Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Grzeslaw

Czy facet może chodzić w spódnicy?

Polecane posty

Gość strike
I wzajemnie. :) Grzesław, na pożywce hoduje się bakterie, to takie przerośnięte wirusy. :) Jakiś bałwan mi nicka podpieprzył, pewnie wykorzysta go do obrażania innych albo tym podobnych akcji. Trudno, osobniki niedorozwinięte umysłowo też mają prawo do życia. -- Strony kiltowe: http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak pode mnie się dość trudno podszyć, do tego trzeba mieć trochę zdolności intelektualnych, a delikwentom się podszywającym zwykle ich brakuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam od dawna, Utilikilt był pierwszym tego typu strojem, jako\im się zainteresowałem. Niestety, dość szybko doszedłem do wniosku, że ich produkty są zdecydowanie zbyt drogie i przerzuciłem się na tradycyjne kilty tartanowe (pierwsze dwa własnej roboty, później nakupiłem lepszych, cięższych i profesjonalnie wykonanych). Przy okazji, jeśli interesują Cie tego typu kilty, poszperaj na Ebaju, jest tam dość dużo tego typu kiltów, niektóre wyglądają dokładnie jak UK tylko znacznie tańszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądnęłam stronę,, wersja 'survival' z piwem jest interesująca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnodike, sposób może się okazać nieskuteczny. Mamy równouprawnienie, w służbie celnej dużo kobiet pracuje, a dziewczyny lubią mężczyznom pod spódnice zaglądać. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ultimate-strike ja bym się nad równouprawnieniem zastanowił, póki będzie podział na męskie i damskie tak długo nie będzie równo...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław, podział będzie zawsze, bo płcie się różnią między sobą, to jest naturalna konsekwencja. Odwracając kota ogonem odpowiem, że lepiej szukać tego co łączy niż dzieli ;-) Strike, nie załapałam o co chodzi z tym nieskutecznym sposobem. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie tam, gdzie będą różnice, to tak długo nie będzie równo..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że celniczka może pod spódnicę zaglądnąć i nic z przemytu nie wyjdzie. :) A co do podziału na stroje męskie i damskie, istnieje on odkąd wymyślono ubrania i będzie istniał nadal. Wynika to z wielu względów: różnic anatomicznych, trochę odmiennych funkcji, jakie pełni ubranie męskie i damskie (męskie na przykład jest bardziej związane z funkcjami użytkowymi, damskie z wyglądem). Odrębną kwestią jest masowy crossdressing dokonany gdzieś między XVIII a XIXw., w wyniku którego zostaliśmy zmuszeni do noszenia strojów, które nie są dla nas odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ultimate-strike w spodnie to faceci sami się ubrali, bo są z natury leniwi, jeśli chodzi o wygląd, bo interesuje ich prostota aż do bólu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilt jest prostszy w obsłudze i wygodniejszy niż spodnie, do tego całoroczny, łatwiej jest w nim zachować higienę itd. Czyli nie masz racji, tyrania spodni ma inne przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kilt jest 100 razy bardziej kolorowy, czego w garniaku nie zobaczysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sam wiesz, że odmian kroju kiltu jest wiele i to jest kolejny + dla kiltu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaki, jest ok. 11 i pół tysiąca tartanów, do tego kilty jednobarwne, nowoczesne itd. Faktem za to jest, że moje kilty są bardzo kolorowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulice są szare, ludzie poubierani jak ksera, klilt stanowi odmianę. I wygląda porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnodike ja bym sobie życzył, by kilt i wszelkiego rodzaju spódnice były alternatywą dla garniaka nie tylko na ulicach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czegoś trzeba zacząć. Najprościej od stroju nieformalnego czyli od ulicy. Zaraza ma to do siebie, że szybko się roznosi,a im bardziej kilty będą widoczne na codzień, tym prędzej wejdą na salony itp. Ludzie muszą przywyknąć i oswoić się mentalnie, jakby nie było w naszej kulturze to nie jest takie sobie zwykłe męskie ubranie.Ale jest rozpoznawane jako męskie, a to ważne. Kwestia popuaryzacji. Grzesław - masz już wreszcie ten swój kilt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław, jak lubisz klimaty gangowe - będziesz nieźle wyglądał w czarnym prostym kilcie bezkratkowym z elanowełny. Można pod krawat albo nieformalnie zwykły T-shirt - pełna swoboda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Arnodike właśnie interesują mnie (przynajmniej na początek) monokolorowe czarne kilty do czarnego T-schirtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy jest artystą, a metka i paragon ważna rzecz by usta zatkać, paragon ma siłę knebla:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×