Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Grzeslaw

Czy facet może chodzić w spódnicy?

Polecane posty

Grzesław, pytanie o spódnice postawiłeś prawie rok temu początkiem czerwca. Pora wskoczyć w kilt bo za chwilę zrobi się z Tobą , jak w anegdocie o naturyście z przekonania, ale niepraktykującym ;-) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pleban dobrodziej
nawet w kiecce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:-) Arnodike zapewniam, że ten zamiar mi nie przejdzie, jak tylko będę miał kasę to kilt na mnie się znajdzie i to nie jeden:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Arnodike, zarąbisty kilt, połaziłem sobie dzisiaj w nim trochę po mieście. Ciekawe, czy jestem pierwszym w Polsce facetem w jeansowym kilcie? :) A Ty, Grzesław żałuj, że się na tańszy prototyp nie odważyłeś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnodike, nie mam zwyczaju publikować swoich fotek z Necie. Dlatego też się nie pokażę. Jakoś bycie osobą publiczną, celebrytą mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie, za jakiś czas można i tak chodzić, a przecie są już podobnej długości męskie kilty sportowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twoje dzieło? :P Dwie sprawy: 1. Jednak trochę za krótkie, a przez to niepraktyczne. 2. Ten wyraz "sexy" w nazwie towaru mi się nie podoba. Jestem facetem i nie jest moim zadaniem być sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Strike , nie przeczytałeś ze zrozumieniem ;-) link jest do aukcji z krótkim kiltem. Czy taka długość - chyba do pół uda może być dla faceta czy to za krótko? Ten kilt ma dość zgrabny krój. Fakt, opis kretyński, ale skoncentruj sie na zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIem, o co chodzi. Jest to seksi spódniczka damska w rozmiarze UK 8. Widziiałem kiedyś tabelę porównawczą imperialnych rozmiarów i UK 8 to dla anorektycznej modelki albo 10-letniej dziewczynki. Taka mała dygresja. :D I odpowiedziałem na temat, jest to długość kompletnie niepraktyczna, wymaga wyrzeczeń, czyli kombinowania podczas siadania, siedzenia z gołym tyłkiem (czyli majtki trzeba mieć bezwzględnie). Czyli wyrzeczeń wymaga. W imie czego te wyrzeczenia? Oczywiście po to, by być seksi. W przypadku dziewczyn to jest z mojego punktu widzenia korzystne :) ale ja w swoim zakresie obowiązków nie mam obowiązku bycia seksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do długości, sama wiesz, jaką długość kiltu preferuję. To nie sa najdłuzsze kilty na świecie aczkolwiek sięgają trochę dalej niż do pół uda. I jest to długość optymalna z użytkowego punktu widzenia, wypracowana przeze mnie na drodze doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to jest konkret. Długośc musi być bo grozi swieceniem nabiałem. Nową trzyjadrówkę masz na mejlu - konstruktywny komentarz mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeee jaki
Czyli wyrzeczeń wymaga. W imie czego te wyrzeczenia? Oczywiście po to, by być seksi. W przypadku dziewczyn to jest z mojego punktu widzenia korzystne ale ja w swoim zakresie obowiązków nie mam obowiązku bycia seksi. a twoim zdaniem kobieta ma byc obowiązek bycia seksi? zdjęcia mega umięsnionych facetow z pięknymi, męskimi twarz w kiltach pociągają, ale zaloze sie ze ty tak nie wygladasz, a wiec i w kilcie wygladasz pewnie jak pedal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otworzę, jak wróce do domu, na razie z pracy piszę. I jeszcze jedno - z tego samego powodu do męskich zastosowań słabo się nadają wszelkiego typu spódnice damskie lub na damskich wzorowane mini i midi, kilt jest lepszy, bo ma z przodu dwa aprony i ten wewnętrzny chroni przed świeceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeee jaki
jestem kobieta. jak nie wygladasz jak ci modele ze zdjec reklamujacy te twoje kilty, to wygladasz jak pedau. zreszta co to za przyjrmnosc ogladac owlosione meskie nogi? fuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto dopowiadaj na temat i nie obrażaj ludzi. Inne poglądy nie zwalniają z grzecznej formy wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×