Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przedwojenna85

Ślub kwiecień 2012 - ktoś też wybrał ten miesiąc?

Polecane posty

Zakochana, musisz zmienić nastawienie :) My dziś kupiliśmy kafelki do łazienki, kuchni, panele na sufit na skosy i inne pierdoły... generalnie prawe 3 tysiaki nie nasze.. ale generalnie jestem taka szczęśliwa z tego wszystkiego.. już się nie mogę doczekać efektów :) jutro jedziemy zamawiać pozostałe drzwi i potem zapraszać na wesele :) Jara mnie ten remont :D i to wszystko... a w piątek kolejna rozmowa w sprawie pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki-dzik
ja też na etapie remontu :D ale mnie już powoli wykańcza. Zad ługo trwa, za dużo się naraz dzieje... na szczęście chwilowo jest mały przestój, bo wszyscy wiedzą co mają robić i wszystko na razie załatwione. nastęna fala w lutym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziama- nie wiem jak jest u was, ale duża cześć remontu robimy sami. I tak scianka z luksfer postawiona przez mojego faceta popekala :( trzeba ja teraz rozebrać :( . Pomalowalam cały pokój ostatnio, a mój kochany stwierdził ze nie taki kolor miał być i kupiliśmy nowa farbe. I tak za każdym razem kiedy jesteśmy w Polsce to coś zrobimy, ale końca nie widać :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my też sporo robimy sami (wylewki, płyty kartonowe i gładzie robi firma)... no ale na pewno to inaczej wygląda jak my cały czas jesteśmy tu, żyjemy tym... a inaczej u Was... Co nie zmienia faktu, że negatywne nastawienie zatraci w Was tyle radości... :) Uśmiechnij się i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziama- dzięki za ciepłe słowa, ale uwierz mi ze wolałabym zapłacić za ekipę i zrobione. Ale nie miał by kto ich dopilnować no i nic z tego... Ale jak już pomaluje to będzie lepiej. Dzisiaj mam jakiś dziwny dzień, ciagle łzy w oczach i nawet nie jest mi smutno ale jakoś tak dziwnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana, moje biedactwo /przytula_mocno/ myśl o imprezie, która Cię czeka jak będziesz w Polsce :) o nowej sukience i o tym jaka będzie super impreza! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexus
Oprawa muzyczna na wesela - kwiecień 2013r ;) zespół muzyczny Nexus Gramy wesela, zabawy, bale studniówkowe, sylwestrowe, pikniki plenerowe oraz imprezy integracyjne i promocyjne dla firm. Nasze atuty: - doskonała jakość dźwięku, - bardzo szeroki i zróżnicowany repertuar polski i obcojęzyczny, - indywidualne podejście do każdej imprezy, każdego wesela, - profesjonalne oświetlenie sceny i sali z efektami, - „prowadzenie imprezy powiązane z utrzymaniem ciągłego kontaktu z gośćmi, - elastyczność w działaniu - własny transport, w czasie imprezy prowadzimy: - zabawy i konkursy oczepinowe, - wiele zabaw i niespodzianek integrujących dla gości - biesiadę na żywo przy stołach z akompaniamentem gitary i akordeonu, - karaoke, - na życzenie Pary Młodej "robimy" utwór na pierwszy taniec. demo na www.nexus.o12.pl tel.603664464,693203864,gg:2354532 zapraszamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
czesc dziewczyny :) nasza Kiwanika pewnie na pełnych obrotach bo już niecały miesiąc został :) My na etapie wyboru fotografa. Menu ustalone. Zaproszenia zrobione. W sobotę jedziemy na południe w 3 miejsca zaprosić rodzinkę. Będzie to troche na wariackich papierach ale mój M. ma studia i to jest poki co jedyny luźniejszy weekend. Jutro zwalniam sie wczesniej z pracy i będzie rajd po sklepach z garniakami. Wieczorkiem chce podjechać na sale. U nas w sprawie remontu narazie cisza. Póki co załatwiliśmy sobie wszystkie formalności :) a więc wiosną legalnie ruszamy z tym bałaganem. W międzyczasie pojedziemy w góry :) a póxniej przenosze się na forum: GOTOWANIE, DOM I OGRÓD :D :P ;) 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedwojenna- no to powodzenia z remontem :) moze sie wszystkie przeniesiemy na ten watek i bedziemy rozmawiac o remontach i goptowaniu :) madziama- dzisiaj juz lepiej sie czuje i dzieki za pocieszanie. ale i tak nie chcialo mi sie wstac do pracy :( oh jak ja bym chciala wygrac w lotto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) stwórzmy tam temat: "remonty i przebudowy młodych małżeństw" :D Zakochana, uważasz, że wygrana w totka by Cię uszczęśliwiła? Moje kochanie mi powtarza, że albo ktoś ma szczęście w miłości albo w grach losowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm , nie wiem ja was , ale mnie przeraża ostatnio perspektywa pracy do 65 lat. I tak np gdybym wygrała to pracowałabym dalej , ale tylko np do 40stki a potem dość. Wiadomo ze musiałabym wygrać przynajmniej 200 tys eur, ale to już jest coś :) ah dobrze jest pomarzyć. A narazie potrafię się cieszyć z " małych rzeczy " jak np ze jestem zdrowa i nie choruje bo to był dla mnie koszmar dwa lata temu :) i cieszę się ze lecę na egzotyczne wakacje. Doladuje "trochę baterie " słońcem :) no i ze mam tu takie fajne koleżanki :) z którymi można pogadać o każdej porze dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziama- masz racje na temat życia, ale marzenia to nie przestępstwo :) co do " odkurzacza" to trochę wredna ta reklama. Moja dieta idzie całkiem niezle. Jak narazie 2kg w dół. Zostało jeszcze 4 kg w dół i wiecej ćwiczeń żeby " wyrzezbic" cialko :) mam jeszcze miesiąc. Uda się? Zobaczymy... Jak poprawki w sukience zostaną zrobione to zajme się totalnie ujedrnianiem mojej skory ... Ale dość tego... Wrocmy do tematu... Krawcowa umówiona i dokona poprawek w dwa tygodnie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
Jesteśmy po wycieczce po salonach z garniturami i ...jestem spokojna :) Właściwie to już wybraliśmy,pani nam odłożyła do poniedziałku. Na pierwszy dzień elegancki czarny gładki garnitur, 80% wełna 20% jedwab, a na drugi dzień prze mega super garniak :P 100% wełna ale jaki krój.... :) idealny. Ten drugi jest raczej szary, jakby w taką dyskretną błękitną kratę. Wiem,ze z opisu może to wyglądac śmiesznie ale jest naprawdę elegancki, a zarazem mniej formalny niż na ślub. Co do cen, no cóż.... ale stwierdziłam, że skoro ja wydaję na kieckę taką kasę, a zakładam ją tylko raz to tutaj zaszalejemy, bo i tak w maju mamy komunię mojego chrześniaka. Dziewczyny, a powiedzcie mi, czy konieczne jest żeby przypinać młodemu ten fragment bukietu do klapy? ;) Bo jak tak popatrzyłam na mojego M. w tym czarnym wdzianku, biała koszula, biały gładki długi krawat, mankiety elegancko wystające spod marynarki ah :) (wiem,że się jaram :D ale On na codzień się tak nie ubiera :P ) to jakoś mi te kwiatki nie pasują... W końcu chyba każdy wie, który to Pan Młody, no i nie każdy facet będzie miał wypustkę w kieszonce. Jak sadzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedwojenna- jak '' wypustka'' to nie bukiecik i odwrotnie. Natomiast bukiecik na klapie pokaze ze to Pan Mlody i nie bedzie wątpliwosci. Z doswiadczenia wiem ,ze czarny garnitur wybiera tez wielu gosci dlatego mysle ze ''butonierka'' to mimo wszystko dobty pomysl. Ja marzylam zeby moj facet mial tz frak angielski na slubie,ale pozyczenie tego cuda to koszt okolo 150 eur. Zakup w polsce powyzej 1000 zl,wiec chyba nic z tego. Ale jak widze figure moje ukochanego to wiem ze jest wprost stworzony do takiego fraka. W temacie diety to udalo mi sie zgubic 2 kg jeszcze 3 i bedzie idealnie :) W nagrode zakupie sobie nowy kostium kąpielowy i klapki plażowe. A co? Trzeba sie nagradzac :) za swoje male sukcesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki-dzik
jeeeee!!! a my dzisiaj wybraliśmy obrączki :) białe złoto naturalne, proste 3mm :))) a teraz kwestia wyboru tekstu do wygrawerowania :D jaki jest najbardziej standardowy tekst? imiona i data ślubu? ooo widzę, że remontowo się zrobiło :) a propos: u nas właśnie ułożył się parkiet i kończy się robić łazienka :D ufff, wreszcie skończyłam ostatni semestr zajęć na studiach, więc będzie więcej czasu, żeby zająć się przygotowaniem do ślubu. a zaproszenia nadal czekają :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
zakochana, dzięki za wyjaśnienie :) dziki-dzik- my mamy na obrączkach "Zawsze przy Tobie-Marcin" a na Jego-moje imię. Wczoraj zaprosiliśmy pierwszych gości, było bardzo sympatycznie, w domu byliśmy po północy bo droga powrotna była ciężka, cały czas padał śnieg,ślisko. Przyznam Wam się, że...troche brakuje mi śniegu :) no dobra-będę zupełnie szczera- pozjeżdżałabym na sankach :D a podobno wiosna ma być gorąca :) Zakochana, fajnie, że efekty diety widać :) Ja chyba wezmę się za ćwiczenia rzeźbiące figurę, np.te 7 minutówki, ale znając mnie wytrwam góóóra miesiąc, a może wrócę do jogi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki-dzik
ruszyliśmy z kopyta :D dzisiaj przyszły zamówione próbki zaproszeń i "na żywo" są bardzo spoko :) uff :))) http://allegro.pl/perlowe-eleganckie-zaproszenia-na-slub-slubne-i2064633482.html (fioletowe z białą kartką w środku) następny krok : zamówić :D przedwojenna85: zawsze chciałam zacząć ćwiczyć jogę, ale jakoś nigdy mi nie wyszło... a podobno dobra na kręgosłup (właśnie dlatego chciałam ćwiczyć). może wreszcie się zmobilizować wolicie sporty bardziej statyczne (joga właśnie), czy dynamiczne? Ja uwielbiam bieganie, bo cały czas się coś dzieje. Tylko ma jeden minus: że jak śnieg spadnie to łatwo się obić o podłoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki-dzik
madziamadziamadzia: wykańczamy mieszkanie (które właściwie powoli nas wykańcza). Na szczęście początek był najtrudniejszy, teraz jakoś wszystko się toczy siłą rozpędu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, współczuje Wam tych remontów, jest to coś czego poprostu niecierpie, ale też mnie czeka przebudowa mieszkania po ślubie :P U mnie coraz bliżej i na szczęscie jakoś to ogarniamy choć chwilami wpadam w panike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, to ja częstuję dziś lampką szampana, bo dziś są moje urodziny :D generalnie impreza była wczoraj.. dziś już spokojniej :) narzeczony wziął sobie wolne i dziś zaczął kłaść płytki :) kombinuje też nad nad obrączkami i co tam ma być wygrawerowane :) w przyszłym tygodniu mamy zamiar załatwić USC, obrączki i umówić się z księdzem, żeby spisać protokół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie.. madziama- no to tak.. zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia... bo ja zdrowie w zyciu gosci,to juz tylko do radosci nam niewiele nie potrzeba, troche wody ,troche chleba... tam gdzie zdrowie jest i praca,wszystko w kase sie obraca :) a z pieniedzmi jest nam lzej... wiec sie madziu zawsze smiej :) No to tak zupelnie ode mnie i szczerze ... Sto lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziama- nie ma za co :) ciesze sie ze moja niby ''fraszka'' sie podoba... czasem pisuje takie smieszne wierszyki ,ale tylko dla przyjaciol :) no i wychodza takie smieszne teksty... A gdzie reszta ? co to sie dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×