Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Janusz Mikke-Korwin nie jest ekonomistą, tylko filozofem. To Lenin powiedział, że w socjalizmie nawet kucharka może rządzić! Precz z komunią i Ku.rwinem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz rzadzi historyk i licencjat ekonomii podejmuje decyzje ktorych konsekwencje odczuwac bedziemy przez nastepne kilkanascie lat :O Na cale szczescie program gosp JKM opiera na teoriach wybitnych ekonomistow, o ktorych pisalam tu juz setki razy. A nie tak jak 'prof' Rostowski, ktory zadluza Polske na rzecz pokolen, ktore jeszcze nawet nie zdazyly sie urodzic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettt
rzadzi specjalista od malowania kominow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak szybko z tym topem
bo nie NADANŻAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły pokaz chamstwa
to zwolennicy JKM? przykre:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak szybko z tym topem
bo nie NADANŻAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nadanzam
Sikoreczka cienko ćwierka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poparcie dla KM jest
ogromne. widac to po klubie poparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikoreczka szykuje sie do rozpoczecia nowego roku akademickiego, wiec ma teraz malo czasu. Jak chcecie pogadac to zarzuccie jakis temat- pewno stane si ebardziej rozmowna ;) Tak czy siak- LISTA NR 9, a jezeli nie ma jej w Waszym okregu- nie glosujcie w ogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskie jajco
"mam dosc" masz chlopaka ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfdkfdlfdkldfkldkdfl
jeśli nie ma nowej prawicy w waszym okręgu to głosujcie na prawicę lista nr 10 (najlepiej na kandydatów z upr), a jak tego i tego nie ma, to oddajcie głos nieważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunta kinte 2
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przygotowała pozew do sądu przeciwko chińskiemu konsorcjum Covec. Chodzi o zapłatę kar umownych i odszkodowania za dwa niewybudowane odcinki autostrady A2- podaje PAP. http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,ludowy-sad-chinski-zawiesil-kary-za-a2,277489.html A jadące z pomocą chińskie spychacze, już przekroczyły rzekę Ussuri. Napotkały tam spokojnie pracujące w polu rosyjskie traktory, które tym razem nie przywitały ich ogniem z broni rakietowej, lecz wskazały drogę na Warszawę. Oby zdążyły nim premier się naprawdę zdenerwuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkm w tvn
Widziałaś swojego idola w Dzień Dobry TVN? Jak to on mówi. Kobiety nie powiiny mieć równych praw tylko przywileje. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne masz na mysli to http://tnij.org/nla3 :classic_cool: Oczywiscie, ze gosc ma racje. Jak zwykle zreszta ;) Ja tam lubie, gdy facet otwiera przede mna drzwi, przepuszcza w drzwiach, i... :D No, ogolnie stawia moja satysfakcje i dobre samopoczucie ponad swoje. To jest wlasnie gentleman. Chwala bogu, ze wlasie takich spotykam na swej drodze. Dlaczego uwazacie to za cos nienormalnego? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubisz pewnie rownież
kiedy ktoś mówi, że nie musisz się uczyć matmy, bo to nie dla dziewczynek. W sumie racja, mi też się nie chciało do budy chodzić i zwolnienie z połowy przedmiotów (czyli tzw. ścisłych) uznałabym pewnie wtedy za nie lada przywilej. Ale już tak nie uważam :). Fajny jest też przywilej, że nie musi się chodzić do pracy. Można sobie spać i w ogóle. I nie trzeba by było czytać tych nudnych artykułów o polityce, bo miałybyśmy przywilej niechodzenia na wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubisz pewnie rownież
Ja tylko powtarzam to co wyczytałam w rubryce w Janusza Korwina Mikke w "Angorze". No, ale w sumie to pewnie socjaliści, chcąc go ośmieszyć, podsuwają tam takie teksty na etapie druku nakładu, i nic się z tym nie da zrobić. :D Co za blokada w mediach! Otworzyłam ten link, co podałaś wyżej. Rozbawiły mnie pierwsze słowa: "Liczyliśmy na to, że będziemy przed SLD bo w wyborach prezydenckich byliśmy przed Pawlakiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubisz pewnie rownież
Dalej pada zdanie: "Nie doceniam kobiety jako tokarza, tylko jako tę która robi zakupy" - hmm, chodzi tu o jego żonę czy inną znajomą mu kobietę? Czy chodzi mu o ogół kobiet, w tym mnie? Skąd on wie, co ja umiem w zakresie tokarki a co w zakresie zakupów? Czyżby wiedział to na podstawie informacji, że nie mam prącia? I w ogóle jak takie zdanie ma się do liberalizmu? Człowiek, który uważa, że państwo nie powinno się mieszać do tego jak wychowujemy dzieci i jak prowadzimy firmę, nie widzi nic złgego w mieszanie się do tego, jaki zawód wykonuje kobieta a jaki mężczyzna. To ma być liberalizm? Moim zdaniem liberał z prawdziwego zdarzenia powiedziałby: "Niech rynek reguluje te kwestie, ja nie mam zdania, bo wybieranie ludziom zawodu nie leży w kompetencjach rządzącego czy kandydata na rządzącego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd on wie, co ja umiem w zakresie tokarki a co w zakresie zakupów? ---> zapewne twierdzi tak na podstawie statystycznej wiekszosci, i chciaz oczywiscie ktos moze byc wyjatkiem- to jednak zawsze wyjatek potwierdza regule ;) Człowiek, który uważa, że państwo nie powinno się mieszać do tego jak wychowujemy dzieci i jak prowadzimy firmę, nie widzi nic złgego w mieszanie się do tego, jaki zawód wykonuje kobieta a jaki mężczyzna. --> to wlacz raz jeszcze prosze ten link ktory tu wkleilam; JKM mowi wlasnie, ze chce, aby kobiety mialy wybor- w jakim charakterze chca pracowac, i czy w ogole. Teraz moze z 10% spoleczenstwa stac $$ na to, aby kobieta miala taki wybor. JKM chce aby te proporcje zmienic o 180 stopni. "Niech rynek reguluje te kwestie, ja nie mam zdania, bo wybieranie ludziom zawodu nie leży w kompetencjach rządzącego czy kandydata na rządzącego". ---> ja wlasnie tak uwazam. Ale kazdy ma prawo do wlsnego zdania. ALe mysle, ze najlepiej bedzie dla kazdego z nas, abysmy przymkneli oko na tego typu poglady JKM.Waidomo, ze raczej nie sa one mozliwe do zrealizowania, tak samo jak poglady SLD o darmowych przedszkolach, PISu o wysokiej jakosci swiadczen za peiniadze publiczne, czy jakiekolwiek zapewnienia PO. Zajmijmy sie tym, co ma znaczenie dla przyszlosci naszego kraju- np wzrost gosp poprzez obnizenie pdoatkow, zakaz ustawowy zadluzania kraju, zmiana prawa o ustroju sadow powszechnych, zmiany w kodeksie karnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/nllu W środę WSA wezwał skarżącego - komitet Nowa Prawica do usunięcia braków formalnych skargi. Sędzia powtórzyła także to, co mówiła we wtorek portalowi tvn24.pl, że ze względu na przedmiot sprawy oraz terminy wynikające z kalendarza wyborczego skarga Nowej Prawicy po uzupełnieniu braków formalnych będzie rozpatrzona poza kolejnością w trybie pilnym. Na podjęcie decyzji w tej sprawie sąd ma 14 dni, wybory odbędą się za 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujkpknrmnwszb
Też go lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czy nie uzyskają (PO i PiS razem) 50%.. wśród głosujących rzecz jasna.. zobaczymy, tu nie jestem takim optymistą jak Mikke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrek, to bedzie zalezalo odo tego, czy szanowny NSA zezwoli na rejestracje list KNP w calej Polsce, czy pozostanie tylko te 21 okregow. Jezeli tak, szansa na uzyskanie przyzwoitego wyniku bedzie mala, a jezeli KNP wystartuje ze wszytskich list- na pewno zabierez duzo % PISowi, i bedzie moglo liczyc na spory elektorat szukajacy konketnej alternatywy. Ten ostatni link ktory wkleilam absolutmie trzeba obejrzec!!! JKM naprawde miazdzy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC KARIERY NARA
dzisiaj Korwin powiedział że Rostowski pójdzie siedziec za DEFRAUDACJE pieniędzy z OFE i funduszu demograficznego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×