Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkwkoo

Mam dosyć życia w Polsce. Pracuje i na nic mnie nie stac;(((

Polecane posty

Gość ale z ciebie dooooooooopa
jesuuuuuuuu ja piernicze ale desperatka z ciebie:-O jak sie pogodzilas to gratuluje:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu lotka
pewnie tu jak paczki w masle -wyciaczka ze szkoly 280 E, zaplaccie za jakies lekarstwa , w czasie choroby to sie zesracie, nie mowie , ze na jedzenie nie mam , ale gooowno nie luxusy , a nabrac dlugow i potem kwiczec to kazdy potrafi , potem sie jeszcze modl , by na bezrobocie nie pasc , jak firma plajtnie , jak ta mojego , za 2 miesiace nie zaplacili !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
ktos tu kasuje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
kindergeldu nie dostajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
fuck-wlasnie tacy na czarno pracuja do tego zbieraja jeszcze arb.losen.geld,widze ze nie wiesz o czym piszesz,sam siebie oklamujesz ,ja tu jestem 10 lat i wiem o czym mowie,euro kazdemu w dupe dalo ,jak kiedys zarobiles 3000 tys dm,to teraz polowe a ceny poszly o 100% do gory,za mieszkanie placilo sie 600 dm teraz 600e,skonczcie pisac pierdoly,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
a to mieszkanie w berlinie za 400 warm mita to ostatnie rudery-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
oz kurwa ty idiotko ale sie znasz w chuj. poweim ci tyle ze mieszkam w de. od 25 lat. t.z od dziecka. tu pokonczylam szkoly itp itd. man niemieckie obywatelstwo i na czarno nie robie. naucz sie czytac sfrustrowana debilko i wypierdalaj do polski. chcialbys abym rudere miala co? a twoje co 20 qm i 650 euro? tyle sie znasz co sie wysrasz i tyle w temacie. W Berlinie mieszkam 10 lat, pracuje od 15 lat bez przerwy i przedtem miezkalam gzdie indziej i tak mam prawie 100 tysiecy euro na boku odlozone. Wiec sie pierdol niedorajdo zyciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
fuck -twuja odpowiedz swiadczy ze jestes ostatnim elementem i tym gownem co nic nie robi tylko zasilki pobiera:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokujcie sie
moze lepiej spokojnie podyskutowac a nie odrazu sie wyzywac, nic z waszego belkotu nie mozna zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokujcie sie
a teraz czekam na wyzywiska bo zrobilam błąd ortograficzny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
WY WSZYSCY MACIE KUPE DLUGU W BANKU-dlatego piszecie jak frustraci bo argumentu wam brakuje.tak mam mieszkanie za 600 ale jest piekne,nie rudera w berlinie i ti jeszcze po ddr-skie stronie,albo dzielnicy tureckiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
nie wiem jak mozna nie wyzc z 1350 euro w de. jak jest sie samemu. i widac ze sie g..znasz bo sa zajebiste mieszkania w berlinie za male pieniadze.Jak nie pase to wracaj do pl. ale nie wmaiwaj tu ludziom ciemnoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
fuck-tacy jak ty wstyd przyniesli w polsce a teraz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
Zdziwisz sie nie mam ani jednego dlugu bo nie wiem skad jak mam kase odlozona na kasiazeczce oszczednosiowej na ktora wplacam od 18 roku zycia. Wiec wiesz gowno wiesz. I mieszkam w Berlin-Spandau i nie w tureckiej dzielnicy. Nie mam zamiaru sie tlumaczyc ale nie wciskaj ludziom kitu w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
moja siostra mieszka w berlinie i za przyzwoite mieszkanie placi 900,wiec wiem o czym pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu lotka
no wlasnie wy od urodzenia w De , z rodzinami od lat w De, nie porownujcie sie -macie chody , jezyk , wiecie gdzie i po co . Ja tu od lyzeczki zaczynalam bez pomocy i rodziny ! Przezyc idzie , ale sie nie ustawisz , na zadne ekstra nie stac - trzeby pozadnie jezyka sie nauczyc , dyplomy pouznawac - to trwa czasami miesiacami -u mnie rok bezplatnej praktyki!!!!!!, poczekac az bedzie ewentualnie mozliwie obywatelstwo zmienic itp: nie wyjezdzac , jak wam ktos gruntu nie przygotuje , bo plakac bedziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
fuck-idz na arb.amt i pros o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
co kurwa dla ciebie i twej siostry przyzwoite jest to mnie wiesz GOWNO obchodzi. ja mam przyzwoite mieszkanie i mi wystarczy i 50 qm i Spandau i tyle w temacie poyebana kretynko. nie wiem skad sie tyle zawisci bierze u takich ludzi? kim jestes? sprzataczka ze taki frust masz czy na czarno robisz? co za mieszkanie masz za ta kase i ta twoja siostra co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
z tymi gnotami nie pogadasz to sa ludzie pokroji --niemcy ponad wszystko--chociaz syf tu jak wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu lotka
ale z ciebie d gratulacje , ze SAMA sobie od 18 na ksiazeczke odkladalas , a za co zylas za swoje ha,ha,ha podziekuj rodzince!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
fuck -skad tyle wiesz o czyszczeniu ubikacji ?mnie by to do glowy nie przyszlo --bo sam zapierdalasz z klopa na klop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
od 18 roku mieszma sama i dostawalam juz w szkole zawodowej pieniadze przez 3 lata Kochanie! OD RODZINY ANI GROSZA NIE DOSTALAM bo moja matka w fabryce pracuje. Jestescie tak popierdoleni ze sie w glowie nie miesci. 21 lat skonczylam, mialam zawod, do roboty i wieczorowka robilam mature a potem na studia zaoczne i tyle w temacie. W 1 roku szkoly zawodowej dostawalam pieniadze i juz placilam za pokoik swoj. Ale sie zdziwisz na tyle ze ja sie niemieckiego uczylam juz w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu lotka
ale z ciebie pewnie odkladalas i utrzymywalas sie -super ausbildung ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
teraz 36 lat mam ergo od 15 lat pracuje. Z domu wynioslam sie z jedna torba, talerzykiem i jedna para sztuccy. Jak sobie nie umiecie poradzic to przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
wy jestescie sfrustrowani---nie znacie podstawowych zasad zycia tutaj ,co do mieszkan skoro tu tak dlugo mieszkasz to powinnas widziec roznice pomiedzy 400 a 900e,w tureckie dzielnicy nie mam zamiaru mieszkac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona z daleka
to wlasnie polacy pozyczki nabrac ,fury kupic i pierdolc jak w D jest pieknie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
nie wspomne juz o tym, ze przy Ausbildung musialam dorabiac by wyzyc to fakt i uczyc sie!Rano szkola, po poludnoiu nauka, wieczorem praca. O tak wlasnie doszlam do wszystkiego SAMA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie dooooooooopa
zegnam z tematu, Fuck trzymaj sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokujcie sie
po huja sie tak wyzywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu lotka
nie nie dziwie - od 25 lat w De a uczylas sie juz w Polsce - i taka z Ciebie polka w DE jak z koziej dooopy trabka , albo sie zagalopowalas - tylko sie kurka nie porownuj z kims, kto przyjezdza jako dorosly i od zera startuje!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×