Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

"Skoro tak- obnizmy wiek dozwolonej prawem inicjacji seksualnej do 12 lat. Co Ty na to?" Takie prawo obowiązuje w... Watykanie...:O I tylko tam. W żadnym innym kraju Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zadalam Ci kilka pytan, na zadne nie raczyles udzielic odp. - wyksztalcenie, czy uwazasz za dobre ciagle podnoszenie podatkow, przyzwolenie na aborcje do 9 meisiaca, skad rzad ma brac kase na emerytury; nie skomentowales tez tego co pisalam o odradzajacym sie faszyzmie na zachodzie, spowodowanym nadmierna iloscia emigrantow..." Jeśli trzeba to nie ma wyjścia. Trzeba podnosić podatki. O aborcji napisałem. Do 9 miesiąca, z tego co wiem, w wypadku zagrożenia życia matki. Tego typu ruchy faszystowskie sa od bardzo wielu lat. Zawsze istnieją oszołomy prawicowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak myslalam, ze blizszej stycznosci z ekonomia chyba nie masz..." Nigdzie to nie wynika z tego co napisałem. A więc tego typu wnioski są nieuprawnione. Tak jak i inne Twoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
mam dość takiego kraju Prawo powinno chronić obywateli przed krzywdą, napaścią, utratą życia, ogólnie powinno chronić porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne. Prywatna moralność nie powinna być regulowana ustawowo. Np. w latach 30-stych za zdradę małżeńską groziła kilkulenia kara więzienia. Co w takim razie z małżonkami, którzy lubią "zdrady kontrolowane" za obopólną zgodą? Karać, czy nie? Takich dylematów może być mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Według holenderskiego prawa, aborcję (farmakologiczną lub chirurgiczną) można wykonać jedynie w szpitalu lub w specjalistycznej, certyfikowanej klinice. Zabieg jest możliwy do 24. tygodnia życia dziecka. Od pierwszej wizyty u lekarza do zabiegu musi minąć co najmniej pięć dni, by kobieta miała czas na zmianę decyzji." Cytat z : http://goscniedzielny.wiara.pl/wydruk.php?grupa=6&art=1252312886&dzi=1207812935&katg=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znasz sie na ani na ekonomii, ani na prawie ani na doktrynach politycznych- wiec dyskusja z Toba jest niczym rzucanie grochem o sciane. Zeby umiec przewidywac, prognozowac- trzeba miec najpierw ku temu podstawy- czyli wiedze. Ty jej nie masz z tych dziedzin, ja nie mam wiedzy z Twojej dziedziny. To wszystko. Dlaczego chcesz mnie ograniczac? W holandii aborcja na zyczenie jest wlasnie do 9 miesiaca. Sex z chyba 14latkami prawem dozwolony. Czyli pozwalamy na to, zgadza sie? W ramach tej waszel "nieograniczonej niczym wolnosci"???? ;) "Prywatna moralność nie powinna być regulowana ustawowo" ---> wlasnie, wiec dlaczego nie moge sie wyskrobac do 9 meisiaca, albo kochac z 14 latkiem, skoro On i ja tego chcemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie znasz sie na ani na ekonomii, ani na prawie ani na doktrynach politycznych- wiec dyskusja z Toba jest niczym rzucanie grochem o sciane." Poprosze o cytat zmojego postu który uprawnia Cię do takich wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poszukaj lepiej ;) To sa juz nieaktualne winfo. Ale nawet gdyby- czyli moge do 24 tygodnia, tak? A dlaczego np ni edo 26??? Przeciez to podobno MOJA macica i MOJA moralnosc i MOJE sumienie? Wiec co Ci do tego w ktorym miesiacu tego dokonam? Po co jakakolwiek regulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W holandii aborcja na zyczenie jest wlasnie do 9 miesiaca." Jak zacytowałem z gościa niedzielnego, nie jest tak. "Sex z chyba 14latkami prawem dozwolony." W Watykanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Nie znasz sie na ani na ekonomii, ani na prawie ani na doktrynach politycznych- wiec dyskusja z Toba jest niczym rzucanie grochem o sciane." Poprosze o cytat zmojego postu który uprawnia Cię do takich wniosków." TY: ""Jestem teatrologiem." Oto cytat." Czyli jeśli ktoś jest teatrologiem nie może znac się na ekonomii czy na motoryzacji, oczywiście wg Ciebie...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
""Zadalam Ci kilka pytan, na zadne nie raczyles udzielic odp. - wyksztalcenie, czy uwazasz za dobre ciagle podnoszenie podatkow, przyzwolenie na aborcje do 9 meisiaca, skad rzad ma brac kase na emerytury; nie skomentowales tez tego co pisalam o odradzajacym sie faszyzmie na zachodzie, spowodowanym nadmierna iloscia emigrantow..." Już raz napisałam. NIE MOŻNA ZMUSZAĆ KOBIET DO RODZENIA DZIECI ABY RATOWAĆ SYSTEM EMERYTALNY! Wolność jednostki jest nadrzędną wartością, przynajmniej powinna być dla każdego liberała. Wszelkie próby ograniczenia wolności obywateli w imię dobra wyższego trącą faszyzmem. Żadna kobieta, ani żaden mężczyzna nie powinni ponosić odpowiedzialności za to, że ktoś skonsrtuował wadliwy i niedoskonały system emerytalny. To nie jest ich problem. To jest problem państwa i ludzi, którzy ten system tworzyli. Nie mówiąć już o tym, że w prawdziwym liberalizmie nie powinno być czegoś takiego jak PRZYMUSOWA składka na emeryturę w państwowym zakładzie ubezpieczeń. Każdy o swoją emeryturę powinien zartroszczyć się sam, w sposób, jaki uważa dla siebie za najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wolność jednostki jest nadrzędną wartością, przynajmniej powinna być dla każdego liberała. Wszelkie próby ograniczenia wolności obywateli w imię dobra wyższego trącą faszyzmem." Obawiam się, że nie są w stanie tego zrozumieć tutejsze "liberały" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
Mam dość takiego kraju Tobie bliżej do LPR i Młodzieży Wszechpolskiej niż do liberalizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do... W holandii wykonuje sie aborcje o wieeeele pozniej- przez wstrzyniecie roztworu soli, i potem porod martwego plodu. Watykan :D ale sie uwziales. Dobrze, ale twoim tokiem rozumowania idac- w sumie nie ma przeciwwskazan- przeciez to juz sprawa mojego sumienia czy uwazam to za moralne czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale nawet gdyby- czyli moge do 24 tygodnia, tak? A dlaczego np ni edo 26??? Przeciez to podobno MOJA macica i MOJA moralnosc i MOJE sumienie? Wiec co Ci do tego w ktorym miesiacu tego dokonam? Po co jakakolwiek regulacja?" Bo tak stanowi PRAWO. Nie rozumiesz tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
Mam dość takiego kraju Niestety, to już zależy od ciebie, czy uznajesz to za moralne, czy nie. Brutalne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W holandii wykonuje sie aborcje o wieeeele pozniej- przez wstrzyniecie roztworu soli, i potem porod martwego plodu." Może posługuj się konkretami czyli w tym wypadku cytatami z miarę wiarygodnych źródłe i oczywiście ogólnie dostępnych. "Dobrze, ale twoim tokiem rozumowania idac- w sumie nie ma przeciwwskazan- przeciez to juz sprawa mojego sumienia czy uwazam to za moralne czy nie?" Nie. Trzeba przestrzegac obowiązującego prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
"Ale nawet gdyby- czyli moge do 24 tygodnia, tak? A dlaczego np ni edo 26??? Przeciez to podobno MOJA macica i MOJA moralnosc i MOJE sumienie? Wiec co Ci do tego w ktorym miesiacu tego dokonam? Po co jakakolwiek regulacja?" Bo tak postanowił ustawodawca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
"Niestety, to już zależy od ciebie, czy uznajesz to za moralne, czy nie. Brutalne, ale prawdziwe." Oczywiście wtedy, jeśli prawo zezwalałoby na przerywanie ciąży bez ograniczeń do 9 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granica- nie rozumiesz mojego pytania. To po pirwsze, a po drugie - nie bylo no kierowane do Ciebie. Nie zmuszam nikogo do rodzenia dzieci; twierdze tylko, ze system emerytalny jaki teraz w Pl funkcjonuje nie bedzie w stanie wyzywic za 20 lat emerytow, bo bedzie zbyt malo pracujacych ludzi na nich- wiec NALEZY GO ZREFORMOWAC !!!!!!!!!!! A nie ordzic dzieci na sile. "To jest problem państwa i ludzi, którzy ten system tworzyli. Nie mówiąć już o tym, że w prawdziwym liberalizmie nie powinno być czegoś takiego jak PRZYMUSOWA składka na emeryturę w państwowym zakładzie ubezpieczeń. Każdy o swoją emeryturę powinien zartroszczyć się sam, w sposób, jaki uważa dla siebie za najlepszy." ---> tu sie zgadzam poza tym, ze to panstwo jest odpowiedzialne za katastrofe jaka czeka nas za 20 lat. To WY bedziecie za to odpowiedzialni, ze wybraliscie ludzi, ktorzy zarzadzaja waszymi pieniedzmi w GLUPI sposob. LPR miala najbardziej liberalny pomysl na gospodarke :D Ale Wy oczywiscie o tym nie wiecie :D :D ;D DO KSIAZEK I UCZYC SIE, a potem brac sie za dyskusje na powazne tematy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie zmuszam nikogo do rodzenia dzieci; twierdze tylko, ze system emerytalny jaki teraz w Pl funkcjonuje nie bedzie w stanie wyzywic za 20 lat emerytow, bo bedzie zbyt malo pracujacych ludzi na nich- wiec NALEZY GO ZREFORMOWAC !!!!!!!!!!! A nie ordzic dzieci na sile." Bo nie bierzesz pod uwagę faktu że w Polsce będa pracować obcokrajowcy. Naprawde masz takie klapki na oczach czy udajesz? A gdzie cytat mówiący o tym, że się nie znam na ekonomii? A gdzie cytat potwierdzającyc prawo do aborcji do 9 miesiąca n zawołanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo tak stanowi PRAWO. Nie rozumiesz tego " "Nie. Trzeba przestrzegac obowiązującego prawa." "Bo tak postanowił ustawodawca" ---> tez wlasnie- jezeli aborcja bedzie prawem zabrioniona trzeb abedzie tego przepisu przestrzegac. Wiec o co sie ze mna wyklocasz???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zrobmy tak: wpierw Ty odpowiedz na moje pytania, potem ja poszukam dla Ciebie ofert klinik aborcyjnych w Holandii i podam linki, ok? Bedzie sprawiedliwie :) "Bo nie bierzesz pod uwagę faktu że w Polsce będa pracować obcokrajowcy." ---> teraz tez pracuja, i system chyli sie ku upadkowi. Wiec wymysl cos lepszego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×