Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Monikka śl

Gdzie jedziecie w tym roku nad morze ?

Polecane posty

2 lata temu byliśmy we Władysławowie. w tamtym roku w Łebie- nie spodobało Nam sie tam i w tym roku jedziemy z powrotem do Władysławowa. To miejsce nad morzem odpowieda Nam najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a2sz
Polecam Kołobrzeg, ponieważ już niedługo Sunrise Festival: Tanie noclegi: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 50m2, dla max. 4 osób. Zlokalizowany on jest w odległości 150m od malowniczej plaży. Spokojna dzielnica uzdrowiskowa (strefa A) przy parku nadmorskim na III piętrze hotelu "Diva Spa"**** - hotel 4 gwiazdkowy.www.apartamentydiva-kolobrzeg.pl Pokoje gościnne w Kołobrzegu ,,BARTEK, znajdują się w zachodniej dzielnicy Uzdrowiska Kołobrzeg, z dala od zgiełku miasta, tłumów ludzi. To oaza ciszy i spokoju. Oferujemy noclegi Kołobrzeg w malowniczej okolicy, wśród pięknego krajobrazu, czystego powietrza i przyjaznych turystom ludzi. W niedalekiej odległości znajdują się: sklep, restauracja, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów.www.bartek.kolobrzeg.pl Serdecznie zapraszamy do Dźwirzyna na letni wypoczynek i nie tylko. Nasze całoroczne domki Maris o wysokim standardzie położone są w odległości 150 metrów od plaży. Ośrodek posiada dziesięć domków, usytuowanych na działce o powierzchni 4 tys. m2. Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci, składający się z trzech piaskownic, zjeżdżalni i huśtawek. Wszystkim zmotoryzowanym Gościom zapewniamy miejsce parkingowe (max dwa samochody na jeden domek) Zapraszamy również do smażalni ryb "U Rybaka". Naszym Gościom oferujemy smaczne obiady z 10% rabatem.www.domki-maris.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośkamówiąmi
Jak zwykle - Mielno, hotel UNITRAL. Świetne meijsce, bo jak pada to sobie ze SPA korzystamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewabe
Ja z mężem i dziećmi jeżdzimy do Rusinowa, dokładnie do http://www.adam.jaroslawiec.pl/ świetne domki, dobra lokalizacja i mnóstwo atrakcji dla dzieciaków, nie wspominam juz o basenie:) świetne miejsce godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym roku , czyli w 2016, jak i w 2015 i w 2014 wyjeżdżamy do Pobierowa - pokoje Aga to w naszym przypadku najlepszy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołobrzeg. Apartamenty przy ul Fredry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka

Ustka, jeżdżę tam co roku i zawsze rezerwuję sobie pokój w Hotelu Lubicz http://hotel-lubicz.pl/. O pogodę jakoś specjalnie się nie martwię, bo hotel oferuje mi mnóstwo fajnych atrakcji, więc jeśli nie skorzystam ze słońca i plaży, to na pewno będę korzystać z hotelowego SPA, basenu, sauny i mnóstwa profesjonalnych zabiegów 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja ostatnio miałem okazję korzystać z usług hotelu Gryf, gdzie była robiona firmowa konferencja i zapewniona noclegi i faktycznie to dobre miejsce do wypoczynku, bardzo dobrze zorganizowane. Na stronie gryfgdansk.pl masz jak są urządzone pokoje i faktycznie jest tak, że to co na zdjęciach jest też w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja ostatnio miałem okazję korzystać z usług hotelu Gryf, gdzie była robiona firmowa konferencja i zapewniona noclegi i faktycznie to dobre miejsce do wypoczynku, bardzo dobrze zorganizowane. Na stronie gryfgdansk.pl masz jak są urządzone pokoje i faktycznie jest tak, że to co na zdjęciach jest też w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×