raz na tym forum ... pamiuetam Cie. Pisales na pomaranczowo. I dalej walkujesz to samo...." Nie raz. I poglądów nie zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
Poza tym, jaki system emerytalny? Zgodnie z myślą liberalną każdy troszczy się o siebie sam i każdy sam kombinuje, żeby na starość mieć emeryturę. Więc dlaczego ja mam rodzić dzieci, żeby ktoś mógł odprowadzać składki? Jaki składki z resztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I po to, żeby uratować ten idiotyczny system emerytalny, ktoś ma mnie zmuszać do urodzenia niechcianego dziecka? To jest właśnie nastawanie na wolność jednostki, która w liberalizmie jest podstawą!" No właśnie. Dokładnie mam takie samo zdanie jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawo ktoś stanowi i nad tym prawem musi być porządek moralny" Czy Ty naprawde tak myslisz? To bardzo daleko Ci do liberalizmu. Bliżej do komunizmu czy faszyzmu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poza tym, jaki system emerytalny? Zgodnie z myślą liberalną każdy troszczy się o siebie sam i każdy sam kombinuje, żeby na starość mieć emeryturę." To oczywiście w ideale. Należy do tego dążyć ale to rzecz na dziesiątki lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
Mam pytanie do No własnie, z nich są tacy liberałowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość takiego kraju..... ;) wiesz, ja teraz zauważyłem, że jesteś kobietą :D i Tobie też niczego nie brakuje (już mamy klub wzajemnej adoracji ;)) ale od razu zwróciłem uwagę na Twój nick, a mianowicie, że nie napisałaś\; tego kraju ale TAKIEGO kraju to ważna różnica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano własnie. Tacy z nich liberałowie. Nakazy wiary, moralności, zakaz przemieszczania się po świecie i swobodnego wyboru miejsca zamieszkania i pracy...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
mam pytanie do Im raczej bliżej ideowo do narodowej demokracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... Dyskutowałby... Raczej do narodowego socjalizmu. Oni nawet nie dostrzegają jak ich ciągnie do komuny której tak nie lubią podobno...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
Racja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki... Ale wcale mnie nie cieszy że mam rację. Ale ten "liberał" jest śmieszny nawet:D " 19:33 [zgłoś do usunięcia] przeklęte pragnienia mam pytanie do... Ja się uważam za osobę o dość prawicowych przekonaniach a z pewnością nie lubię lewicy, tak że kroiłbym ją w paseczki I jestem wręcz ateistą. Takich ludzi jest sporo i przybywa, bo zauważają, że społeczeństwo MUSI mieć jasno określone moralne podstawy. Ciągłe poszerzanie zakresu wolności, a bo to geje czują się zaszczuci i tak dalej, prowadzi do dewastacji kultury i taki ateista jak ja, jest temu przeciwny a aborcja nigdy mi się nie wydawała szczególnie dobrym rozwiązaniem, chociaż nie chcę tu wstępować ex cathedra i napominać kobiety w trudnych sytuacjach." :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
No niezłe, niezłe! Takie pomieszanie z poplątaniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie... Ale najbardziej podobała mi się ta moralność nad prawem:D:D:D:D:D:D Na zakonczenie. Smutne to, że są ludzie o takich poglądach. I jeszcze nazywaja się liberałami. Obrażają, pomawiaja... I nawet przeprosić za to nie potrafią tylko uciekaja jak kundelki kopnięte w zadek. (przepraszam kundelki). :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do... "Prawo ktoś stanowi i nad tym prawem musi być porządek moralny" Czy Ty naprawde tak myslisz? To bardzo daleko Ci do liberalizmu. Bliżej do komunizmu czy faszyzmu Ciekawe, że gdy się powołać na system moralny, etykę jako nawet nie źródło prawa, ale jakieś ramy funkcjonowania jednostek, narodu, państwa, to zaraz zostaje się nazwanym faszystą i co ciekawe nawet komunistą :D Widzę, że propaganda lewicy zrobiła swoje. Ja się powołuję, tak ogólnie na naukę moralną chrześcijaństwa, nawet nie KK a nie na ideologię z mózgów "awangardy postępu" wyjętą, na której to właśnie komunizm i faszyzm zbudowano. Nawiasem mówiąc zarówno faszyzm (ten oryginalny włoski) jak i oczywiście komunizm były antyreligijne. Podobnie z nazizmem, który był już aktywnie antychrześcijański w porównaniu z włoskim faszyzmem. Powiem Ci nawet, że ten włoski faszyzm to nie było nic szczególnie strasznego. W każdym razie w faszystowskich Włoszech (do okupacji niemieckiej) był zdecydowanie większy zakres wolności niż sowieckiej Rosji, która milionami wysyłała ludzi do niewolniczej pracy i morzyła głodem. Mussolini długo nie chciał stosować tych obłąkanych i strasznych rasistowskich regulacji i dopiero gdy Włochy politycznie osłabły ugiął się przed Hitlerem, co oczywiście Mussoliniego obciąża. Napisałem to bo ten zarzut "faszyzmu" zawsze mnie śmieszy, bo mówiąc "faszyzm" najczęściej ludzie mają na myśli nazistowskie Niemcy, a to jest błąd. p.s. Możesz zawsze przedstawić jakieś fakty ze swojej liberalnej działalności, chętnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W skrócie. W państwie ma obowiązywac prawo. Moralny system wartości powinien dotyczyć pojedyńczych jednostek na WŁASNY użytek. M.in. dlatego że taki system wartości może mieć rózne źródła. Również złe. Systemy moralności, systemy wartości usiłowały (nieraz z powodzeniem) narzucić innym własnie wymienione ustroje. O reszcie nic nie napisze. To co napisałeś samo mówi o Tobie. Źle mówi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ja uciekłem???? :D Oczywiście, że nie było tylko PZPR bo był jeszcze ZSL, SD (bardzo liberalne :D) i różne tam PAXy śmaksy ale to już katolicka prawica :D Były jeszcze i inne ale już pozadebitowe, że tak się wyrażę. Zatem gdzie? Nie chce mi się wymieniać wszystkich grup, ugrupowań bo wiele z nich było efemerycznymi tworami. A jeśli wam się wydaje, że można Tworzyć i utrzymywać stabilność społeczną w oparciu o gumowe prawo, które każdy wiatr zawieruchy ideologicznej, każda moda może zmienić, to jest dla mnie tylko dowodem, że nie należy was z powagą wysłuchiwać. Ot takie tam bla bla bla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jestem zły. Mnie na przykład ucieszyła śmierć Pani Blidy. Zawsze to jednego eseldowca mniej, chociaż to kropla w morzu potrzeb :D Gdyby taki Kalisz zdechł z przejedzenia albo Kwaśniewski z przepicia to stawiam wszystkim wódkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes zły.
jesteś po prostu antyliberalnym głupcem. i zwykłym głupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes zły.
to nie jest kwestia mojego myślenia. to widać po twoim tekście. po prostu z niego wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj nick byl gleboko przemyslany ;) mam nadzieje Cie tutaj jeszcze spotkac :) A Wy, cala reszto- az szkoda slow. Tak naprawde jestescie bardzo malo przewidujacy, zajmujecie sie tylko tym, co jest TU i TERAZ. nie obchodzi Was los Waszych dzieci, ktore beda za pare lat musialy sie blakac po swiecie- pracowac nierzadko ponizej swoich kwalifikacji za granica, by moc przezyc. Mam pytanie do- kto ucieka? Zadalam Ci kilka pytan, na zadne nie raczyles udzielic odp. - wyksztalcenie, czy uwazasz za dobre ciagle podnoszenie podatkow, przyzwolenie na aborcje do 9 meisiaca, skad rzad ma brac kase na emerytury; nie skomentowales tez tego co pisalam o odradzajacym sie faszyzmie na zachodzie, spowodowanym nadmierna iloscia emigrantow... Wiec nie rzucaj we mnei falszywymi oskarzeniami. kto napisal o tym, ze mamy plodzic setki dzieci? To po prostu Wasza DURNA, ale tak naprawde IDIOTYCZNA nadinterpretacja :O Popieram calkowite ubezplodnienie sie na zyczenie- wiec juz chociazby z tej mojej wypowiedzi powinniscie wydedukowac jaki jest moj poglad :D Chodzilo mi tylko o wprowadzenie racjonalnego systemu ubezpieczen spol- przede wszytskim NIEOBOWIAZKOWEGO, po drugie- odkladanie na wlasne subkonta, a nie wszystko do wspolnego worka... Mnie ciagnie do komuny? :D Sorry, ale widac po Tobie ze niestety ale nie jestes wyksztalconym, swiatlym czlowiekiem. Dlatego pewnych rzeczy po prostu NIE ZROZUMIESZ. Dyskusja z Toba jest zatem pozbawiona sensu. "zakaz przemieszczania się po świecie" --- pisalam w moim pierwszym poscie tutaj, ze najprawdopodobniej wyjade z kraju, ubezpiecze sie gdzie indziej, bo w przeciwienstwie do Was- chce miec w przyszlosci emeryture :D "Prawo ktoś stanowi i nad tym prawem musi być porządek moralny" Czy Ty naprawde tak myslisz? To bardzo daleko Ci do liberalizmu. Bliżej do komunizmu czy faszyzmu" ---> o! i masz wlasnie przyklad anarchii. ty chcesz aby prawa nie bylo, albo zeby nie bylo egzekwowane. TO JEST ANARCHIA. I zamiast czytac wikipedie, i na tym opierac swoja wiedze- poczytaj o historii doktryn polityczno-prawnych. Mysle, ze cos moze zaswita w Twojej glowie.... Juz naprawde sie zegnam- po raz drugi, bo widze, ze niektorzy przeoczyli oskarzajac mnie o ucieczke :D ... pewnie do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o! i masz wlasnie przyklad anarchii. ty chcesz aby prawa nie bylo, albo zeby nie bylo egzekwowane. TO JEST ANARCHIA." Nigdzie nic takiego nienapsałm. Za to napisałem że prawo owinno obowiązywac. A porządek morlany można mieć. Dla siebie. Nie narzucony. Żeby nie być gołosłownym. Oto mój post. " 20:19 [zgłoś do usunięcia] mam pytanie do... W skrócie. W państwie ma obowiązywac prawo. Moralny system wartości powinien dotyczyć pojedyńczych jednostek na WŁASNY użytek." Do reszty sie nie odniose bo to podobne kłamstewka jak to o którym napisałem powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×