Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

"jestes niekompetentnym do prowadzenia rozmow na tematy, o ktorych nie masz bladego pojecia" Podaj cytat z mojego postu wskazujący na ten FAKT i uzasadnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałem wczoraj okazji ogladac programu Olejnikowej. A więc dzisiaj zobaczyłem kolejną kompromitacje pani Kempy. I już wiem, że do jej sposobu prowadzenia rozmowy niektórzy tutaj dążą. Tzn nie odpowiadaja na pytania natomiast dużo paplą jak Kempa nie na temat. Dużo i bez sensu, uciekajac od odpowiedzi na niewygodne dla nich pytania. Co prawda Kempa nie usiłowała wmówić Olejnikowej że ta ostatnia się nie zna na tym o co pyta czy o czym rozmawia, ale pewnie wszystko przed nami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbata Biedronka
też oglądałem to w tvn. Niestety nie wiem co mówiła Kempa, bo wyłączam głos, nie lubie intonacji głosu tej baby i głupot co gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to było śmieszne jak Kempie urosły oczy z powodu pytań Olejnik a potem ta papalanina, byle szybciej, byle więcjej, byle nie widac było zmieszania strachu i braku odpowiedzi na "bezczelne" pytania...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham tuska!
kocham go. shatyn idź precz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do Twój zachwyt nad Olejnik daje dostatecznie dobre świadectwo Twojemu zainfekowaniu lewicową propagandą. Oczywiście, że według Ciebie Kempa paple, bo styl prowadzenia "rozmowy" przez Olejnik jest dla Ciebie wzorcowy. Powierzchowność, efekciarstwo i schlebianie ludziom bez wiedzy na dany temat. Po raz kolejny się przekonuję, że Kaczyński miał rację używając określenia wykształciuch. To jest właśnie to! Pretensje do poważnego traktowani i brak ku temu podstaw. Coś się tam musnęło, coś tam przeczytało i potem już impregnacja przed wiedzą. A przeczytajże solidnie i się zastanów zanim powtórzysz, że nie podano Ci kontrargumentów, bo je dostałeś, ale nie są one na tym powierzchownym poziomie, w którym czujesz się jak w domu. I nie gadaj, że unikamy odpowiedzi. Ile razy można powtarzać, że literalne odczytywanie pojęcia jest bez sensu. Trzeba znać historię doktryny i jej współczesne ulokowanie na scenie politycznej. Mnóstwo ludzi rozważało od dobrych 300 lat problemy granic wolności, ale Ty masz ich gdzieś, bo wiesz lepiej. Po co Ci czytać o Lockeu, Millu, Monteskiuszu przecież wiesz co to znaczy liber-liberalis. Zatem jeśli masz to gdzieś i uważasz, że znajomość znaczenia łacińskiego słówka upoważnia Cię do znajomości danej doktryny, to sam się skreślasz jako wartościowy dyskutant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczywiście, że według Ciebie Kempa paple, bo styl prowadzenia "rozmowy" przez Olejnik jest dla Ciebie wzorcowy. Powierzchowność, efekciarstwo i schlebianie ludziom bez wiedzy na dany temat." Usiłujesz nasladowac styl Kempy jak widze. Byle dużo i byle nie na temat. Podobnie jak Kempa np na pytanie o postawienie Tuska przed haskim trybunałem....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I nie gadaj, że unikamy odpowiedzi. " No to popatrz ile razy prosiłem o podanie przykładu wraz z uzasadnieniem, że nie znam się na ekonomii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem w stanie zrozumieć
shatyna. to co on gada to pierdoły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ile razy można powtarzać, że literalne odczytywanie pojęcia jest bez sensu." To jakieś Twoje zmyślenie. W jaki sposób doszedłeś do wniosku że odczytuje literalnie znaczenie słowa libearlizm patrząc na łacińską podstawe tego słowa? Gdzie? Może jakiś konkret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie jestem w stanie zrozumieć shatyna. to co on gada to pierdoły!" No to daj sobie spokój z czytaniem tego co napisał. Pewnie za mało wiesz żeby go zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbata Biedronka
no musi się Kempa starać, jak chce aby Saska Kępa, została nazwana Beata Kempa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mineło 10 minut od momentu kiedy zadałem pytanie. I co? Nic. Potem "przeklęte pragnienia" napisze że: "I nie gadaj, że unikamy odpowiedzi." :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojkoooikol
a ja chodze na wybory glownie po to by nie wygral JKM... Dlaczego? Bo to o czym on pisze nie sprawdzilo sie w XIX wieku (dlatego powstalo cos tak strasznego jak komunizm - ludzie mieli dosc skrajnego kapitalizmu) i nie sprawdza sie dalej. Wszelkie proby implementacji ponownej koncza sie niepowodzeniem. Np. Wlochy - dopuszczono umowy na zlecenie(niecala dekade temu) i inne podobne bez obowiazkowego socjalu. Mialo to spowodowac, ze pracownik dostanie taka sama (a nawet wyzsza) sume za zlecenie(co najwazniejsze mial netto dostawac wiecej, bo panstwo nie sciagalo podatku na socjal) i dzieki temu bedzie mogl sie sam ubezpieczyc. Sam pomysl wydawal sie swietny. Ale wyszlo jak zawsze - pracodawcy zaczeli placic pracownikom mniej i realne pensje BRUTTO sa aktualnie nizsze. Zyskaly firmy stracil pracownik.... Ja wiem, ze fanatykow JKM nie przekonam. Ale moim zdaniem zanim zaczna pisac niech sprawdza dokladnie. Doswiadczenie jest swiete - skoro Chiny to taki raj, dlaczego nie szturmuja ich bram obywatele socjalistecznej Europy? Bo w krajach nomen omen skrajnie kapitalistycznych (jak i skrajnie socjalistycznych) zyje sie dobrze tylko garstce ludzi. A wieksza szansa osiagniecia sukcesu jest w krajach z jak najbardziej rozsadnym socjalem.... P.S. Jestem facetem, kocham wolnosc, ale to tak jak z predkoscia na drodze - czasem trzeba wolnosc ograniczyc, bo wchodzac w zakret 90 stopni z 300 km/h bedzie z nas placek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wybacz, możesz się uznać za zwycięzcę," To my tu jakieś zawody prowadzimy? :O Po prostu wyszło kłamstwo. Twoje kłamstwo. A może kłamstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tymczasem zły czas dla Jarosława K. Wczoraj kompromitacja Ziobry w PE, potem kompromitacja Kempy u Olejnik a dzisiaj? Ucieczka przed dziennikarzami no i kolejny wyrok. Nałgał Jarosław K. , pomówił a teraz musi przepraszać. Znowu. Zwoelnnicy i prawicowcy musza posługiwac się kłamstwami czy pomówieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to popatrz ile razy prosiłem o podanie przykładu wraz z uzasadnieniem, że nie znam się na ekonomii. ---> myslenie socjalistyczne w kwestiach gospodarczych jest najlepszym przykladem. I nie trzeba innych, a kazdym swoim postem w oczach ludzi wyksztalconych sie po prostu pograzasz. Dlatego znudzilo sie wszystkim odpowiadanie Tobie, bo nie masz elementarnej wiedzy ktora uswiadomilaby Ci, ze tylko liberalna gospodarka (kapitalizm) z minimalnym socjalem moze doprowadzic kraj do dobrobytu. Pozostale opcje ZAWSZE prowdza do ruiny- i to wie kazdy ekonomista, a takze wiekszosc ludzi interesujacych sie polityka- procz Ciebie. Do tego sprobuj sobie wyobrazic, ze ludzie maja (w przeciwienstwie do Ciebie jak widze) jakies zycia poza forum, i nie sa obowiazani do siedzenia tu, i odpowiadania na Twoje (wyjatkowo durne zreszta) pytania. Do tego temat nie nosi nazwy "zadawajcie pytania, beda wszytskim tlumaczyc mechanizm funkcjonowania panstwa i gospodarki", tylko "klub poparcia jkm". Wiec mysle, ze dalsza Twoja tu obecnosc wymagalaby jednak powaznego przemyslenia. "Bo w krajach nomen omen skrajnie kapitalistycznych (jak i skrajnie socjalistycznych) zyje sie dobrze tylko garstce ludzi." ---> zgadza sie. Tylko ze w kraju socjal zyje sie dobrze ludziom, ktorzy nie robia nic. Mowia, ze nie sa zdolni, wiec maja tylko wyksztalcenie podstawowe, w zwiazku z czym niskie zarobki, dostaje mieszkania socjalne, opal na zime, zasilki, dzieci darmowe przedszkola i wyzywienie, gdy pojda do szkoly- a na te ich wygody zrzucaja sie ludzie, ktorzy najpierw ciezko pracowali by dostac sie na studia, a teraz pracujac i zarabiajac dobre pieniadze musza placic wyzsze podatki, a takze CIT, by utrzymac tych "biednych". W kraju kapitalistycznym zyje sie tym ciezko pracujacym dobrze, bo pracuja WYŁĄCZNIE na siebie, a zyje sie zle tym, ktorym nie chce sie nauczyc zawodu lub zdobyc wyksztalcenia, a praca w biedronce na magazynie jest "ponizej ich oczekiwan"... co jest Twoim zdaniem bardziej sprawiedliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No to popatrz ile razy prosiłem o podanie przykładu wraz z uzasadnieniem, że nie znam się na ekonomii. ---> myslenie socjalistyczne w kwestiach gospodarczych jest najlepszym przykladem. I nie trzeba innych, a kazdym swoim postem w oczach ludzi wyksztalconych sie po prostu pograzasz." :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do tego temat nie nosi nazwy "zadawajcie pytania, beda wszytskim tlumaczyc mechanizm funkcjonowania panstwa i gospodarki", tylko "klub poparcia jkm". Wiec mysle, ze dalsza Twoja tu obecnosc wymagalaby jednak powaznego przemyslenia." Jak widze nie trafia do Ciebie fakt, że własne sady powinno się umiec uargumntować. Nikt od Ciebie żadnych tłumaczeń nie oczekuje. A ostatnie zdanie świadczy o tym, że z liberalizmem Ci zupełnie nie po drodze.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do tego sprobuj sobie wyobrazic, ze ludzie maja (w przeciwienstwie do Ciebie jak widze) jakies zycia poza forum, i nie sa obowiazani do siedzenia tu, i odpowiadania na Twoje (wyjatkowo durne zreszta) pytania." Durnym jest argumentacja tego co się twierdzi? Ty tak powaznie czy sobie żarty robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to zadziwiające. Przychodzi tutaj, wypisujesz jakąś komunistyczną propagande, usiłujesz ludziom mącić w głowie komuszymi ideami a potem udajesz... Greka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn idź już spać
lub wyjdź na dwór. ochłoniesz, wrócisz i może nabierzesz rozumu i coś w końcu do ciebie dotrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam powaznie mowiac, ze jestes bardzo niedouczony, prosilam milion razy o podaniu kraju socjalistycznego ktory jest potega gosp, odp sie nie doczekalam, wiec jeses ostatnia osoba, ktora ma prawo mowic o braniu odpowiedzialnosci za swoje slowa, czy uargumentowanie pogladow. Pytalam o to skad wezmiesz kase na emerytury za 20, 30 lat- tez brak odp. :D :D :D :D ---> nie ma sie z czego smiac. Raczej jest powod, aby gorzko nad soba zaplakac. Jak widze nie trafia do Ciebie fakt, że własne sady powinno się umiec uargumntować. ---> ja potrafie, tylko ze przedmioem dyskusji na tym temacie nie jest to o co pytasz, o czym chcesz rozmawiac. Poszukaj innego tematu. A ostatnie zdanie świadczy o tym, że z liberalizmem Ci zupełnie nie po drodze ---> widze, ze nadal nie wziales do reki zadnej ksiazki, bo pojecie liberalizmu mimo przestudiowania wikipedii jest Ci wciaz obce :O Zaraz faktycznie zaczne sobie robic zarty, bo nie wierze, ze mnie nie wkrecasz zadajac glupkowate pytania i prezentujac taki poziom :D A teraz juz proze oddal sie, czytam watek przekletego pragnienia, wciagam sie w niego coraz mocniej, i nie chce sobie przeszkadzac czytaniem Twoich marnej jakosci wypocin 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Do jesiennych wyborów parlamentarnych pójdziemy sami, nie będzie żadnej koalicji. Jesteśmy w stanie zdobyć 10 proc. głosów - powiedział na konferencji prasowej lider Kongresu Nowej Prawicy Janusz Korwin-Mikke. Zarząd Kongresu Nowej Prawicy zdecydował, że partia w jesiennych wyborach wystartuje samodzielnie. Korwin-Mikke przyznał, że prowadził rozmowy koalicyjne z PJN i Prawicą Rzeczypospolitej. - Prasa kładła nas do łóżka z PJN i Prawicą Rzeczypospolitej, ale nic z tego nie wynikło. Nie mogliśmy dojść do wspólnego stanowiska. Dałem im czas do poniedziałku, ale nikt się nie odezwał - podkreślił. Korwin-Mikke liczy na dobry wynik w jesiennych wyborach, mimo słabej pozycji partii w sondażach. - 15 procent jest dla nas szczytem marzeń, liczymy na ok. 10 proc. - dodał. Tłumaczył też różnicę między oczekiwaniami partii a wynikami sondaży. - Publikowane sondaże nie służą informowaniu społeczeństwa, jedynie nim manipulują. Zawsze dostajemy w nich trzy razy mniej poparcia niż w wyborach - powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mowilam powaznie mowiac, ze jestes bardzo niedouczony, prosilam milion razy o podaniu kraju socjalistycznego ktory jest potega gosp, odp sie nie doczekalam, wiec jeses ostatnia osoba, ktora ma prawo mowic o braniu odpowiedzialnosci za swoje slowa, czy uargumentowanie pogladow." Nigdy i nigdzie nie pisałem o kraju o ustrju socjalistycznym który jest potęga gospodarczą. A więc nie mam czego argumentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×