Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

argumenty i cytaty twoich glupich wypowiedzi sa kilka stron dalej. nie bede marnowac czasu na ich kopiowanie po raz setny. myrevin- juz przywoluje sie do porzadku :D nie prowadze od teraz z nim "dyskusji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak można tak obracać kota ogonem w worku??? Postczerwona elita to sld-ich kumple "biznesmeni", dawna bezpieka." Tak? A czy to nie PiS jest przeciwko prywatyzacji? Ale.... Mogę sie mylić. Może podasz parę przykładów tych biznesmenów a dawniej bezpieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Przeczytaj uważnie: postkomuna to byli członkowie partii komunistycznych, aparatu bezpieczeństwa komunistycznego państwa i wspierający ich. } A jakieś konkrety? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"postkomuna to byli członkowie partii komunistycznych, aparatu bezpieczeństwa komunistycznego państwa i wspierający ich." A czy to nie minister w rządzie Jarosława Kaczyńskiego czyli PiS był byłym prokuratorem komunistycznym ścigającym ludzi walczących z komuną ? Nazywał się Kryże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ A czy to nie minister w rządzie Jarosława Kaczyńskiego czyli PiS był byłym prokuratorem komunistycznym ścigającym ludzi walczących z komuną ? } "Tylko krowa nie zmienia poglądów". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość Mam słabość, taką mocną i pewną ;) do kobiet, które mają do mnie słabość :classic_cool: Dodam tylko do tamtego, że jestem pewien, że KNP zostałby w momencie rozwalony i wykorzystany do dalszej dewastacji państwa. To nie jest ostra, bezwzględna ale uczciwa gra wyborcza. Gra się toczy nie tyle w tej chwili o konkretny kształt polityki ekonomicznej, ale o to by była ona suwerenna. KNP nie poradzi sobie, ale życzyłbym sobie, żeby takie ugrupowanie rosło w siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe życie mówi muuuu. :classic_cool: Nie słyszałem by jakaś zmieniła zdanie, chyba że mówiła drugą stroną. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Myrevin Stwierdziłeś, że "Tylko krowa nie zmienia poglądów". Po czym napisałeś "Nie słyszałem by jakaś zmieniła zdanie". Może trochę konsekwencji? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę żeby nie uległo zapomnieniu. "Jak ludzie maja cie traktowac tutaj powaznie, skoro piszesz np, ze wkladajac kase na lokate bank cie okrada, bo wieksza czesc zysku z twojej kasy sobie zabiera??? Jak, skoro piszesz, ze placi sie za prowadzenie lokaty?" Odnosze wrażenie że mowa o mnie. Nigdy niczego takiego nie napisałem. To zwykłe, ordynarne kłamstwo, osoby której brakuje kompletnie argumentów a wiec posługuje sie takimi sposobami w "dyskusji". A całkiem niedawno prosiła o używanie argumentów w rozmowach Ale żeby nie być gołosłownym. Oto mój post. " 00:29 [zgłoś do usunięcia] no żesz do k... nędzy "Ja pie**ole Nikomu nie place- placi mu WLASCICIEL banku." Ty tak powaznie? Przeciez Twoje pieniądze zarabiają. Czy to róznica jeśli zarobią np 100 zł z tego ty zapłacisz 50 za obsługe w stosunku do tego że pieniądze zarobią 100 zł a własciciel banku sam sobie te 50 złotycgh weźmie?" Czy widac tutaj gdzieś to o czym pisze załozycielka? "skoro piszesz np, ze wkladajac kase na lokate bank cie okrada, bo wieksza czesc zysku z twojej kasy sobie zabiera??? " Gdzie napisałem że bank mnie okrada? Albo o tym że bank bierze większa część? Nigdzie. Bo tak nie napisałem. Nie widać. Na tym własnie polega kłamstwo "mam dość takiego kraju" Natomiast ty i owszem. Napisałaś załozycielko o tym że" ""Jak ludzie maja cie traktowac tutaj powaznie, skoro piszesz np, ze wkladajac kase na lokate bank cie okrada, bo wieksza czesc zysku z twojej kasy sobie zabiera??? " A oto twoje słowa. " 00:27 [zgłoś do usunięcia] mam dość takiego kraju "No widzisz. Czyli KTOŚ musi być, żeby tą kwotę zarabiac dla ciebie. Jemu trzeba zapłacić za to." Ja pie**ole Nikomu nie place- placi mu WLASCICIEL banku. Szef. Gostek zainwestuje moja kase, podwoi kwote, czyli z mojego 1tys zrobi 2tys, mnei dadza z tego 40zl ( ), pracownik ktory ja dobrze zainwestowal zgarnie pwoedzmy 350zl, a szef 600zl. TAK to dziala w kapitalizmie." Czyli napisałas o sobie, że ciebie nie mozna traktowac poważnie bo napisałaś: "Szef. Gostek zainwestuje moja kase, podwoi kwote, czyli z mojego 1tys zrobi 2tys, mnei dadza z tego 40zl ( ), pracownik ktory ja dobrze zainwestowal zgarnie pwoedzmy 350zl, a szef 600zl." Czyli podsumowując. "Jak ludzie maja cie traktowac tutaj powaznie, skoro piszesz np, ze wkladajac kase na lokate bank cie okrada, bo wieksza czesc zysku z twojej kasy sobie zabiera??? " To ty napisałas o tym, że bank zabiera wiekszą częśc zysków z lokaty. A nie jak. Co powyżej udowodniłem cytujac twoje i moje wypowiedzi. ................................ Co do kontroli unijnej. Napisałem że Polska jest najwiekszym beneficjentem pomocy unijnej a więc podlega większym procedurom kontrolnym niż Grecja która takiej wielkiej pomocy nie otrzymywała (mowa o czasach PRZED KRYZYSOWYCH - chodzi o kryzys grecki). Czyli znowu nakłamałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to tak dla uzmysłowienia co niektórym.... "Za słowa m.in., że redaktorzy "Gazety Wyborczej" nienawidzą Polski i chrześcijaństwa jako "duchowi spadkobiercy Komunistycznej Partii Polski" Jarosław Marek Rymkiewicz ma przeprosić wydawcę "GW" i wpłacić 5 tys. zł na cel społeczny. Tak orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie. Poeta zapowiedział apelację. Sąd nakazał pozwanemu przeprosiny w "Gazecie Polskiej", wpłatę 5 tys. zł zadośćuczynienia na ośrodek dla ociemniałych w Laskach (Agora żądała 10 tys. zł) i zwrot Agorze 1,2 tys. zł kosztów sprawy. Wyrok jest nieprawomocny i przysługuje od niego apelacja. Sąd uznał, że doszło do bezprawnego i zawinionego naruszenia dóbr osobistych "GW" i jej wydawcy. Rymkiewicz ma teraz przeprosić w "GP" za "nieprawdziwe i obraźliwe wypowiedzi", które "nie miały oparcia w faktach". - Pozwany powinien wiedzieć, że za słowa mogą być konsekwencje - mówiła sędzia Małgorzata Sobkowicz-Suwińska."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że sądy wydają wyroki skazujące za prawdę już mnie nie dziwi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin :D konkrety :D no żesz Nasza scena polityczna nie jest klarowna tak jak w starych demokracjach. Z antykomunistycznej opozycji, czy szerzej ze środowisk niechętnych wrogich sowieckiej dominacji (odrzucanie uzależnienia od sowietów nie oznacza odrzucania socjalizmu, socjaldemokracji - Jan Józef Lipski, Jan Bugaj) wyszli ludzie o poglądach od lewicy do prawicy, których łączyło często jedynie chęć zrzucenia zależności czyli idea niepodległości, też często dość rozmaicie rozumiana (niewątpliwie środowiska ROAD-UW-KLD i w konsekwencji PO mają wizję specyficznie minimalistyczną). Zatem PiS może sobie być na pół socjalistyczne (anty pyrwatyzacyjne) i to wcale nie oznacza, że jest spadkobiercą PRLu, czyli postczerwoną elitą. Udział w PiSie ludzi o związkach z PRLem jest znikomy i jeśli się znajdują wymaga od nich całkowitego zerwania z poglądami i układami wywodzącymi się z PZPR. To jest jasne, bo PiS jest jednoznacznie wrogi wobec tradycji PRLu, wręcz pogardliwy co mnie się bardzo podoba. Po drugiej stronie są ludzie, którzy wyszli z PZPR i wszelkich powiązanych z nią instytucji, politycznych przybudówek, dawnej bezpieki !!! i którzy stanowią, pomimo pewnych różnic także ideologicznych, jedną grupę działającą wspólnie bo bronią oni swojego stanu posia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żesz Co to ma być? Straszenie? :D w imieniu tej czerwonej szmaty? Michnik jest człowiekiem złej woli, oszustem intelektualnym powtórzę za pewnym innym poetą. Jego już nie skarzą, mogą najwyżej napluć mu na grób. Dlatego nie mam wątpliwości, że z WAMI, bo ty także należysz do ludzi złej woli i oszustów intelektualnych (operujesz jedynie na znacznie niższym poziomie) nie ma sensu rozmawiać. Was należy zamykać w Berezie Kartuskiej. I piszę to w 100% poważnie. I tak byłoby wam tam za dobrze porównując do aresztów UB. http://www.youtube.com/watch?v=l9tnyiTLP2k mam dość Wybacz za off ale myślę, że rozwój tej dyskusji jest dowodem mojej tezy, że KNP będzie niszczony za to, że jest nie tylko liberalne ale przede wszystkim patriotyczne. Liberalizmu czerwona banda się nie boi, bo wiedzą, że społeczeństwo nie przepada za tymi ideami, ale idei suwerenności nienawidzą, bo ta może jednak stać się przekonującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×